Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Şortuna bayıldım canım arkadaki manzarda çok hoş...
Ve kiloluda değilsin çok tatlısın...
Bakın resim bulayım bende eklicem tombiş bir hatun oldum çıktım

Haklısın canım iyiki varsınız ne diyeyim.Yok şaunda moral olarak çok daha iyiyim.Zevcanı diledim sevdiğimde telde konuşurken durumu onada açıkladım sesim kötü gitmiş olacak ki neyin var dedi.Bende anlattım.Sakın ilaçları bırakmıyorsun hiç bir şey sağlığından önemli değil ilaçlar bittikden sonra verirsin kilonu ben her zaman yanındayım söz ver bana asla bırakmıcaksın dedi tamam dedim.O kadar anlayışlıki bende tutup üzdün dün çocuğu hani bıraksa gitse orda hakkıdır.Ki ben onun kadar sabırlı değilimdir dengeliyoruz sanırım...Ay şuan gerçekden içim rahat ilaç kullanım süresi boyunca elimden geleni yapıcam.Artık alırsamda ne yapalım sağlığım için gerekli.Ki en çok sitediğim şey evlendiğimden kısa bir zaman sonra 1 yıl gibi çocuk sahibi olmak.Onun içinde düzene girmesi şart.

Onun içinde kendini sevdiceğini ve bizi artık üzme tamam mı.İlaçlar sonunda sağlığın için gerekli ve bunlarıda alman gerekiyor gelecekte herşey güzel olsun diye.Aranızın iyi olmasınada sevindim.Sen sağlıklı beslenmeye devam et,ilaç alırken gelen olsa bile kısa sürede gidecektir canım merak etme sakın

ışte bu hatunda benim kollarıma bakın nasıl tombullaştım

Son düzenleyen: Moderatör:
lightlife canım senin nerende kilo var ben göremedim :))
göremezsiinn sakladım onlarııı :) karnımda var :)

Şortuna bayıldım canım arkadaki manzarda çok hoş...
Ve kiloluda değilsin çok tatlısın...
Bakın resim bulayım bende eklicem tombiş bir hatun oldum çıktım

teşekkür ederim canımcım.. senin resimlerini de bekliyoruz..

nur tatlım kilolu durmuyorsun ki sen belki 5 - 6 kilo iice zayıf olmak istiyorsan ama böylede gayet ii kasma kendini o kadar monti ile 2 ayda toparlarsınn zaten şişman değilsin ..

Nilay senmisin allah aşkına tombiş olan yapma allah aşkına ben sende bir fazlalık göremedim.Gayet güzelsin canım boşuna üzüyorsun kendini

Sağlıklı beslenmek aynen devam ederken yanına sıkı bir şekilde spor eklicem canım.Kullandığım ilaca savaş açıyorum.Gerçekden iyiki varsınız hani olmasanız iice salıcam kendimi...

Nilay senmisin allah aşkına tombiş olan yapma allah aşkına ben sende bir fazlalık göremedim.Gayet güzelsin canım boşuna üzüyorsun kendini

Canım inan o kadar zayıftım ki normal gibi gelebilir ama cidden tobmiş oldum vallaYanaklarım çıktı iyice tombulum diye seviliyorum daha ne olsunay kendimle dalga geçmeye başladım sayenizde keyfim yerine geldi.

NeKss canım hiçbişey belli olmuyoki? kollarım tombiş demişsin ama onda da foto çeken kolun çıkmış sadece ve yakından çekildiği için elbette tombiş çıkacak :)

Kızlar bende ikinizde abartıyorsunuz iyice takıntı olmuş bu sizlerde bence ikinizde'de sorun yok.Ahh şurda bir resmim olsada eklesem hala çıtır olamadığımı göstersem birde bu hamilelik beni mahvetti.iyice şiştim karnım hele 5 aylık gibi oldu valla :))

Bence ikinizde bunları pek sorun yapmayın ikinizde gayet fitsiniz.Çok takarsanız kolay kurtalamazsınız bu psikolojiden

Ohhoooo bize diyorsun ama valla sende abartıyorsun hiçde o kadarda değil.Kolarımız aynı valla bak dur boydan bulayım eklicem bakınıyorum resimlere.

Bacaklarımı çapraz yaptığım için az görünüyo yoksa 163 boya 65 kilo azmı bu foto çekilirken öyleydi

NeKss canım hiçbişey belli olmuyoki? kollarım tombiş demişsin ama onda da foto çeken kolun çıkmış sadece ve yakından çekildiği için elbette tombiş çıkacak :)

Moral veriyorsunuz biliyorum ama ben 58 kiloydum kızlar.
Şu anda sabah tartıda 66.90 çıktım aradaki fark ciddi bir rakam bak verdim yine geri aldım dikkat etmeme rağmen.Ama artık sporuda ekliyorum hayatıma...

Sevdiğim az önce mesaj attı ilacı bırakmıyorsun tamam mı canım diye oy ya birde dün bağırdım çocuğa...

Buda benim ben sizden daha şişkoyum kızlar yüzümü gizlemek zorunda kaldım kusura bakmayın malum net ortamı

Eklentiler

• $pamukkale.jpg
    8,8 KB · Görüntüleme: 23
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…