30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

O da sana yakın çalışıyor yani?
Görünce unutmak biraz daha zor.

ayrıca unutmak isteyen kim ondan sonra kimseyle yapamadım ben hatta biriyle beraberdı kız aynı bana benziyor herkese gösterdim ama ayrılmışlar her nedense ben mutlu oldum bu duruma biraz zaman geçsin msj çekicem :)

ayrıca unutmak isteyen kim ondan sonra kimseyle yapamadım ben hatta biriyle beraberdı kız aynı bana benziyor herkese gösterdim ama ayrılmışlar her nedense ben mutlu oldum bu duruma biraz zaman geçsin msj çekicem :)
bırakın o size mesaj çeksin madem benzerlerinizle avunmaya çalışmış ve olmamış bekleyin ve görün erkekler hep geri döner tecrübeyle sabittir

bırakın o size mesaj çeksin madem benzerlerinizle avunmaya çalışmış ve olmamış bekleyin ve görün erkekler hep geri döner tecrübeyle sabittir

bı ara msj çektim hayatımda biri var dediği bu kızdı ne yapabilirim şimdi dedi bende mutluluklar diledim şimdi hayatında kimse yok yeni ayrılmış çünkü onun işyerine yakın çalıştığımı bilmiyor bilse belki gelir yada görsek birbirimizi off aklım hep onda valla ne derse evet dicem o derece kabulum aşk bu mu acaba :)

Unutmak istemiyorsunuz biliyorum. Ben de yaşadım. Olan sadece size olur. Mesaj çekmeyin bence.

bahsi geçen kız kuzenimin arkadaşı üniversitede biriyle çıkıyor okulları bitince ikiside aynı şehirde işe giriyorlar.bir süre sonra çocuk ben yapamıyorum,seninle devam edemeyeceğim vs vs diyor bilindik erkek vaziyetleri işte gidip macere yada yeni bir heyecan bulacak bekli kızdan daha iyisini bulacak. ilişki bitiyor. erkek bir süre sonra kendi memleketine dönüyor,ardından kız da. birbirine uzak farklı ikişehirde ikisinin de hayatlarına başka insanlar giriyor. hatta kız kendi sosyo ekonomik düzeyinin çok üstünde bir ailenin oğluyla evlilik kararı almak üzereydi.çok mutlu değildi ama o kişiye alışmıştı bir şekilde. sonra onun ihanetine uğradı ve terk edildi. bunlardan dolayı sıkıntılı bir dönemden geçerken eski sevgili 2 yıl sonra arıyor ve direkt benimle evlen diyor. Şimdi 3 yıllık evliler. demem o ki erkek gelecekse gelir zaten senin ikide bir de kendini hatırlatmana gerek yok. seninle olan ilişkisiyle ilgili güzel anıları varsa sendeki huzuru başkasında bulamamışsa zaten geri döner..

yumuşatır canım merak etme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…