3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

benim cep General Mobile. play store var. ordan buldum cnm.

ipad'den bakınca karbohidrat diye aratınca sadece "lenny ile karbonhidrat sayımı" diye diyabetli çocuklar için yapılmış bir uygulama çıktı

Son düzenleme:
yeni arkadaşlar hoşgeldiniz Gulfuren ve Ecrin87
Teşekkür ederim ben yarın başlıyorum inş tüp bebek tedavisi gördüm çok kilo aldım çok diyet denedim olmadı bide bunu deneyeyim dedim pkoluyum insülin direncin var hamile kalmadan zayıflamam kazım belki zayıflarsam hamile de kalırım inş. Siz ne kadar zamandır yapıyorsunuz ve kaç kilo verdiniz bide ne gibi tavsiyelerde bulunabilirsiniz ))

12 martta başladım ben. 5. günüm ve 1 kg verdim sadece :)
dilerim bütün hedeflerinize ulaşırsınız. kilo verince zaten pko kendiliğinden kaybolabiliyor. ve gelsin bebiş
insülin direnci için ilaç kullanıyor musunuz?

kb diyeti ile ilgili öneri ve tavsiyem ne olabilir
en uzun acıktığınız zamana proteini ayırın. örneğin akşam yemeğinden yatma zamanına kadar geri acıkıyorsanız akşam protein alın. öğlen sebze yiyin. sabahları yumurtanın tok tuttuğunu söyleyebilirim. ben de yeniyim ki. henüz o aşamada değilim. aklıma başka bişi gelmedi

Hosgeldin, umarim en kisa zamanda kilolar gider bebisler gelir canim

Güzel dileklerin için teşekkürler Allah Razı olsun insülin direnci için glıkofen 1000mg kullanıyorum 5 günde 1 kilo sürermiş ben 1 ayda veremedim o kadar kilo en son 67 falandır sabah tartılayım falan olsam süper olacak hepimize bol şans motive edelim birbirimizi ))

Hosgeldin, umarim en kisa zamanda kilolar gider bebisler gelir canim
Hoşbuldum teşekkür ederim Allah Razı olsun çok diyet denedim en don Karatay taptım ama sıkıldım 2 öğün yemekden bugün tesadüf gördüm burayı yarın başlıyorum inş desteklerinizi bekliyorum )

ben de 1 haftadır yapıyorum canım, tavsiyem, puanı sıfır da olsa, salam sosis diyet kola yada ambalajlı gıdaları hiç tüketme, içinde bir sürü katkı maddesi var, hormonlar da dahil tüm sistemleri olumsuz etkiliyor, yeşil çayı ihmal etme, mümkünse organik tavuk organik yumurta tüketmeye çalış,(bunlar bebek için de çok önemli olacak) ve kesinlikle şekeri sıfıra indirmeye çalış.ben ilk hafta 2,5 kilo civarı verdim,pazar misafirlerim vardı bir miktar bozdum, o yüzden bugün tartılmadım, ama bugün tekrar başladım, tam gaz devam ediyorum.ilk bir iki gün sıkıntı çekebilirsin, ama 3.günden sonra, hele ekmeği falan kesmişsen (ben ekmek yerine karatayın önerisindeki badem ve ceviz tüketiyorum, mükemmel!) kendini müthiş enerjik mutlu ve hafiflemiş hissedeceksin.son olarak kabızlık ihtimaline karşı tedbir almalısın, ben öğütülmüş keten tohumu kullanıyorum, memnunum.

Teşekkürler canım şeker kullanmıyorum zaten tavsiyelerin için çok teşekkürler dikkat edeceğim inş bakalım bide spor yaparsam harika olacak yeni mi doğum yaptın sen canım hamikekik takvimin var ya merak ettim ilk hafta sende iyi vermişsin bu yöntemin iyi yanı istediğin zaman yemek sende istediğin zaman yedin dimi

Valentina, ben de ekmeği bırakmayı düşünüyorum. ama biraz daha zamana ihtiyacım var
her sabah 2 dilim yiyorum 24 puan geliveriyor hemen. yavaş yavaş azaltayım bari. yerine meyve yiyeyim diyorum.
çünkü bu diyette en çok meyvelerde gözüm kalıyor :)

Canim ya ekmek yerine cig nademle cebize alissan. Aman allahim ben ne yapmisim diyeceksin.sindirimindeki sislik hemen inecek, daha az alisacaksin, acligini yesil cay yada sade kahveyle hemen gecistirebileceksin, bi denesen....

Benim benisim 15.ayini doldurdu, eniyor ama artik tam ogune gecti, sut tatli yada asi gibi ona, ben de su an 72 kgim.vermem gereken 10 - 12 kilo var.beraber vericez insallah, gorma katilip pek yok aslinda motivasyon cok iyi oluyor ama, birbirimizi heveslendirelim durtelim, beraber basaricaz insallah

Allah bağışlasın canım ben Anlıyorum bende ÇOğu zaman telden yazıyorum birbirimize destek olalım karbonhidrat diyeti deneyimlerimiz diye topik var oraya da yazdım ama kinse cvp vermedi beraber kurtulalım kilolardan hep destek tam destek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…