3,5 yıllık ilişkimde aniden bırakıldım..

Öncelikle geçmiş olsun. Arkadaşım bu adamdan bir cacık olmaz. Güvenini zaten sarsmış. Beklentin olmasın lütfen bundan. Geri dönmesini bekleme. Bunu sadece kendin için yap. Duygularını bir kenara koy ve mantıklı düşün.
Emek verdiğin ve her solukta yanında olduğun adam kıymet bilmiyorsa sil geç. Kadir kıymet bilmek çok önemli. Bir arkadaş demiş, adam etmişsin sonra da kendini adam sanmış. Hakkaten çok doğru. Çok üzüldüğünü ve sürekli "Neden?" diye sorguladığını biliyorum. Emin ol hepsi geçiyor. Sonra, o adam, el oluyor sana. Sesini, yüzünü, her şeyini unutuyorsun. Kalbin iyileşip yeniden aşık olmak istiyor. Ümitsizliğe kapılma. Realist kal. Duygularını yaşamayı erteleme. Gerekirse sonuna kadar ağla, depresif ol ;ama yaşa o duyguları. Sonra bu halinden sıkılacaksın ve normal hayata döneceksin. Ve arkadaşlarınla bu mevzunun olumsuz yanlarını sürekli konuş. Mutlu olamayacağına ikna et kendini. Gör bak nasıl soğuyorsun.

Ciğer verdiğiniz kediler ciğersiz çıkmış. Yolunuza bakın en iyisi olsa değmiyor değmiyor

Söyleyecegim tek sey oda kolay seyler yasamamis simdi sana yoluna bak diyen insanlar cok olacaktır ama benim nacizane düsüncem onuda kendinide zamana bırak bırak sende oda yasasın görsün ne dogru ne gercek ne en iyisi attıgınız seyler öle kolay şeyler degil bırak oda senin kadirini kıymetini anlasin baya baya zorlanmıs cünkü emin ol onında kafasında cözemedihi okadarr cok seyler vardir ki... yapacagin en güzel sey zaman burak arama sorma heraeyin sogumasıno dinmesini bekle Mevlam herseyin en güzelini nasip etsin zorunu kolaylastırsın seni anliyorum zor zamanlardan gecenbiri olarak emin ol okadar cok sey ust uste gele gele zamanla insanlarda ilişkilerdeyoruluyor ve bunu cözmenin en iyi yolu kenara cekilmek zamana bırakmak ne kadar zor acı olsada.. insan yasamadn anlayamaz anlatamaz hissettiklerini bırak kendi haline yasasin ve görsün

Bu kadar hirpalanmanin ve ayriliga zorlanmanin tek nedeni bi ayrilip bi barismalar . Verdigin emekler sevgin ne kadar çok olsa da ayrilip barisma ara verme ve tekrar baslama durumlari daha fazla yipratir insani . Aklinda surekli donecegini tekrar eskisi gibi olacaginizi düsunuyorsun. Su an biriyledir bence belki yakaladigin kisi belki de baskasi ama sana acik kapi birakip gidiyorsa gittigi baska biridir , yanindakiyle iliskiyi oturtamayinca gelir ama geri gider. Bu adam sende kalici degil . Bosluk doldurur dökülenlerini kirilanlarini toplar durursun her toparladiginda gider , kendine yazik etme.

Yapacagin en güzel sey kendini düsunmek . Onu ve dönme ihtimalini degil kendini düsün .

Size bunu yapan bunları söyleyen bir adama fazlasıyla yüz vermişsiniz. Adam sıkılmış biraz farklı heyecanlar yaşamak istemiş gibi geldi. Ama sonunda sana da gelebilirim diyede açık kapı bırakmış. Gezip gezip sonunda kimseyi bulamazsam sana dönerim gibi de olmuş. Bence asla kabul etmeyin silin gitsin. Millet 25 senelik eşini bırakıyor 3,5 sene neki

Canın cehenneme
bu adam seni sevmemiş başından beri çıkarıniçin ses etmemiş birini buluncada olmuyo demiş.bahaneler bahaneler.bırak yoluna bak geçirdiğin zamana acırsın ilerde.

Canın cehenneme

bu adam seni sevmemiş başından beri çıkarıniçin ses etmemiş birini buluncada olmuyo demiş.bahaneler bahaneler.bırak yoluna bak geçirdiğin zamana acırsın ilerde.
Canın cehenneme deseydin

Tam olarak ne diyeceğimi bilmiyorum aslında. Genellemek istemiyorum, ama bu anlattıklarınızın aynısını eski erkek arkadaşım da yapıyor. Bazen merak edip bakıyorum benimleyken samimi bulmadığını söylediği ne kadar ortam varsa orada şimdi. Sürekli bir şeyler kanıtlama peşinde gibi, ailesi alkol almasına karşı bir aile mesela geçen itlik serserilik yazıp biraları belli olmasın diye karartıp paylaşmış. O kadar üzücü geliyor ki halleri. Benim sevdiğim insandan eser olmadığımı görünce rahatlıyorum.

Üzülmeyin, henüz 2 ay olmuş. Zamanla daha da rahatlarsınız, sıkmayın hiç kendinizi :)

Beni anladigini biliyorum jeehan :) hepsinin kumasi ayni demek ki ne diyeyim.. kendilerini dusuruyorlar. Su an karakterlerimiz arasinda ucurum var artik. Baska bir insan yani oyle uzak..

Allah bildigi gibi yapsin..

tezini yazmışsınız, iş bulmuşsunuz, bir yerlerdeyse sizin sayenizde olmuş ,resmen bir eser. mermerden heykel yapmışsın o da "tşkler oldu ok kib bye" demiş yoluna bakmış gibi. sizde de hata var. evladım olsa tezini yazmam açıkçası neyse olan olmuş yolcu yolunda gerek. döndüğünde( dönecek gibi) karşılık vermezseniz paçayı kurtarırsınız yoksa geçmiş olsun.

Eğer ayrıl barış ilişkiniz olmadıysa ilk büyük kopuş olduysa döner bu kişi kesinlikle ama ilk önce girdiği ortamlarda batıp çıkması gerekli etrafında ki insanlar zarar vermeye başlayınca ben ne yapıyorum pişmanlığı ile tekrar yoklar sizi. Belki hemen değil ama bir süre sonra. En azından pişmanlığını görünce için daha da soğur.

Ilk kez oldu boyle birsey daha once kavga edip ayrilmadik hic. Bana oyle geliyor ki egosundan dolayi ozlemekten pismanliktan olse bile artik donmez yazmaz. Vicdani rahatsiz etsin onu hep diye dua ediyorum..

Ilk kez oldu boyle birsey daha once kavga edip ayrilmadik hic. Bana oyle geliyor ki egosundan dolayi ozlemekten pismanliktan olse bile artik donmez yazmaz. Vicdani rahatsiz etsin onu hep diye dua ediyorum..
Aman ne egolular gördük ya :) bi erkek arkadaşım vardı ayrılırken ben tükürdüğümü yalamam, hiç bi kadının peşinden de koşmam diye atıp tuttu. 1 aydır mesajlar atıyo yalvarıyor barısalım diye. Ee noldu şimdi ne değişti. o yüzden bu işler hiç belli olmaz

"ya canım, sen şimdi burada bekle ama kesinlikle beklemekten de vazgeçme; ben bir iki hatunla konuşayım, baktım sarmazlarsa sana dönerim. Sararlarsa dönmem ama. Adına da 'değerini anlamak' için bilmem ne birşeyler dışkıladım ağzımdan ama idare et işte." demenin laciverti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…