Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Günaydın kızlar,

Zevcancım bencede vakit kaybetmeden git fakülteye, çok geçmiş olsun canım .Öyle bir dr.un yorumuyla da moralini bozma, doğru düzgün bir dr.a görün. iyi haberlerini alırız inşallah canım.

Banuş yeniden aktif olmama sevindim canım. Kilonu merakla bekliyorum.

Özgecim her yerde oluyor öyle hatalar, hiç canını sıkma, bizimde bir arkadaş kurul üyelrine aşk şiir göndermiş yanlışlıkla., hala konuşulur:=)

kızlar suanda sevk almam mümkün değil nasıl yapıcam bende bilmiyorum kara kara düşünüyorum acıkcası sabahtan beri ..
özgecim bu aksam en az 1 saat yürücem telafi ederim gibime gelio bide b u gün yemek oranlarımı düşürdüm mü yarına yoluna girer inş.

bide kızlar ben günde 3 litre su içiyorum bu gün yeşil cayda içicem 2 fincan normal cayda var tabi sıvı alımım cok düzgün.. sporda yapabildiğim kadar yapıyorum dün aksam 15 dk yaptım bu gün yürücemm..

hepimizin miraç kandilimiz mübarek olsunn bol dualı bi gece geçirmemiz dileğiyle tüm dualarımız kabul olur inş.

Ay şebnem bu daha bi felaketmiş.

Zevcan sen şimdi kiloyu boşver bence. Biran önce doktora git canım.
Sevk almam mümkün değil deme. Canını alacak hali yok ya. Yarına al ve git.

sabah
2 dilim ekmek 2 dilim peynir 8 zeytin

öğlen
fırında tavuk ayran salata

aksam
5 köfte salata ayran

Mönü çok güzel.

hepimizin miraç kandilimiz mübarek olsunn bol dualı bi gece geçirmemiz dileğiyle tüm dualarımız kabul olur inş.

Amin hepimizin kandili mübarek olsun.

Zevcancım sana sevki verecek dr. bahsettiğin konulradasn şüphelenen dr. değil mi?

Bu durumda nasıl alamıyorsun canım sevk yaa,

kötüyüm halim yok de, ayıl bayıl bugün git mutlaka, senin sağlığından daha önemli ne olablir ki?

Seninde kandilin mübarek olsun canımcım.

Bu arada sabah 7 zeytin çok fazla, 3-4 zeytin yenında domates, salatalık yesen daha iyi olurmuş..

tatlım aile sağlığı doktoru sevk vericek toplum sağlığı doktoruna bağlıyım ben kardeşimin sünneti olacağından yıllık izin alıcaktım sevk alırsam şimdi tpolum sağlığı doktoru yıllık iznimi vermicek ayın 26 sı için off varya sacma sapan işler ankaraya gidemiyorum orayı bilsem ank. muayene olur dönerim ama izmite gitmem gerek işte problem bu aile sağlığı doktoru sevki vereyim git gidio ama sonrası için durum karısıyo kardeşimn sünnetini göremezsem biliyorum daha cok üzülürüm o yüzden beklemekden baska carem yok bu arada da yememe içmeme dikkat edicem 3 gün ara ile tahlili tekrarlıcam durum kötüye giderse zaten direk yıllık iznimi yazdırır izmittede rapor yazdırırım bilmiyorum işte tatlım yaa duruma göre hareker edicem..

Zevcan ben hala bişiy anlamadım. Yıllık izin kazanılmış haktır.
Sevkle alakası ne. Yani sen yıllık izindeyken rapor bile alsan yıllık iznin kesilir raporun başlar.
Canım eğer dediğin gibi ciddi bir durum söz konusu ise bekleme.
Ama yediklerine dikkat edince düzelecek bir durumsa dediğin gibi bikaç gün bekle sonuca bak bakalım.

zevcancım özgenin dediği doğru yıllık izin hakkınla raporu karıştırma ikiside ayrı ayrı işlem görür bu senin yasal hakkın

kızlar ben tek calısıyorum yerime bakacak kimse olmadığından iznimi vermiyo versede kendi canı istediği zamn veriyo sen gittin geldin dicek ve iznimi vermicek biliyorum.gecen rapor almıstımda ortalık karısmıstı .

Zevcan valla ne diyim canım. allah kolaylık versin sana.
Hakkında hayırlı olan neyse o olsun tatlım.

saol canım.amin inş kötü bişi değildir.
ama öğlen arası evde aklıma ne geldi tahmin bile edemezsiniz ğer hastaysam bile hastalık sebebiyle ankaraya tayinimi yaptırabilirim . :roflol:
ağlanıcak halime gülüom neler düşünüom yaa :icecream:

Zevcan hakkatten alemsin ya. aman Allah korusun.

|KK Nick|Kartları|05.07.2010|06.07.2010|07.07.2010|08.07.2010|09.07.2010

1|sebnemselayfurkan |%1.5 Sarı Kart| + | + | + | + | |
2|hasretim34 |%1.5 Sarı Kart|ızinli|Çünkü|Bu Hafta|Mezun|Oluyor|
3|dilekruzgar |%1.5 ve Paylaşım Kırmızı Kart| - | - | - | | |
4|uaydın |Paylaşım Kırmızı Kart| - | - | + | + | |
5|ırem&Özge | | + | + | + | + | |
6|meyvenull | | + | + | + | + | |
7|angeLa90 | | - | - | + | | |
8|NeKss | | + | - | + | | |
9|lightlife | | + | + | + | | |
10|semiha | | + | + | + | | |

Son düzenleme:
4.TAKIM 164.ETAP
sebnemselayfurkan ( 67,7 )
hasretim34 ( 64.1 ) mezun olmak istiyor.
dilekruzgar ( 60.1 )
uaydın(75)
ırem&Özge ( 69.9 )
meyvenull ( 63.3 )
NeKss ( 64.30 )
angela90(68,8 )
lightlife(76,0 )
4.TAKIM TOPLAMI

4.TAKIM 164.ETAP
sebnemselayfurkan ( 67,7 )
hasretim34 ( 64.1 ) mezun olmak istiyor.
dilekruzgar ( 60.1 )
uaydın(75)
İrem&Özge ( 69.9 )
meyvenull ( 63.3 )
NeKss ( 64.30 )
angela90(68,8 )
lightlife(76,0 )
4.TAKIM TOPLAMI

kızlar zayıflamak için coğumuz bişi yapmııyoruz ..
nolcak böyle bu haftada sonuncu olucaz gibi gelio bana bişiler yapmamız lazım.bu sabahki durumuma göre sadece 300 gr vermiş olcam eminim coğunuz benm gibisiniz bu durumu hızlandırmak gerek bence herkes yapabildiği kadar spor yapsın..burdada paylassın.
özgecim paylasım oranlarıda cok düştü neden kimse girmiyo.
ama benm motivasyonum düşüyo paylasım azalıncaa kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…