30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

canım kendimi hayatı sorguluyorum bir kaç şey öğe
hayatı sorgulama durumları kuzum daha iyiyim şimdi

geçmişi değiştiremezsin,herkesin pişmanlıkları vardır,kendine yüklenme,ağlamak üzülmekle bir şey değişmiyor ki...
farkındayım canım. sevgilime yaptım tüm nazı kaprisi iyi çekti çocuk. bazı şeyler öğrendim aslıcan ne bilim arada gelirler nbana öle geldiler ve gittiler

Tamam canim aramicam haklısın kalbe soz geciremiyorum bazen iste

Herkese iyi akşamlar :)

İnşallah hepiniz iyisinizdir :)

Bugün günü dr ve eczane arasında tamamladım diyebilirinim Sonrasında Komşumuzun aşurelerini dağıttım Yeni gelebildim
Sizin sağlığınız iyidir inşallah :)

Sana da geçmiş olsun mavilim yeşilim .Ben bunu bilmiyordum .Endoskopi yaptırdım uzun bir süredir ilaç kullanıyorum .o ilaç olmasa işim çok zor .Ama tahini de deniycem

Teşekkürler :) Bu mideyle uğraştığım kadar hiç bir şeyle uğraşmadım

mutlaka %100 şikayetin kalmaz.

iyi geceler :)

hos geldiniz yeni arkadaşlar :)

prenses farketmez istediğim zaman ye. ister ekmekle ister ekmekşiz. sadece kavrulmamıß-çig olşun.

tadı da güze.
ılaç kullandıgmda başka bisey yiyemedim.
tavsize ederim erin

Iyi geceler kızlar ben 30 yasında degilim 22 yaşındayım ama bekarım :) gece gece canım sıkıldı varsa sohbet ben de katılayım dedim :)

farkındayım canım. sevgilime yaptım tüm nazı kaprisi iyi çekti çocuk. bazı şeyler öğrendim aslıcan ne bilim arada gelirler nbana öle geldiler ve gittiler
bana da geldiler dün akşam, eşim mesaide idi yalnız kaldım
hava da yağmurlu, müzik dinlerken öyle duygulandım, ağladım biraz

biz kızların hormonları çok farklı çalışıyor gerçekten. arada geliyorlar reglim yaklaştı bide sanırım ondan oldu

Neren bileceğim kavrulmuş mu çiğ mi?
Koska'dan falan alıyoruz işte.

Iyi geceler kızlar ben 30 yasında degilim 22 yaşındayım ama bekarım :) gece gece canım sıkıldı varsa sohbet ben de katılayım dedim :)
Hoş geldin.
günaydınlar hanımlarr

günaydın kızlar, hayırlı cumalar
cumanız mübarek olsun
Günaydın kızçeler, hayırlı cumalar...
Bugün cuma benim sorunlu işim için dua eder misiniz?

kızlar, fikirlerinize güveniyorum
düğün sonrası altınlarınızdan eşinizin tarafı borç istese ne düşünürdünüz? 4bin tl kadar çok zor durumda olmamak kaydıyla
Hiçbir zaman para pul meraklısı olmadım.
Fakat böyle durumlardan hazzetmem.
Haaa, çok ihtiyacı vardır o ayrı.
Bir de geri verecekler mi? KESİN!

Ben kimseyle para pul işine girmeyi sevmem genel olarak. Allah mecbur etmesin.

prenses senin böyle düşüneceğini tahmin etmiştim :) yorumun için teşekkürler.
bende giymem, gezmem ama keseme göre harcarım
sevmiyorum para yüzünden yüz göz olmayı, çünkü mala mülke, gösterişe değer vermiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…