30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Yarın kavuşucaz kısmet ise canım. Amin inşallah. Size dua edîcem inşallah.

ben mesajı gece yazdığını düşünerek bugün düşündüm melek. inşallah hayırlı şekilde doğsun da bekleriz.
erkek geç geliyor derler, bir de Dr.lar her ihtimale karşı erken tarih verebiliyor. sanırım normal gelmemesi.

rahat demek ki yerinde

Bebişin plasentası Kireçlenmiş canım doktor risk almak istemedi ama paşamız rahat yerinde demek ki. Doktor davetiye yollıyalım artık dedi. :)

memlektte bekar arkadaşım kalmadığı gerçeğiyle dün yüzleştim. :) dün 5 kızdık 2si evliydi 2si de geçen yaz evlendi tek bekar ve yaşı büyüklerden olarak kaldım:) Allahtan sürekli koca muahbbeti falan dönmedi. :) bu akşam da arkadaşa gideceğim ikisi evli çifti tek bekar ben :) Allahtan erkekler çok yakın arkadaşım

bu gün bir ablanın evıne gıttım bana dıyor kı nıye evlenmiyorsun,ınsanıda bıktıyorlar ya hıc halden anlamıyorlar sankı evlenebılıyorum,karşıma aday çıkmıyor ben ne yapayım ınsan kısmetsız olunca böyle beklemekten başka çare var sankı.Tabi ona öyle dıyemedım .Yaş oldu 28 daha önce tek başıma olduğum bır yerde görev yapıyordum şimdıyse gayet kalabalık bır yerdeyim ama yok olmayınca olmuyor biri vardı çok hoşuma gıtmıstı birden bana yaptığı davranış soğuttu vazgeçmek durumunda kaldım hanı ben dıyorum bı çabalayayım sonu hüsran artık gene kendı kabuğuma çekılecegım .Çocuk özlemi,yuva hasreti hepsi çöpe böyle gelmış böyle gider bu .

ben bu durumla epeydir karşıkarşıyayım konu genelde eş ve bebek ağırlıklı oluyor bazen dışarda kalmış hissi de oluyor açıkçası...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…