3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Bugün bende başladım bu diyete.15 kilo vermem gerek.Bebeklerim 4 aylık henüz emziriyorum.İnş sutum azalmaz.Şimdi kahvaltı ettim ama zeytinin kb değerini bulamadım bilen var mı

Bugün bende başladım bu diyete.15 kilo vermem gerek.Bebeklerim 4 aylık henüz emziriyorum.İnş sutum azalmaz.Şimdi kahvaltı ettim ama zeytinin kb değerini bulamadım bilen var mı
Iki tane bebeği olan birinin diyet yapması çoook yanlıs ki bir tane bebek olsa da aynı.sütün azalabilir hatta bitebilir.kalitesi düşebilir.çocukların bu zamanları bir kere yaşayacak ama sen seneye de zayıflayabilirsin.benim sana tavsiyem leslie yap.aksam geç saatlerde bir şeyler yeme.yazık çocuklarına.

Öyle yapıyordum zaten ama bu diyeti gordum akşam mantıklı geldi.Ben kilo alınca doğuştan gelen bi omurga rahatsızlığım var o tavan yapıyo.Çok fena bi bel ağrısı.Eğilip kalkamıyorum o derece.6 kiloluk bebeklerimi bile kucaklamakta zorlanıyorum malesef.Dış görünüşden çok sağlığım için vermek istiyorum.Ama sütümün bitmesini hiç istemem.Zaten yetmiyor ikisine,mama takviyeli gidiyoruz.

Bebeklerin kucukmus canim,sadece anne sutu saffasindalar, hani 6 ayi gecse ek gidaya baslasa, sutun iceriginden cok etkilenmezler, ben bebegim dort aylikken esim ameliyat gecirdi, diyet yapmadim ama sikintidan cok yiyemedim, kilo alimi hemen azaldi bebegimin, yani bi 3-4 ay daha beklesen sanki daha iyi olur, ama sirt agrin icin kilo vermen gerek tabi, onu da kalori kisitlamasi seklinde yapabilirsin.bence sekerli gidalari kesip ekmegi pilavi makarnayi yariya indirmek faydali olabilir.ama ilk aylarda emzirirken de insanin cani tatli istiyor demi, emzirdikce yiyesi geliyor insanin.benim bebis buyudu, onunkisi agiz tiryakiligi artik, beslenmiyor egleniyor benimle, ama ilk aylarda o emer emmez koca bir bardak sute pekmez bosaltir icerdim, insanin ici yanar tatli ister bilirim.

Evet canım hemde nasıl tatlı yediysem doğumdan sonra 6 kilo aldım almayada devam ediyorum.Çok zorlanmaya başladım eğilip kalkmada.Fizik tedavi verdi doktor ama nasıl gidicem 3 çocukla.Bırakıcak kimse yok.Senin sütun azalmadı mı iştahın kesildiği dönemde

Aslinda simdi dusununce karbonhidrat kismini cok dengeli hazirlarsan etkilemeyebilir gibi sebze yemegine 10 puan versek, ceviz badem yesen toplam 50 gr 12 puan, bir meyve yesen cok tatli olmayan 10 puan, bir bardak sut icsen 9 puan, oldu 41 puan, e sabah peynir yumurta , bir ogun de balik et tavuk yesen onlar sifir zaten. Valla baya dengeli oldu, hersey var.sut, yogurt,meyve, kuruyemis,sebze , et.ama cok dikkatli olcmen gerekir porsiyonları

Aslinda azaldigini hissetmedim, ama bebek az kilo aldi, gerci 4. Aydan sonra kilo alimlari azaliyor ilk aylar gibi 1 kilo 1 kilo almiyorlar ama, herhalde sutun kalori degeri azaldi, belki de stresten olmustur

Evet ya çok besleyici gorunuyor.Zaten ben sağıyorum sutumu bi azalma olursa hemen bırakırım diyeti.Herşeyden yiyosun.Sadece şekeri tamamen kesmek gerek en buyuk düşman.

Evet ya çok besleyici gorunuyor.Zaten ben sağıyorum sutumu bi azalma olursa hemen bırakırım diyeti.Herşeyden yiyosun.Sadece şekeri tamamen kesmek gerek en buyuk düşman.
bak sana şekeri şöyle özetleyeyim:
ben ztaen bu tarz besleniyordum, maya intoleransım olduğu için ekmek yoğurt ambalajlı gıda falan yiyemiyorum zaten, ama kahveye çok düşkünüm 2 türk kahvesi içiyordum, 2 şer şekerli, 2 de nescafe 1 er küp şeker, toplamda 6 küp şeker:12x6 toplam 72 kb yi sadece kahve keyfimden alıyormuşum, ben de diyordum ki hep, çayı şekersiz içiyorum, kahveye de atayım 2 küp şekercikten nolacak diye: sonuç 5 günde 2,5 kilo oluyormuş :)

Bende çayı şekersiz içiyorum ama kahveyi içemiyorum.Onada alışmam lazım.Ve benim beslenme şeklim çok kotuydu..Ekmek şeker demeden yerdim de yerdim.Özellikle saat 4 gibi nescafe yanına bisküvi çikolata sınırsız yerdim bu alışkanlığımı bıraktım bir hafta önce.Kilo vermesem bile artık kilo alımımı durdurmam şart.

sen tam emzirmede sayıldığın için kilo verimin daha kolay olacak, çünkü emzirme 500 kalori verdiriyor deniyor, bu senin durumun için sadece anne sütüyle beslenen dönem için doğru, ben artık 100-150 kalori yakıyorumdur emziriken, ben de çocuğun doyma kaygısı yok, herşeyden yiyor artık, benim süt onun çay kahve keyfi gibi, yemek üstüne, aşkımız pekişiyor o kadar, günde 200 cc anca emiyordur, aslında ilk 2 günü atlaatırsan çok rahat yaparsın, şeker yoksunluğu 2 gün baş dönmesi falan yapıyor, sonra alışırsın canın zaten istemez

Canım benimkiler mamada yiyor sutum çok olmaz benim.Ama verebildiğim kadar vermeye çalışıyorum..Kuçuk doğdukları için zaten ememediler pek makineyle sağıp verdim oda sutu artırmıyor.İnşallah bu dyeti uygulayabilirim hem sağlıklı gorunuyor.

İnsallah canim, senin sutun onlari koruyan surup gibi, iki bebek buyutup karninda dogurmussun, buyuk is yapmissin, simdi de olari kocaman yapicaksin isallah

kizlar burasi cok tenhalasti devam edenler nerde
menm
1,5 top yumurta
tere,7zeytin :1
1kase lor peynir: 1
1 avuc findik: 7
5'li form cay
sutlu kahve 1 tatlandiricili: 7
1avuc badem: 6
1kase yogurt: 12
biraz tavuk
1 galete: 14
yesil cay
toplam:48
bide 3 biskrem yedim onunkalorisi cok yuksek cikiyo wkleyip moralimi bozmiycam :)

Evet ya kimseler yik, konu sahibi de gitti.sumidemizin kazindigi gevenin ilerleyen saatlerinde motivasyonumuzu kaybedip seytana uymayalim

günaydın bayanlar,
6.gün bildirimimi yapıyorum: +300 gr,(6 günün sonunda verdiğim kilo 2.2 kg)
bugun tartı artış göstermiş,
dünkü menüm şöyleydi:
3 yumurta (kıymalı, yarım domatesli)...5
bir çay bardağı süt................................5
60 gr elma...........................................10
50 gr ceviz...........................................10
25 gr badem..........................................5
domestesli baharatlı kıyma....................5
çeyrek muz............................................6
baharatlı tavuk.....................................0
diyet cola..............................................0
toplamda 46 puan ediyor,
ama her günden farklı olarak az su içtim, bitki çayı içmedim ve diyet kola( ambalajlı ürün) içtim.yeşil kahveyi de içmedim.
sizin de bu tartının artış göstermesi konusunda bir fikriniz var mı?
bugün içtiğim suya ve bitki çayına daha dikkat edeyim.
iyi pazarlar,
iyi haberlerinizi bekliyorum.

Merhaba! Herkese huzurlu bir haftasonu diliyorum.
Bu diyete pazartesi gunu basladim ve 1 haftanin sonunda sonucu bildirecegimide yazmistim.
Baslangic: 61.00
Bugun: 60.2
Toplamda 800 gr verdim, ben memnun kaldim acikcasi diyetten. Yapabilirsem bu haftada devam edecegim.
Bu arada ben diyet yapmaya yeni baslamadim, 3 aydir diyetteyim ve nerdeyse durmustu kilo vermem, ve bu hafta -800 gr ilac gibi geldi. Yani vucudum su kaybetti falan diyemem. Ilk diye baslandiginda cok hizli gidiyor kilolar, ama sonra bayaa bi yavasliyor.
Hepinize kolay gelsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…