Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

4.TAKIM 164.ETAP
sebnemselayfurkan ( 67,7 )
hasretim34 ( 64.1 ) mezun olmak istiyor.
dilekruzgar ( 60.1 )
uaydın(75)
ırem&Özge ( 69.9 / 69.8 / 0.10 / %0.14 )
meyvenull ( 63.3 / 62.3 / 1.0 / %1.58 )
NeKss ( 64.30 )
angela90(68,8 )
lightlife(76,0 )
4.TAKIM TOPLAMI

elimden geleni yapmaya calısıyorum canım ..inş gider kilolarımm acil olarak bacaklarımı sıkılastırıcak bişi bulmam lazım sarkma olcak gibi gelio

sende cok iisin bu hafta regl ye rağmen + da değilsin ve -100 var bakalım banunun sonucu nasıl olucak en cok onu merak ediyorum..

takıma birilerini almak konusunda cok haklısın canım bende sana söylücektim paylasım oranımız cok düşük arttırmak lazım gün gectikce mptivasyonumzda düşüyo..

nilay izinlimi sayılıyo canım bide o durum var kilo bildirimide yaparmı bilmiyorum.4 gün olmıcam tatile cıkıcam falan demişti giderken.

gunaydınn canımm kaptanımmmm ve canımm kaptanımın tatlı yardımcısııı opuyorumnanaktan

Saol canım benim. Bende şükrediyotrum valla bu duruma.
Paylaşım konusunda haklısın ama motivasyonun düşmesine izin verme.
Yeni gelecek arkadaşlar da görmeli nasıl sarıldığımızı.
Nilay eğer gelmezse aynı geçeriz bu hafta. İzinli sayarız.

gunaydınn canımm kaptanımmmm ve canımm kaptanımın tatlı yardımcısııı opuyorumnanaktan

Günaydın tatlişkom. Sıcak mı oralar burada yağmur var. Ve soğukkkk

aaa istanbulda sel uyarısı vardı degılmı tatlımm nasıl yağmur cok mu yagıyooo dıkkatlı ol vallaha allah korusun hersey olabılır canım benım

Şu an çok yağmıyor ama sabah baya yağdı işe gelirken.
Yağmurdan öte ciddi bir soğuk var.
Bende bir hafta sonra izne çıkıyorum umarım havalar düzgün olur o zamana.

İşallah. Sen ne zaman dönüyorsun şeker. Kilo almadın dimi tatilde. Açık büfe bozmasın seni aman. :)

yok canım kılo almadım sporu hıc bırakmadım burada arabamı kullanmıyorum heryere yuruyerek gıdıyorum yuzme zaten iyi geldi canım kollarım iyice sıkılaştı 38 beden gıyıyorum suan rahat oluyo yanı :)) 26 temmuzda iş başı yapıyorum tatlımmm yıllık ızın +rapor patlattım o yuzden bu kadar uzun tatıl yapıyorum canım

Günaydınlar 4. Takım üyeleri.
ırem&Özge gruba davet ettiğin için teşekkür ederim.

Kendimi tanıtayım kısaca.
23 yaşındayım. 1.60 boyunda 61,5 kiloyum. 1,5 ay önce nişanlandım. 6 ay önce filan 66 lı rakamları görmüştüm. 58,5 kiloya kadar düşmüştüm. 3. Takımdaydım bundan kısa bir süre önce. Motivasyonumu kaybettiğim için çıktım gruptan. Dinlenmek istedim biraz. Fakat dönüşü 3 kilo kadar oldu. Seneye düğünüm olucak Allah kısmet ederse. Ben 10 kilo verip 52 olmak istiyorum, daha sonrasında verdiğim kiloyu korumak istiyorum.
Hergün yediğimizi bildiriyoruz sanırım. Ben hafta sonları nete giremiyorum çok fazla. Hafta sonları yediğimi pazartesi bildiririm.

4.TAKIM 164.ETAP
sebnemselayfurkan ( 67,7 )
hasretim34 ( 64.1 ) mezun olmak istiyor.
dilekruzgar ( 60.1 )
uaydın(75/73,8/1,2/?)
İrem&Özge ( 69.9 / 69.8 / 0.10 / %0.14 )
meyvenull ( 63.3 / 62.3 / 1.0 / %1.58 )
NeKss ( 64.30 )
angela90(68,8 )
lightlife(76,0 )
4.TAKIM TOPLAMI

Regl öncesi olduğu için biraz düşük kaldı yoksa daha fazla giderdi.. bi olayımda ondan sonra belli olur heçen ay 17 sinde olmuştum ağrılarım şimdiden başladı neyse hiç gitmemesinden iyidir dimiiii

hoşgeldin canım umarım kendine ve bize faydalı olursun ..
hep birlikte zayıflarız inş .. 10 kilo o kadarda fazla bi kilo değil bence hırsla kısa bi sürede vereceğine inanıyorum ben bol motivasyonlu bol paylasılı günler bizi beklioo kaydirigubbakcemile2

canım hoş geldin

hosgeldın canım

Ohhh yarasın arkadaşıma. Mis gibi eğlen gez toz dinlen şekerim.

Hoşgeldin şekercim.
İşallah 10 kiloyu verirsin. Azimle ve birlikte başarırız umarım.
Haftasonları çoğumuz girmiyoruz.
Ama hergün girip mönü yazmak, yazılan mönülere yorum yapmak kuralımız.
Haftada 3 gün geçerli bir mazeret olmadan girmeyen kart alıyor. Bir kırmızı bir sarı alan diskalifiye oluyor. Ama sen zaten aktif bir üyesin opuyorumnanaktan
Belli bir program uyguluyor musun kilo vermek için.

sabahtan beri seni bekliomm kilonu cok merak ettim harika gitmiş bencee kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…