30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Günaydın kızçeler. Hayırlı cumalar...

Yooo! Hayır, mutsuz bitmiyor hikaye.Çünkü sonra yine Allah var! Arada da hep O vardı. Sonra da hep O olacak. '' O, yeter. '' :KK66:

Anne Kurabiyeleri Oylamasına Katılmak İster misiniz?
Oylamaya katılmak için Linki TIKLAYIN!

Anne Kurabiyeleri ღOylama Anketi

Ben oy vermiştim. Zaten biliyorsun. Fakat gene de yazmak istedim Nevresteciğim. :KK60:

bu gün bir ablanın evıne gıttım bana dıyor kı nıye evlenmiyorsun,ınsanıda bıktıyorlar ya hıc halden anlamıyorlar sankı evlenebılıyorum,karşıma aday çıkmıyor ben ne yapayım ınsan kısmetsız olunca böyle beklemekten başka çare var sankı.Tabi ona öyle dıyemedım .Yaş oldu 28 daha önce tek başıma olduğum bır yerde görev yapıyordum şimdıyse gayet kalabalık bır yerdeyim ama yok olmayınca olmuyor biri vardı çok hoşuma gıtmıstı birden bana yaptığı davranış soğuttu vazgeçmek durumunda kaldım hanı ben dıyorum bı çabalayayım sonu hüsran artık gene kendı kabuğuma çekılecegım .Çocuk özlemi,yuva hasreti hepsi çöpe böyle gelmış böyle gider bu .
Maalesef bazı insanların ağzı ile kulağı arasında milyonlarca yıl mesafe var sanki.
Zira ağızlarından çıkanı kulakları duymuyor.

Sanki evlilik tek başına olabilecek bir şey.
Sanki senin halihazırda sevgilin var ama sen evlenmiyorsun. Onlar da soruyor "kızım bunca senedir berabersiniz neden evlenmiyorsunuz?"

İnsanları anlamak zor, ya bu konulara mümkün mertebe girmemeye çalışmak lazım ya da giriyorlarsa hemen konuyu kibarca kapatmaya çalışmak lazım. Çünkü iyiye gitmiyor bu muhabbetler... :KK11:

Erdemli insanların dokuz düşüncesi vardır:

1. Baktıklarında, berrak görmeyi düşünürler,
2. Dinlediklerinde, iyi duymayı düşünürler,
3. İlişkilerinde, cana yakın olmayı düşünürler,
4. Davranışlarında, saygılı olmayı düşünürler,
5. Konuşmalarında, doğru sözlü olmayı düşünürler,
6. İşlerinde, ciddi olmayı düşünürler,
7. Kuşkuya düştüklerinde, soruları nasıl soracaklarını düşünürler,
8. Öfkelendiklerinde, sorunları düşünürler,
9. Kazancı gördüklerinde, adaleti düşünürler...

Konfüçyus

Kızlar 28 Ocak'ta oğlumu kucağıma aldım çok şükür. Şimdi gece mesaisindeyim annem, oğlum ve ben... Malum gaz sancıları...
Rabbim sizlere de hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah. Bu arada doğum sancısı çekerken dua ettim sizlere de.
Hayırlı olsun. Allah analı babalı büyütsün. Normal doğum mu yaptın. Sezeryanla mı oldu.

Selam şekerler dün arkadaşımın nişanı vardı. Bütün gün onunla geçti. Darısı başıma dedim. :) bi yandan da düşündüm. O düğünler hiç bana göre değil. Ben damat adayıyla ani kararla nikah yapmalıyım. Kimse olmasın yanımda. Kimse karışmasın hiç bir şeyime. Düğün deniz kıyısında sahilde falan olsun. :KK70: bunları düşünecek damat adayı nerdee.

X