Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Ben geldim...

İşlerimi toparladım anca malum ay sonu telaşesi faturalar rakamlar arasında boğuldum yine...
Neyseki akşam sevdiğim gelcek oy oy sarılır ona huzura ererim...
Aklımdasınız...

üffffff birsürü alıntı ayptım ama hepsi gitti
hatırladıklarımı yazayımmm lightlife süpper gidiyorsun haftada 1 kilo çok iyi
ceren inşallah tez zamanda bebkelrinin güzel ahberini alırız acnım yaaa
bu arada ben 60 lardan kurtulmak istiyorum çakıldım kaldım metabolizmam durudu 2 gün şok diyet yapıcam
sabah 1 şeftali
çğle:1dilim ekmek 200 gr yoğurt
ara 5 erik
akşam nesfit yiycem
çok az biliyorum ama kızmayın adı üstünde şok diyet 2 günlük yapıcam
herkese iyi akşamlat

Selam kızlar ben geldim ama odam çok sıcak duramıyorum bir türlü burada yaaa...

ceren gelmiş sohbetler etmişsiniz güzel güzel yakalayamadım bugün sizleri böyle sohbet ederken :))

Dilekcim şok diyet yapma canım bence sen zaten yeni toparlamıştın galiba diyetini şimdi neden şok'a başlıyorsun.

:çok üzgünüm: off çok mutsuzum diyett yapamıyorum napıcam ben yasenağlamasenağlamasenağlamaeyvahedigeldismile yardım edin bana:teselli:

:çok üzgünüm: off çok mutsuzum diyett yapamıyorum napıcam ben yasenağlamasenağlamasenağlamaeyvahedigeldismile yardım edin bana:teselli:

bu konuda sana senden başka kimsenin faydası olmazki şeker..
öncelikle istemen lazım ama gerçekten istemek:hulya:

Günaydın herkese.
Dün ki mönüm.
Sabah
domates, 1 kk peynir,4 zeytin, 1 buğday ekmek, maydanoz,

Öğlen
Et döner, salata beyaz peynirli,

Ara
200 gr light yoğurt

Akşam
Hiçbirşey yemedim.
Tüm sülale annemde toplandık banada özel börülce kavurması ve salata yaptılar ama kızım ateşlendi. Apar topar eve geldik. Bu sabahda ateşliydi. Çalışan anne olmak en çok bu durumda zor oluyor kızlar ya.
Neyse ki bebeğim emin ellerde annemde. O benden iyi bakar eminim ama zor işte.

Ve bugün evlilik yıldönümümüz. 4 yılı devirdik kocişkomla. opuyorumnanaktan

Büşracım ne bu ümitsizlik şekerim. Yapma böyle.
Önce hayatını düzenlemen lazım şeker. Çok geç kalkıyorsun bir kere.
Bu metabozlizmayı yavaşlatır ablacım.
Sonra kendine uygun bi plan yapmalısın.

Günaydın herkese.
Dün ki mönüm.
Sabah
domates, 1 kk peynir,4 zeytin, 1 buğday ekmek, maydanoz,

Öğlen
Et döner, salata beyaz peynirli,

Ara
200 gr light yoğurt

Akşam
Hiçbirşey yemedim.
Tüm sülale annemde toplandık banada özel börülce kavurması ve salata yaptılar ama kızım ateşlendi. Apar topar eve geldik. Bu sabahda ateşliydi. Çalışan anne olmak en çok bu durumda zor oluyor kızlar ya.
Neyse ki bebeğim emin ellerde annemde. O benden iyi bakar eminim ama zor işte.

Ve bugün evlilik yıldönümümüz. 4 yılı devirdik kocişkomla. opuyorumnanaktan

geçmiş olsun tatlımm cocuktuk bi bakmıssın ateşli bi bakmıssın oyunuyo sanki hiç hasta değil..
ama annelikdir işte ne kadar emin ellerde de desen aklın hep ondadır şimdi seninn..
aksam keske birazcık olsun yeseydin böyle olmıcanı sen benden daha ii biliyorsun ..

bende bu güne 100 gr vererek basladım :teytey:

bu gün yiceklerim

sabah 2 t.t ekmeğinden peynirli tost 1 dilim peynir 1 domates

öğlen tavuk salata yoğurt

aksam patlıcan yemeği yoğurt

bu gün denetim olabilir kızlar bizim ortalıklarda görünmezsem denetimden sırnaşık şey

Zevcan inan yiyesim gelmdi apar topar çıktık annemden. Eşim çok paniktir benim. Ateşi çıktı ya sanırsın dünya yanıyor. Onu yapalım bunu yapalım vs vs konuşurz.
Bir yandan o bir yandan çocuk inan açlığımı unuttum.
Seninde mönün gayet iyi canım.

günaydın Nurcum hoşgeldin

dünlü menüm
07:30
3 zeytin,domates,salatalık

13:00
3 tabak nohut,yoğurtlu semizotu salatası (nohutu sırf bitsinde çöpe gitmesin diye yedim)

20:00
1 tabak taze fasulye,yoğurtlu semizotu salatası

22:00 1 avuçtan biraz fazla badem+fındık+ceviz

Günaydın hanımlar ben geldim

Ablacım çok geçmiş olsun umarım şimdi çok çok daha iyidir ufaklık...
Zevcan 100 gr vermişsin tebrikler canım...

Ve size kötü haber sabah tartdıldım geçen haftadan beri tartılmamıştım kilom tam tamına 66.90 çıktı şok oldum:S:SYa ben ne yapayım hiç kaçamak yapmıyorum ama o ilacıda 7 gündür kullanıyorum.Ama spor yapamıyorum işte 3 mileden ileri gidemedim...Ve kilo aldım ben ne yapacağım bana bir çare...En çokda size ve sevdiğime verdiğim sözü tuttamadım diye üzülüyorum.İlacı mı bıraksam ne yapsam:S:S

günaydın nurrr

tatlım yaa nohut cok fazla olmus hem o geceki kuruyemişlerde neyin nesi o kadar nohutun üstüne onlara hiç ihtiyacın yoktu ki neden yaa nedenn zayıflıcaktın hani bu haftaa benneyaptımki

X