30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Hayır canım.
Hiç aklıma gelmedi bile öyle yapmak.:KK43:
Nasılsam öyle yazdım.

:KK43: Hayırdır. Geçen akşam için sıkıldığını yazmışsın sanırım.

Günaydın canım. Geçmiş olsun mide,bağırsak her türlü şikaket için 1 çorba kaşığı tahin ye.. Şifa olsun :KK66:
dün akşam benimde midem şişti 1 tatlı kaşığı yedim düzeldim.

Bu gün akşama kadar yokum herkese iyi günler.
canım kendimi hayatı sorguluyorum bir kaç şey öğe
Hayır canım.
Nasılsam öyle yazdım.

Günaydın canım. Geçmiş olsun mide,bağırsak her türlü şikaket için 1 çorba kaşığı tahin ye.. Şifa olsun :KK66:

hayatı sorgulama durumları kuzum daha iyiyim şimdi

geçmişi değiştiremezsin,herkesin pişmanlıkları vardır,kendine yüklenme,ağlamak üzülmekle bir şey değişmiyor ki...
farkındayım canım. sevgilime yaptım tüm nazı kaprisi iyi çekti çocuk. bazı şeyler öğrendim aslıcan ne bilim arada gelirler nbana öle geldiler ve gittiler

bahsi geçen kız kuzenimin arkadaşı üniversitede biriyle çıkıyor okulları bitince ikiside aynı şehirde işe giriyorlar.bir süre sonra çocuk ben yapamıyorum,seninle devam edemeyeceğim vs vs diyor bilindik erkek vaziyetleri işte gidip macere yada yeni bir heyecan bulacak bekli kızdan daha iyisini bulacak. ilişki bitiyor. erkek bir süre sonra kendi memleketine dönüyor,ardından kız da. birbirine uzak farklı ikişehirde ikisinin de hayatlarına başka insanlar giriyor. hatta kız kendi sosyo ekonomik düzeyinin çok üstünde bir ailenin oğluyla evlilik kararı almak üzereydi.çok mutlu değildi ama o kişiye alışmıştı bir şekilde. sonra onun ihanetine uğradı ve terk edildi. bunlardan dolayı sıkıntılı bir dönemden geçerken eski sevgili 2 yıl sonra arıyor ve direkt benimle evlen diyor. Şimdi 3 yıllık evliler. demem o ki erkek gelecekse gelir zaten senin ikide bir de kendini hatırlatmana gerek yok. seninle olan ilişkisiyle ilgili güzel anıları varsa sendeki huzuru başkasında bulamamışsa zaten geri döner..
Tamam canim aramicam haklısın :KK43: kalbe soz geciremiyorum bazen iste :KK43:

Herkese iyi akşamlar :KK3: :)

İnşallah hepiniz iyisinizdir :)

Bugün günü dr ve eczane arasında tamamladım diyebilirinim :confused: Sonrasında Komşumuzun aşurelerini dağıttım :KK39: Yeni gelebildim :KK57:
Sizin sağlığınız iyidir inşallah :)

Hayır canım.
Nasılsam öyle yazdım.

Sana da geçmiş olsun mavilim yeşilim .Ben bunu bilmiyordum .Endoskopi yaptırdım uzun bir süredir ilaç kullanıyorum .o ilaç olmasa işim çok zor .Ama tahini de deniycem :KK66:

Hoş geldin.
Davetimi kırmadın sağ ol.
Çalışıyor musun?
Sevgilinden yeni ayrılmışsın galiba?

İnşallah kızlar sağ olun. :KK43:

Adet dönemi de tetikler. :KK43:
Yeni okul, yeni şehir, yeni ev bunlar da etken.

Geçmiş olsun. :KK43:

Tahini sabah aç karnına mı yiyeceğiz?
Boya, kına, yağ vs yaptığımsa saçımı aşağı tutarak önce arındırıyorum. Gerekirse bir kez de o şekilde şampuanlıyorum. :KK66:

Teşekkürler :) Bu mideyle uğraştığım kadar hiç bir şeyle uğraşmadım :KK43:

Sana da geçmiş olsun mavilim yeşilim .Ben bunu bilmiyordum .Endoskopi yaptırdım uzun bir süredir ilaç kullanıyorum .o ilaç olmasa işim çok zor .Ama tahini de deniycem :KK66:

Teşekkürler :) Bu mideyle uğraştığım kadar hiç bir şeyle uğraşmadım :KK43:

mutlaka %100 şikayetin kalmaz.

iyi geceler :)

hos geldiniz yeni arkadaşlar :)

prenses farketmez istediğim zaman ye. ister ekmekle ister ekmekşiz. sadece kavrulmamıß-çig olşun.

tadı da güze.
ılaç kullandıgmda başka bisey yiyemedim.
tavsize ederim erin

farkındayım canım. sevgilime yaptım tüm nazı kaprisi iyi çekti çocuk. bazı şeyler öğrendim aslıcan ne bilim arada gelirler nbana öle geldiler ve gittiler
bana da geldiler dün akşam, eşim mesaide idi yalnız kaldım
hava da yağmurlu, müzik dinlerken öyle duygulandım, ağladım biraz :cry:

biz kızların hormonları çok farklı çalışıyor gerçekten. arada geliyorlar reglim yaklaştı bide sanırım ondan oldu :KK43:

mutlaka %100 şikayetin kalmaz.

iyi geceler :)

hos geldiniz yeni arkadaşlar :)

prenses farketmez istediğim zaman ye. ister ekmekle ister ekmekşiz. sadece kavrulmamıß-çig olşun.

tadı da güze.
ılaç kullandıgmda başka bisey yiyemedim.
tavsize ederim erin
Neren bileceğim kavrulmuş mu çiğ mi?
Koska'dan falan alıyoruz işte. :110:

Iyi geceler kızlar ben 30 yasında degilim 22 yaşındayım ama bekarım :) gece gece canım sıkıldı varsa sohbet ben de katılayım dedim :)
Hoş geldin.
günaydınlar hanımlarr

günaydın kızlar, hayırlı cumalar
cumanız mübarek olsun :KK49: :KK70: :KK73: :KK55: :KK50:
Günaydın kızçeler, hayırlı cumalar...
Bugün cuma benim sorunlu işim için dua eder misiniz?:KK23:

kızlar, fikirlerinize güveniyorum
düğün sonrası altınlarınızdan eşinizin tarafı borç istese ne düşünürdünüz? 4bin tl kadar çok zor durumda olmamak kaydıyla :KK64::KK64::KK64:
Hiçbir zaman para pul meraklısı olmadım.
Fakat böyle durumlardan hazzetmem.
Haaa, çok ihtiyacı vardır o ayrı.
Bir de geri verecekler mi? KESİN!

Ben kimseyle para pul işine girmeyi sevmem genel olarak. Allah mecbur etmesin.

Hiçbir zaman para pul meraklısı olmadım.
Fakat böyle durumlardan hazzetmem.
Haaa, çok ihtiyacı vardır o ayrı.
Bir de geri verecekler mi? KESİN!

Ben kimseyle para pul işine girmeyi sevmem genel olarak. Allah mecbur etmesin.

prenses senin böyle düşüneceğini tahmin etmiştim :) yorumun için teşekkürler.
bende giymem, gezmem ama keseme göre harcarım
sevmiyorum para yüzünden yüz göz olmayı, çünkü mala mülke, gösterişe değer vermiyorum

X