30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

geçmiş olsun melek, bizleri de habersiz bırakmadın bu arada. rabbim oğluşun ve eşinle güzel bir ömür nasip eylesin.
duaların için sağol

reddmars, dilerim gönlüne göre olur. senin isteğin herşeyden önemli tabi, fakat ailelerin de istekleri oluyor.
onlar da herşeyin en iyisini, en güzelini istiyor. biraz da akışına bırakmalı.
allah gönlüne göre versin inşallah

Hoş geldiniz.
as :) Nasılsın?
Selam kızlar
Mutlu pazarlar
Nasılsınız görüşmeyeli?
Burada dün geceden beri çok rüzgar var dışarı çıkmaya korkuyor insan
Sizler neler yapıyorsunuz?
Canım, aynıyız şükür. Sen nasılsın?

Canım, güle güle büyüt. Senin adına çok sevindim.
İyi geceler bn bekar degilim ama bi ugrayım meraba deyim dedim : )
Hoş geldiniz.

herkese günaydın iyi haftalar
Petunyacığım, sana da iyi haftalar tatlı insan.

Gerçek olacağını sanmıyorum. Öyle biri yok . İşin içine aileler girince cılkı çıkıyor. Bütün herşeyin benim sorumluluğumda olduğu bişey olsn. Ailelerede eğlenmek kalsın. Bunları düşünen damat ya da aileler nerdeeee. hep bağımlıyız bişeyler.

Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin. teşekkür ederiz tuğçeciğim.

biliyorum cnm farkettim : ) ilk sayfaları biraz okudumda cnm nişanlindan ayrılmışın çok ozel degilse şimdiki evli oldgun kişi eski nişanlınmı başkasımı ? Merak ettim mazur gör .
Estağfurullah canım. Eski nişanlım değil. Ondan ayrıldıktan 8 ay sonra eşimle tanıştım ve 8 ay içinde evlendik. Herşey kısmet.

Allah kaderini güzel eylesin tuğcecim.. dualar için çok sağol... sağlık durumlarınız nasıl canım.. yolundadır inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…