3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

iyi pazarlar kızlar; Pegasus,Babytv, Yaramaz, Valentina, Anbuyanbu, Doubleanne,Tombili, Mhn...
benim de bu sabah kilom +200 gr çıktı. ama ben 2 gündür afedersiniz büyük tuvaletime çıkamıyorum.
tartıya çıktım önce dünkü kilomu gösterdi(74,9) sonra beklerken 200 gr ekledi.

diyet günlüğü açtım kendime. oraya yazıyorum yediklerimi.
bu sabah; 2 tane kuru kayısı 12, az peynir (100 gr tutmaz)0,5 , 3 siyah zeytin 0,5 olsun, pastırmalı omlet 1 puan yedim.
öğlen acıkırsam ton balığı ve lahana salatası, akşama da pırasa ve yoğurt düşünüyorum.

diyet gunlugun hayirli olsun canim.bende baska bir gruba uyeyim buralar biraz daha tenhalasmaz İnsaallah.ben sabahlari yarim lt. limonlu ilik su iciyorum bagirsaklara iyi geliyo canim dene istersen

canim gec vakittemi yedin? bide ben yesil cayin faydasini cok gordum kucuk tuvalete cok cikartiyo.ama bir yandanda vucut sumu kaybediyo bu giden kilo degilmi diyede dusunuyorum

diyet gunlugun hayirli olsun canim.bende baska bir gruba uyeyim buralar biraz daha tenhalasmaz İnsaallah.ben sabahlari yarim lt. limonlu ilik su iciyorum bagirsaklara iyi geliyo canim dene istersen

tşk ederim cnm. sabah 2 tane kuru kayısıyı küçük cezvede su ile kaynattım. hem suyu içtim hem de kayısıları yedim.
biraz çıkabildim wc ye çok şükür
limonlu ılık suyu da deneyeceğim. tavsiye için teşekkürler cnm.

yeşil kahve bulursam onu da denemek istiyorum.

emeklerine sağlık canım iyi oldu bu liste.

Androit telefon kullanan arkadaslar plat store da besin degerleti yazarsaniz, kb degerini gosteren programi indirebilirsiniz.hatalar olsa da elinizin altinda olmus olur
hemen bulup indirmek lazım. elimde listeyle dolaşıyordum. bu daha kolay olur hiç olmazsa. teşekkür ederim. aratmak aklıma gelmemişti.

babytv çok haklı canım sen bekle en iyisi. ama çok da yorulma. bildiğim kadarıyla leslie çok yoruyor. yorulunca da süt azalır. aklında olsun.

sana tavsiyem tatlıya tamamen çıkar hayatından. tatlı biraz uyuşturucu gibi. bilenler bilimsel açıklamasını daha iyi yaparlar ama yedikçe daha fazla istiyorsun. ben bir tepsi baklava yesem ayy baydı yeter artık demezdim. ama diyet sürecinde uzaklaşınca ister istemez yiyebileceğin miktar bile azalıyor. şimdi bir adet baklavayı zor bitirir haldeyim. biraz dayansan devamı geliyor. meyveyle idare et. kuru meyveler çok güzel geliyor bu dönemde. hurmayla sütün de artar mesela

çok doğru önceliğin kilo alımını durdurmak olmalı bu dönemde

adet döneminfalan mı yaklaşıyor acaba? ben de hemen bir artış olur mesela? ya da suyu az içmişsin yediğin kuruyemişler tuzlu ve onlar ödem yapmış olabilir belki? miktarları nasıldı yemeklerin. sıfır puan diye ben herhalde çok yiyorum bu da olabilir mi ?

günaydın kızlar
hafta sonu ben giremiyorum evde olduğumdan dolayı. o yüzden yazamadım. Yazılacak pek bir şey de yok gerçi. Benim hafta sonu hep kaçamakla geçti. Doğum günü partisi vardı yemekli. Misafirler geç geldi. Sofraya geç oturduk. Arkasından pasta falan derken ben kendimi tutamadım. 3 günde verdiğim 1.6 kilonun 400 ü geri geldi. Neyse yılmak yok yola devam. Haftada bir kiloya bile razıyım ben sıkıntı yok. Çünkü her istediğimden yiyorum. Rahatım bu diyette. Bakalım ne kadar devam edecek böyle?
Herkese güzel kilolar verebileceğimiz güzel bir hafta dilerim.

günaydın kızlar bugün tartıldım 69.5 olmuşum 1 hafta sonucu .
bu diyete 69.9 ile başladım.en son 68.2 gördüm.toplam 1.7 kg verdim.ama hafta sonu kızımın doğum günü vardı.cumartesi pasta yedim yaklaşık 2 dilim ince ama pazarda dışarıda biraz kaçırdım.sonuç sabah 69.5 olmuşum.valentina arkadaşım dedğini yaptım.1-2 gün ceviz süt yoğurt ekmek yemedim.ama hiç bir değişiklik olmadı.68.2 dekaldım zaten hafta sonuda kaçamak yapınca 69.5 oldum.bu arada benim böbreğim ağrıdı.o yüzden bir hafta ara vericem sonra yine devam ederim

bir günaydın da benden kızlar,

-200 gr çıktım.(74,9 kiloyum) yani dün geri aldığım 200 gramı bugün geri vermiş oldum.

sabah= 2 haş.yum.0+2 dilim t.b. ekmeği24+12 tane minik yeşil zeytin1+3 küçük parça köy peyniri 1yedim.=26 puan

öğlen ve akşama tavuk göğsü haşlıycam yine. galiba ben tavuk ile kilo verebilicem
12 ve 13 martta tavuk yemişim ve kilo verebilmişim. belki de diyetin ilk 2 günü olduğundan ödem attım.

12.03.2015 75,9
13.03.2015 75,3
14.03.2015 74,9
15.03.2015 75,1
16.03.2015 74,9

Son düzenleme:

böbreğin ağrımış, geçmiş olsun. bol su tüketiyor muydun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…