30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Farkındalığımı sağladığın için, bizi ara ara sarsıp kendimize getirdiğin için, bildiğimiz şeyleri uygulamamızı sağladığın için sağ ol var ol Mavilim.

Bunu bizim kızlar da görmeli Mavilim.
Ben böyle düşünerek buraya taşıyorum müsaadenle...

Bir de o çocuğu ölen arkadaşın kocasıyla sorun mu yaşadı? Başka çocuğu var mıydı? Vardı sanki?

Sağ ol canım benim. Her gün görüyorum arkadaşımı. Ne olduğunu bile anlamadı .. Eşi çok severdi. K.validesi ile sorunu yoktu. İş de herşey tepe taklak oldu düzelmiyor araları... Görüşmüyorlar eşi ve onun ailesiyle. Araya büyükler girsede gelinlerini artık istemiyorlar gibi davranıyorlar. Ayrıntı ya girmeyelim üzülüyorum. Allah büyük inşallah tekrar düzlüğe çıkarlar.

İnşallah düzelir.
Böyle bir durum olunca genelde ayrılık geliyor ardından.
Başka çocuk var mıydı?

Mutsuzum kızlar hemde çok mutsuzum konuşmak bile istemiyorum.il disindayim şuanda yengemler in yanına geldim (yengem benden 1 yaş büyük onun arkadaşlarına bakiyorum benle yasitlar ama hepsi evli bitek ben bekarim. Ve onlar çocuklarından eslerinden bahsederken ben hep susuyorum anlatacağım kimse yok hayatımda .ÖLMEK ISTİYORUM

selam turko. yağı buldun mu sonunda.
yavrum şöle oldu. ben int sipariş verdim.
geldim topiğe baktım burda da sipariş vermek için aynı yer var :)))

zaman zaman olur öyle insana,geçer yakında.film falan izle,kafanı dağıtır.

ben kitap okudum bu akşam ona ayırdım.
ne izleyelim mesela filmmm önerisisiiiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…