30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

canım tavsiye ediyor musun normal doğumu ben biraz korkuyla bakıyorum da...
Tavsiye ediyorum canım. Yaşanması gereken bir deneyim bence. Bir daha olsa normal doğum yapardım. Epiduralle çok rahat oluyor. Gene sancı oluyor ama uzun sürmüyor. Tıbbi bir sorun yoksa herşey anne ve bebek için uygunsa normal doğum en güzeli ve en sağlıklısı canım.

Tavsiye ediyorum canım. Yaşanması gereken bir deneyim bence. Bir daha olsa normal doğum yapardım. Epiduralle çok rahat oluyor. Gene sancı oluyor ama uzun sürmüyor. Tıbbi bir sorun yoksa herşey anne ve bebek için uygunsa normal doğum en güzeli ve en sağlıklısı canım.
epidural i tehlikelidiye biliyordum normal doğumdada iğne vuruluyor öyleyse..

Allah kaderini güzel eylesin tuğcecim.. dualar için çok sağol... sağlık durumlarınız nasıl canım.. yolundadır inşallah..
Amin canım çok sağol. Rica ederim her zaman ediyorum dua sizler için. En hayırlı zamanda da olucağına inanıyorum. Sağlığımız iyi şükür canım. Ufak tefek şeyler oluyor tabi. Oğlumun gece gaz sancıları tutuyor. Onu öyle görünce ben de üzülüyorum. Kıvranıyor. Anne olup çaresiz kalmak kötüymüş gerçekten.

Mavilim, sağlıklı yaşam işleri nasıl gidiyor?
Fotoğraftaki kız gibi oldun mu? :KK66: :)

Yok canım. :KK43: Grip oldum. sonra fırsatım olmadı. Misafirlerim vardı. Kış ayında yapamadım.
sağlıklı beslenme devam da.

Kilomdan memnunum şu an. Yaza kadar yavaş yavaş o fotoğraftaki kız gibi oluurum :KK70:

30 yaşında bekar bir kadınım. kamuda çalışıyorum.çevremde evli olmayan arkadaşım kalmadı. üzerimde çok baskı hissediyorum bu aralar. kendimi buraya attım tam bana göre bir başlık dedim ama aramızda bebek sahibi arkadaşlar var sanırım:) Allah bağışlasın bu arada.
siz neler yapıyorsunuz buralarda:KK14:

30 yaşında bekar bir kadınım. kamuda çalışıyorum.çevremde evli olmayan arkadaşım kalmadı. üzerimde çok baskı hissediyorum bu aralar. kendimi buraya attım tam bana göre bir başlık dedim ama aramızda bebek sahibi arkadaşlar var sanırım:) Allah bağışlasın bu arada.
Ne güzel, işin var gücün var.
Boş ver baskıyı. Üstüne alınma.

Bebekli hatun konunun sahibesi. Bir zamanlar o da bekardı. Konuyu açtı. Bir süre sonra evlendi. Anne oldu. Her şey kader kısmet. :KK66:

SIKILAŞMAK lazım. Kilolardan memnunuz da... :KK66:

Geçmiş olsun. :KK43:

Teşekkürler ederim Prensesim :KK51:

Hoş geldiniz...

Şu an yaz gelsin etraf çiçeklensin diye bekliyorum....:KK37:

çok şükür rahat bir işteyim her şey yolunda gibi hayatta ama bunalımlardan bunalıma koşuyorum. insana rahat neden batar acaba:KK70:itiraf etmek gerekirse çok yalnız hissediyorum kendimi:KK43:

X