Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Zevcan inan yiyesim gelmdi apar topar çıktık annemden. Eşim çok paniktir benim. Ateşi çıktı ya sanırsın dünya yanıyor. Onu yapalım bunu yapalım vs vs konuşurz.
Bir yandan o bir yandan çocuk inan açlığımı unuttum.
Seninde mönün gayet iyi canım.

anlıyorum tatlım olsun pıtırcığın sağlıklı olsunda gerisi bos toparlarsın sen herseyi :hulya:

Nilay saçmalama ilacı bırakmak ne demek. Böyle devam et canım. Kilo falan almadın. ılaç sebebiyle su tutuyor vücudun canım. Yeşil çaya ve suya ağırlık ver. Bolca wc ye çıkarsın bu sayede. Su gider vücuttan. Ümitsizlik yok aynen devam.
Kullandığın ilaç ne ilacı canım bu arada.

Saol Zevcan şimdi annemle konuştum iyiymiş oyun oynuyormuş teyzemin kızıyla.

Dün kü menüm

Sabah kahvaltı yok malesef ile geç geldim...
Bir bardak yeşilçay
Öğlen tavuk söğüşlü salata ayran
Bir bardak yeşilçay
Ara Bir kase üzüm
Akşam 2 salatalık bir kase yoğurt üzerine nane

1,5 litre su 1,5 litre ödem atıcı çay

Yani fazlam var mı?

Nilay saçmalama ilacı bırakmak ne demek. Böyle devam et canım. Kilo falan almadın. İlaç sebebiyle su tutuyor vücudun canım. Yeşil çaya ve suya ağırlık ver. Bolca wc ye çıkarsın bu sayede. Su gider vücuttan. Ümitsizlik yok aynen devam.
Kullandığın ilaç ne ilacı canım bu arada.

Saol Zevcan şimdi annemle konuştum iyiymiş oyun oynuyormuş teyzemin kızıyla.

Diane 35 canım adet düzensizliği için...
3 ay kullanmam gerekiyor.Doktor uyarmıştı mide bulantısı baş dönmesi yapar ve kiloda değişiklik olcak diye.Evet doktor yine söyledi kilo değil şişkinlik var ödem oluşturuyormuş.Ama bundan nasıl kurtulucam ben ilacı kullanmadan önce gayet güzel veriyordum.Bir çay içmeye başladı ödem atıcıymış dün ilk kez içtim bakalım işe yarıcak mı?Düzenli gitmedi benim için de önemli ilerisi için en azından.Off off moralim çok bozuldu çok şoklardaydım sabah:S:S

Günaydın hanımlar ben geldim

Ablacım çok geçmiş olsun umarım şimdi çok çok daha iyidir ufaklık...
Zevcan 100 gr vermişsin tebrikler canım...

Ve size kötü haber sabah tartdıldım geçen haftadan beri tartılmamıştım kilom tam tamına 66.90 çıktı şok oldum:S:SYa ben ne yapayım hiç kaçamak yapmıyorum ama o ilacıda 7 gündür kullanıyorum.Ama spor yapamıyorum işte 3 mileden ileri gidemedim...Ve kilo aldım ben ne yapacağım bana bir çare...En çokda size ve sevdiğime verdiğim sözü tuttamadım diye üzülüyorum.İlacı mı bıraksam ne yapsam:S:S

günaydın canım
evet dün yarım saat spor yapmıstım onun sonucu bu 100 gr kaydirigubbakcemile2

canım bozma moralini alman cok normal azcık sabır bak 1 ay içinde her sey nasıl normale gelicek bende bu hafta kilo veremiyoum gecen hafta nerdeyse 2 kilo vermiştim ama bak bu hafta gramcıklarla uğrasıomm ilacı bırakmayı sakın düşünme bu arada ilacın adı neydi orak kontraseptik diye tahmin ediom ben yanılmıyorum dimi ..

günaydın canım
evet dün yarım saat spor yapmıstım onun sonucu bu 100 gr kaydirigubbakcemile2

canım bozma moralini alman cok normal azcık sabır bak 1 ay içinde her sey nasıl normale gelicek bende bu hafta kilo veremiyoum gecen hafta nerdeyse 2 kilo vermiştim ama bak bu hafta gramcıklarla uğrasıomm ilacı bırakmayı sakın düşünme bu arada ilacın adı neydi orak kontraseptik diye tahmin ediom ben yanılmıyorum dimi ..

Çok moralim bozuldu ama canım ya o kadar dikkat ediyorum yinede kilo alıyorum...
Kiloda değil inanmazsınız göbeğim belim hiç yoktu benim göbeğim şişti.
Sevdiğimde kilo aldığımı fark etti tabi:SŞimdi ona açıklıyamıyorum da böyle böyle diye.
Dün tombulum filan dedi kızdım bende yeter dedim iddaya girdik tamam işde çabalıyorum bir günde incecik olcak değilim dedim.Beğenmiyorsan git başkasını bul dedim bağırdım:SŞok oldu çocuk nasıl üzüldü.Özür diledi hayatım sen konuş dedin ya o yüzden yorum yapıyorum yokse sen benim canımsın varlığın yeter kilonun ne önemi var dedi.Sus dedim eve gidicem ben dedim sıkıldım dedim.Benden mi sıkıldın yani dedi.Zaman geçirmek hoşuna gitmiyor mu dedi.Özür diledim bende içim gitti gözlerime bakıp öyle diyince sarıldım...Oyy yaa ne yapcam ben:S:S

Diane 35 canım adet düzensizliği için...
3 ay kullanmam gerekiyor.Doktor uyarmıştı mide bulantısı baş dönmesi yapar ve kiloda değişiklik olcak diye.Evet doktor yine söyledi kilo değil şişkinlik var ödem oluşturuyormuş.Ama bundan nasıl kurtulucam ben ilacı kullanmadan önce gayet güzel veriyordum.Bir çay içmeye başladı ödem atıcıymış dün ilk kez içtim bakalım işe yarıcak mı?Düzenli gitmedi benim için de önemli ilerisi için en azından.Off off moralim çok bozuldu çok şoklardaydım sabah:S:S

tatlım doğru tahmin etmişim kilon alıcaksın ödem falan değil kilo o aldıkların ben 6 ay kulandım bu türde bi ilac şimdi sen bırakmayı düşünüceksin ama 7 kilo aldım ilaca basladıktan sonra 69.7 leri gördüm ama ilacı hiç bırakmadım şimdi ilaç kulanmıyorum veriyorumda ayrıca düzensizliğimde gitti ..
ödem atıcı falan filan derken midene fazladan yüklenme yapma 1 fincn içsen yeter onun yerine yeşil çay iç bolca moralinide bozma hiç bişey sağlığından önemli değil yaa er gec vericez bu kilolarımızı kaydirigubbakcemile2

tatlım doğru tahmin etmişim kilon alıcaksın ödem falan değil kilo o aldıkların ben 6 ay kulandım bu türde bi ilac şimdi sen bırakmayı düşünüceksin ama 7 kilo aldım ilaca basladıktan sonra 69.7 leri gördüm ama ilacı hiç bırakmadım şimdi ilaç kulanmıyorum veriyorumda ayrıca düzensizliğimde gitti ..
ödem atıcı falan filan derken midene fazladan yüklenme yapma 1 fincn içsen yeter onun yerine yeşil çay iç bolca moralinide bozma hiç bişey sağlığından önemli değil yaa er gec vericez bu kilolarımızı kaydirigubbakcemile2

Kullanıcam yani başka yolu yok:S
Peki sen gün içinde hangi saatte kullanıyordun canım.Doktor bana akşam yatmadan önce al dedi mide bulantısı ve baş dönmesi yapıcak günü rahat geçirirsin dedi.7 gün oldu başladığım kiloma gri döndüm o kadar dikkat etmeme rağmen.Ne yapcam ben ya daha 2,5ay devam edicem:S:S

Çok moralim bozuldu ama canım ya o kadar dikkat ediyorum yinede kilo alıyorum...
Kiloda değil inanmazsınız göbeğim belim hiç yoktu benim göbeğim şişti.
Sevdiğimde kilo aldığımı fark etti tabi:SŞimdi ona açıklıyamıyorum da böyle böyle diye.
Dün tombulum filan dedi kızdım bende yeter dedim iddaya girdik tamam işde çabalıyorum bir günde incecik olcak değilim dedim.Beğenmiyorsan git başkasını bul dedim bağırdım:SŞok oldu çocuk nasıl üzüldü.Özür diledi hayatım sen konuş dedin ya o yüzden yorum yapıyorum yokse sen benim canımsın varlığın yeter kilonun ne önemi var dedi.Sus dedim eve gidicem ben dedim sıkıldım dedim.Benden mi sıkıldın yani dedi.Zaman geçirmek hoşuna gitmiyor mu dedi.Özür diledim bende içim gitti gözlerime bakıp öyle diyince sarıldım...Oyy yaa ne yapcam ben:S:S

canım sen bu konuda elinden geleni yaptığına inanıyormusun her gün düzenli en az yarım saat spor yapıyormusun mesela..
en basta demiştim sana göbeğin cıkıcak die mekik cekmen sart ..
benmde askımla aramdaki bütün kilo problemi ialçla başladı göbeğin popn sutarın kocaman oldu dediğni biliyorum ama şimdi askım zayıflıyorsun dio kaydirigubbakcemile2
bozma moralini daha cok asıl diyete ve spora ..
hem cok yeni olmus baslayalı ilaca vücudun alısma asamasında ayrıca sevgilinede durumu acıklayabilirsin cok normal bişi bu durum herkes kullanıyo sıkma canını düzelicek ama zamanı var sabır birazz..

Kullanıcam yani başka yolu yok:S
Peki sen gün içinde hangi saatte kullanıyordun canım.Doktor bana akşam yatmadan önce al dedi mide bulantısı ve baş dönmesi yapıcak günü rahat geçirirsin dedi.7 gün oldu başladığım kiloma gri döndüm o kadar dikkat etmeme rağmen.Ne yapcam ben ya daha 2,5ay devam edicem:S:S

bende gece yatarken alıyordum yani gece almak en mantıklısı ama unuttuğumda oluyordu benm :KK1: sabahda cok içtim ilacı 7 gün aradan soonra baslamayı bile unuttum :KK1:
en azından dikkat ediyorsun bide etmeseydin benm gibide fark ettiğinde + 7 kilon olmus olsaydı nolucaktı zaten şişmansın bide üstüne o şişmanlık eklenseydi düşünsene dikkat etmeye devamm spora devammm kaydirigubbakcemile2

canım sen bu konuda elinden geleni yaptığına inanıyormusun her gün düzenli en az yarım saat spor yapıyormusun mesela..
en basta demiştim sana göbeğin cıkıcak die mekik cekmen sart ..
benmde askımla aramdaki bütün kilo problemi ialçla başladı göbeğin popn sutarın kocaman oldu dediğni biliyorum ama şimdi askım zayıflıyorsun dio kaydirigubbakcemile2
bozma moralini daha cok asıl diyete ve spora ..
hem cok yeni olmus baslayalı ilaca vücudun alısma asamasında ayrıca sevgilinede durumu acıklayabilirsin cok normal bişi bu durum herkes kullanıyo sıkma canını düzelicek ama zamanı var sabır birazz..

Haklısın elimden geleni yapmıyorum.
Tamam yediklerime dikkat ediyorum ama spor yapmıyorum.
Ay aynı yorumlar yaa hayatım göbeğin çıktı popon çıktı yüzünde tombullaşdı gibi.Resimlerdede tombul çıkıyormuşum.Öyle ciddi bir tartışmamız hiç olmadı şu ana kadar allaha şükür çok anlayışlıdır sevdiğim.Karşılıklı özür de diledik.

Tamam şimdi

1-Günde en az yarım saat spor yapıyoruz...
Başlangıç her fırsatta öğle arasında dışarı çıkılacak yürüyüp gelinecek.
Sabahları ve akşamları beşiktaş istikameti baz alınacak ve yürünecek.
Akşamları leslie ile 4 mile ne kadar yorgun olursam olayım pc boş kaldığı sürece yapılacak
Günde en az 50 tane mekik çekilecek başlangıç için.
2-Su mutlaka içilecek yeşilçay 2 kupa bardaktan 4 bardağa çıkıcak...
3-Ödem atıcı çay ki çok iyi yorumlar almış içilecek.
4-Yememezlik asla yapılmıcam akşam yemeği işden çıkmadan önce yenilecek.
5-Ço acıkılırsa evde sadece bir porsiyon meyve yenecek...

Nilaycım yakışmıyor sana ama. Sende biliyorsun şişkinlik olduğunu bunun. Ama diyetini düzenli yapmazsan alacakların şişkinlik değil kilo olur.
Ve avantajını da düşün. ılacı bırakınca emin ol çok hızlı gidecek kilolar. Asıl o zaman şok olacaksın tartıda. Çünkü şu anda da zayıflıyorsun.
Mönünü beğenmedim ayrıca. Kahvaltı olmadığı için öğlen yediklerin direk depoya gitmiş olabilir.
Üzüm zaten yasak içinde yüksek oranda şeker olduğundan dolayı.
Akşam da salatalık ve yoğurt çok az olmuş canım.
Böyle yapma önceki mönülerin ne güzeldi onlara dön. Az yemek kilo vermek demek değildir unutma.

bende gece yatarken alıyordum yani gece almak en mantıklısı ama unuttuğumda oluyordu benm :KK1: sabahda cok içtim ilacı 7 gün aradan soonra baslamayı bile unuttum :KK1:
en azından dikkat ediyorsun bide etmeseydin benm gibide fark ettiğinde + 7 kilon olmus olsaydı nolucaktı zaten şişmansın bide üstüne o şişmanlık eklenseydi düşünsene dikkat etmeye devamm spora devammm kaydirigubbakcemile2

Ediyorum canım etmez olurmuyum.
Yok ben hiç unutmuyorum akşam 10 gibi alıyorum mutlaka.
Yatmadan önce dedi saat çok fark etmiyor galiba 10 da alıncada bir açlık bastırıyor en iyisi tam yatağa girdiğimde almak.Böylece açlıktan uyumamazlıkda olmaz:KK70:Son zamanlarda bu sorunumda var.

Nilaycım yakışmıyor sana ama. Sende biliyorsun şişkinlik olduğunu bunun. Ama diyetini düzenli yapmazsan alacakların şişkinlik değil kilo olur.
Ve avantajını da düşün. İlacı bırakınca emin ol çok hızlı gidecek kilolar. Asıl o zaman şok olacaksın tartıda. Çünkü şu anda da zayıflıyorsun.
Mönünü beğenmedim ayrıca. Kahvaltı olmadığı için öğlen yediklerin direk depoya gitmiş olabilir.
Üzüm zaten yasak içinde yüksek oranda şeker olduğundan dolayı.
Akşam da salatalık ve yoğurt çok az olmuş canım.
Böyle yapma önceki mönülerin ne güzeldi onlara dön. Az yemek kilo vermek demek değildir unutma.

Kahvaltı konusunda üzgünüm...
Üzümün yasak olduğunu bilmiyordum.
Buğün menümde üzül vardı :S Tamam onu pas geçiyorum o zaman.
Buğünden itibaren önceki menülerime geri dönüyorum ablacım söz...

Haklısın elimden geleni yapmıyorum.
Tamam yediklerime dikkat ediyorum ama spor yapmıyorum.
Ay aynı yorumlar yaa hayatım göbeğin çıktı popon çıktı yüzünde tombullaşdı gibi.Resimlerdede tombul çıkıyormuşum.Öyle ciddi bir tartışmamız hiç olmadı şu ana kadar allaha şükür çok anlayışlıdır sevdiğim.Karşılıklı özür de diledik.

Tamam şimdi

1-Günde en az yarım saat spor yapıyoruz...
Başlangıç her fırsatta öğle arasında dışarı çıkılacak yürüyüp gelinecek.
Sabahları ve akşamları beşiktaş istikameti baz alınacak ve yürünecek.
Akşamları leslie ile 4 mile ne kadar yorgun olursam olayım pc boş kaldığı sürece yapılacak
Günde en az 50 tane mekik çekilecek başlangıç için.
2-Su mutlaka içilecek yeşilçay 2 kupa bardaktan 4 bardağa çıkıcak...
3-Ödem atıcı çay ki çok iyi yorumlar almış içilecek.
4-Yememezlik asla yapılmıcam akşam yemeği işden çıkmadan önce yenilecek.
5-Ço acıkılırsa evde sadece bir porsiyon meyve yenecek...

olay budur tatlımmm sen bunları yap ilaç falan vız gelir sana yeterki bunları yap güveniyorum sana bak haftaya cuma 63 olucaksınn kaydirigubbakcemile2

Aferim kuzum sana.
Damadımında üstüne gitme. Ne yapsın çocuk hem yorum yap diyorsun hem kızıyorsun.
Aldırma elime sopayı.

olay budur tatlımmm sen bunları yap ilaç falan vız gelir sana yeterki bunları yap güveniyorum sana bak haftaya cuma 63 olucaksınn kaydirigubbakcemile2

Söz veriyorum hem size hem sevdiğime hemde kendime...
Yanlış olduğunu biliyorum ama bu sözümü tutmam için yemin ediyorum ki eğer bu dediklerimi yapmassam şu anda kalbimden geçen en çok istediğim şey olmasın...

Öğle arası çıkabildiğim sürece yürücem.(İşler yoğun olabilir)
Sabah evden çıkmadan önce kahvaltı yapıcam.
10 dk fazla uyucam diye kalmıyorum gemiyi kaçırıyorum ve yürümüyorum.
Bundan sonra gemiyle gidilecek 20 dk yürüme mesafesinde yürünecek.
Akşamları beşiktaştan binilecek 20 dk yürüme mesafesi.
Ne olursa olsun akşam 19:00 dan sonra meyve dışında bir şey yenmiyecek.
Su yeşil çay ödem atıcı çay ihmal edilmeyecek.
4 mile mutlaka pc boş olduğu sürece yapılacak.
50 mekik kesin çekilecek...
İşde bu kadar istisnayi durumlar dışında yapılacak eğer yapmassam mazeretimi bildiricem.
Ve bunları yapıp yapmadığımı mutlaka yazıcam.
Artık bu kadar dikkat etmeyede kilo alırsam ki sanmıyorum başka dicek bir şey yok.

Aferim kuzum sana.
Damadımında üstüne gitme. Ne yapsın çocuk hem yorum yap diyorsun hem kızıyorsun.
Aldırma elime sopayı.

Haklıydı ablacım.
Hani ona bir şey demiyorum.
Ama bu kadar da abartılmaz yani.
Tamam söyledi bir kaç kere anladım diyorum.
Yok yine başa geri dönüyor.
Bende dedim sürekli aynı konu yeter bir kere söyledin süreklide tekrar edilmez ki.
Ama sıkıldım diyince çok kötü oldu.
Benden mi sıkıldın dedi.
Oy yaa kıyamam ben çok kötüyüm çok.
Dikkat edicem sabırlı olucam ve bu 3 aylık süreyi en hafif şekilde atlatıcam.

silemiiiiiiiiyoruumm :KK43:

Eklentiler

• $1.jpg
    $1.jpg
    10,6 KB · Görüntüleme: 25
  • $2.jpg
    $2.jpg
    10,2 KB · Görüntüleme: 36
  • $3.jpg
    $3.jpg
    6,1 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:
Günaydın kızçelerim neler neler olmuş böyle takımda

Özgem çok geçmiş olsun canım kuzun inş.iyidir şimdi.Hava değişimlerininde muhtemelen etkisi büyüktür bu olayda.ayyy ayyy çalışan anne olmak ne kadar zor böyle durumlarda sürekli aklın kuzunda acaba nasıl diye.Ama senin kuzu emin ellerde annen senden de iyi bakıyordur kuzuna canım.

Nilay ne oldu canım sana böyle bakıyorum 2 gündür hep karamsarsın bak arkadaşlarda ne güzel söylemiş şu anda vucudundaki şişliklerin sebebi ilaçtan dolayı ödem yapıyor.Bu ödeme atmanın en güzel yoluda günde 2-3 kupa yeşil çay içmek ve tabiki 2.5lt suyu devirmek canım.
Sevdiceğinide akşam güzel bir haşlamışsın yazık çocuğa bir yorum yap diyorsun sonra yapınca kızıyorsun.Sen bu kiloları çok fazla taktın kafaya anlaşılan ama böyle kendine sadece zarar verirsin canım.Her zaman pozitif düşün bak ben buraya ilk geldiğimde hamile kalmak için geldim ama çok kafaya takıyordum olmuyordu.Sonra bebeği düşünmeyi bıraktım.Kendime oyalanacak yeni şeyler buldum bu sırada kiloda verdim bak sonra mucizem kendiliğinden geldi.Sende öyle yap.Kilo vermeyi aklından çıkar sadece sağlıklı besleniyorum de.Sevdiceğinide sıkıştırıp üzme sonra bak kendinde üzülüyorsun...

X