3,5 yıllık ilişkimde aniden bırakıldım..

O da bana çok yardımcı olmuştu zamanında, belki benim kadar değildi evet ama. İşte sevgili olmak bu değil miydi? Hep yanında olmak..

Doğru insan için hep yanında olmak herhalde.Ama insan kim doğru bilemiyor ki.Ben seni kurtulmuş görüyorum arkana bakma bile

Adami suclayasim gelmedi. Dogru olani yapmis. Genc yasta tanistigin ilk sevgiliyle gozunu acip sonrada aliskanliktan dolayi kopamayip evlenmek buyuk bir hata olabilir, olabiliyor.

Benim de eskiden uzun sureli bir iliskim olmustu. Ilk sevgilimdi ve zaman zaman baskasi olsa nasil olurdu diye aklimdan gectigi olmustur ama bu dusunceyi icraate gecirmemistim hic. Lakin karsimdaki de aynini dusunmus ve benimle konusmak yerine icraate koyulmus, yeni kiz arkadas bulmustu. :) O zamanlar kalbim kirilmisti elbette ama iyiki yapmis diyorum, iyiki zamanin verdigi aliskanlikla ciddi birseylere adim atmamisiz. Aradan cok gecmeden geri dönmek istedi, ben kabul etmedim. Benim midem o kadarini almazdi.

Biz farkliymisiz meger. Insanlar zamanla degisir, bekletileri farklilasir.
Uzak kalin rahat birakin, zaman gosterecek gercekleri.
Sizin gibi düşünebilmeyi çok isterdim şu an gerçekten..

Ben bir dolanayim dolanirkende bazi ciceklerden bal alayim eger hosuma gitmezse geri gelirim oluyor bu donerse kabil etmeyin bence ki illaki geri gelecektir:işsiz:

Yapacak hiç bir şey yok...
Çok geçsin, nazik, düşünceli iyi birisinde belli hayatında yeni birileri olacaktır mutlaka daha da çok seveceğin daha çok sevileceğin biri karşına çıkacak o yüzden zaten o gidiyor bu senin kaderin. Onunla bu kadar zaman geçirdin o sana sen ona bir çok şey kattınız birbirinize hepsini birer tecrübe say devam etmeye çalış. Birlikte oldunuz mu ilişkinizin boyutu nasıldı bilmiyorum sadece kolay olmayacaktır yazdıklarından bunu anlayabiliyorum ama adam gitmeyi seçmiş, yolunu seçmiş. Şimdi yaşadıkların çok ağır geliyor hiç geçmeyecek gibi hissediyorsun ama geçecek onsuz da cok mutlu olacaksın buna inan ve devam et hayatına. Tekrar döneceğini sanmıyorum ama dönerse ve kabul edersen çokta kıymet göremeyeceğini bil olur mu ama yanlış anlama sana dön ya da dönme diyemem senin hayatin senin kararların sadece sana şunu söyleyebilirim GEÇECEK...

Çok geçsin, nazik, düşünceli iyi birisinde belli hayatında yeni birileri olacaktır mutlaka daha da çok seveceğin daha çok sevileceğin biri karşına çıkacak o yüzden zaten o gidiyor bu senin kaderin. Onunla bu kadar zaman geçirdin o sana sen ona bir çok şey kattınız birbirinize hepsini birer tecrübe say devam etmeye çalış. Birlikte oldunuz mu ilişkinizin boyutu nasıldı bilmiyorum sadece kolay olmayacaktır yazdıklarından bunu anlayabiliyorum ama adam gitmeyi seçmiş, yolunu seçmiş. Şimdi yaşadıkların çok ağır geliyor hiç geçmeyecek gibi hissediyorsun ama geçecek onsuz da cok mutlu olacaksın buna inan ve devam et hayatına. Tekrar döneceğini sanmıyorum ama dönerse ve kabul edersen çokta kıymet göremeyeceğini bil olur mu ama yanlış anlama sana dön ya da dönme diyemem senin hayatin senin kararların sadece sana şunu söyleyebilirim GEÇECEK...

Bir iyiyim bir kötüyüm o kadar dengesiz bi ruh halindeyim ki, birşeyler araştırıyoru kurs etkinlik vs hevesle sonra bi an geliyor hiçbişey yapmadan sadece ağlamak ona yazmak istiyorum kendimi kandırıyorum oyalıyorum bunu hissettikçe daha da çok canım yanıyor, zaman geçiriyorum yalnızca buna yaşamak denirse..

yarısına kadar okudum sana müstehak bu ne ya. adam gözünün önünde aldatsa bişey demiceksin. o adam tabiki sana karşı duyguları biter. ya biraz karakterli güçlü olun en azından bari öyle görün. kimse ezik büzük her şeyi kabul eden birini istemez. hala son kez tatilde mutlu olmak istiyorum yazmışsın. inş o mutlu olma olayında gidip yanlış şeyler yapmazsın tatilde. ben senin iradeni sorgulamanı isterim. sümsük gibi olmayın ya. adam şerefsiz çıkmış gözünün içine baka baka aldatmış sen hala yeşilçam havalarındasın.

sert yorum yaptım diye laf edenler olacak ama bazende insan yumuşak olamıyor işte

Adama hak verdiğim noktalar da oldu açıkçası. Bir ilişkide insan kendine zaman ayırmalı, karşı tarafın da kendisine zaman ayırmasına izin vermeli. Anladığım kadarıyla siz buna pek izin vermemişsiniz. Son kez tatile gitme olayı da biraz gereksiz olmuş maalesef. Genelde erkekler kızı cepte görünce soğuyorlar aslında ama yalnız kalınca da nasıl olsa cepte diye dönüyorlar. Ben de aynı şeyi yaşadım, oradan biliyorum :)
Muhtemelen konuştuğu kızla arasında bi şey olmasını istiyor ama eğer olmazsa siz nasıl olsa onu bekliyorsunuz diye size dönecek. Yalnız döndüğünde kabul ederseniz eğer bu kısır döngü olarak devam edecek.

Tabii ki insanların fikirleri, duyguları değişebilir. Sizinle büyüdü diye sizinle evlenmek zorunda da değil ama ayrılacaksa da bunu size en az zararı verecek şekilde yapmalıydı. Kurduğu cümleler sizi yedekte görmek istediği için kurulan cümleler. Emin olun döndüğünde onu reddederseniz daha kıymetli olacaksınız.

Düşünceleriniz için tesekkur ederim çok..

Adama hak verdiğim noktalar da oldu açıkçası. Bir ilişkide insan kendine zaman ayırmalı, karşı tarafın da kendisine zaman ayırmasına izin vermeli. Anladığım kadarıyla siz buna pek izin vermemişsiniz. Son kez tatile gitme olayı da biraz gereksiz olmuş maalesef. Genelde erkekler kızı cepte görünce soğuyorlar aslında ama yalnız kalınca da nasıl olsa cepte diye dönüyorlar. Ben de aynı şeyi yaşadım, oradan biliyorum :)
Muhtemelen konuştuğu kızla arasında bi şey olmasını istiyor ama eğer olmazsa siz nasıl olsa onu bekliyorsunuz diye size dönecek. Yalnız döndüğünde kabul ederseniz eğer bu kısır döngü olarak devam edecek.

Tabii ki insanların fikirleri, duyguları değişebilir. Sizinle büyüdü diye sizinle evlenmek zorunda da değil ama ayrılacaksa da bunu size en az zararı verecek şekilde yapmalıydı. Kurduğu cümleler sizi yedekte görmek istediği için kurulan cümleler. Emin olun döndüğünde onu reddederseniz daha kıymetli olacaksınız.

Umarım pişman olarak döner ve içimi soğutabilirim. Başka türlü geçmeyecek gibi..

Sizi sevmiyor. Muhtemelen sizden ayrılınca diğer kadına koştu. O ilişki istediği gibi giderse sizi aramayacak yok gitmezse (ki gitmez) size geri dönecek.
Sizi engellemiş olması da yeni ilişkisinde sizi hayatından çıkarmış olduğunu ispat etmek için.
Lütfen önünüze bakın. Lütfen

Sizi sevmiyor. Muhtemelen sizden ayrılınca diğer kadına koştu. O ilişki istediği gibi giderse sizi aramayacak yok gitmezse (ki gitmez) size geri dönecek.
Sizi engellemiş olması da yeni ilişkisinde sizi hayatından çıkarmış olduğunu ispat etmek için.
Lütfen önünüze bakın. Lütfen

Çok canım yanıyor, sanki zamanla acım azalacağına daha da artıyor..

ya acı baki geçmez geçmiyor da..

emek var sevgi var var oğlu var her bir şey var yanii..

ama bir neden ve sonuç da var..

benim size tek tavsiyem..
açılın çıkın bu gri ya da çok siyah ortamınızdan..

program yapın arkadaşlarınız olsun ve daha çok çevre edinin gezin çokça gezin durmaksızın gezin hep bir planınız programınız bir yoğunluğunuz olsun.. tüm bunları önce Allah a sığınarak yapın.. yaşadıklarınızın hepsi O 'ndan ama mutlak sebepli olarak, bunu idrak etmeye çalışın..
her ne yaşıyorsanız iyisi ya da kötüsü sonucu sizin iyiliğiniz için buna inanın. görmediğiniz bilmediğiniz ne çok şey var.. bunların idrakına yoğunlaştırın kendinizi. çok dua edin. bilemediğiniz göremediğiniz ne çok şeyden korudu sizi kim bilir? böyle bakın bu farkındalık içinde olun..

dönse de dönmese de sizin için ikisi de hayırdır mutlak.
Allah huzurlar versin.

Bende M Mery50 katiliyorum, sizi büyük ihtimal pek sevmedi, sadece vazgeçemedi, yardımlarınızdan ötürü, başka biri olabilir ve ona gitmiş olabilir... buradaki bir çok kadın gibi sizi anlıyorum, ayrılık zor, canım acısı sanki hiç geçmeyecekmiş gibi ama öylede geçiyor ki eseri bile kalmıyor, zaman en iyi ilaç... acın artacak bir süre sonra zaman geçtikçe azalacak, ve kalmayacak... odun gibi düşün bir alevlenir sonra kül olur yok olur...
Hiç bir kadın kimsenin çantasındaki keklik olmaması gerek...

Olaylar o kadar benzer ki aynısını yaşadım benim sevgilim de askeriyeden ihraç oldu zor günler geçirdi sonrasında da böyle gitti geri geldi ama değişmiş, bozuk biri olarak şimdiki aklım olsa geri geldiğinde asla kabul etmezdim. Hayatımı mahvetmezdim yine sen bilirsin

Buraya yazmaktan başka çarem yok sanki. İçim dolup taşıyor, ağlamak haykırmak istiyorum. Telefonu elime alıp alıp bırakıyorum. Bugüne dek hiç aramadım yazmadım bundan sonra da yapmamalıyım diye sıkıyorum kendimi. Çok zorlanıyorum. O iş yerinde mesajlaştığı kız ile ınstagramdan takipleşmişler geri. Bir arkadaşıma baktırdım. Bizim bu ayrılık sürecimizde çıkartmışlardı birbirlerini. Bana da kız beni engelledi demişti. Whatsappta da sıklıkla açık görüyorum. Çok acı çekiyorum..Dayanamıyorum açıp açıp bakıyorum.. Dün resim kursuna gidecektim, vazgeçtim. Bugün spora yazılacağım. Kendimi sanki beyhude oyaladığımı gördükçe daha da çok acı çekiyorum salmak bırakmak istiyorum. Hayalini kurduğum şeyi bir başkası mı yaşayacak, kaldıramıyorum..

Buraya yazmaktan başka çarem yok sanki. İçim dolup taşıyor, ağlamak haykırmak istiyorum. Telefonu elime alıp alıp bırakıyorum. Bugüne dek hiç aramadım yazmadım bundan sonra da yapmamalıyım diye sıkıyorum kendimi. Çok zorlanıyorum. O iş yerinde mesajlaştığı kız ile ınstagramdan takipleşmişler geri. Bir arkadaşıma baktırdım. Bizim bu ayrılık sürecimizde çıkartmışlardı birbirlerini. Bana da kız beni engelledi demişti. Whatsappta da sıklıkla açık görüyorum. Çok acı çekiyorum..Dayanamıyorum açıp açıp bakıyorum.. Dün resim kursuna gidecektim, vazgeçtim. Bugün spora yazılacağım. Kendimi sanki beyhude oyaladığımı gördükçe daha da çok acı çekiyorum salmak bırakmak istiyorum. Hayalini kurduğum şeyi bir başkası mı yaşayacak, kaldıramıyorum..
Ya bak zoruna gidebilir ama lutfen lutfen tut kendini. Bu ilişkinin sonunu söyleyebilirim sana aynısını yaşadım . önce çok aci çekersin o hayatini yaşar onla bunla gezer tozar ama o gezip tozdukları bir gün arkalarini döndükleri zaman anlar senin kıymetini .ve döneceklerdir de kimsenin sıcaklığının senin sıcaklığını tutmadığını anlayacak pişmanlık ve kapanış .Kuzu kuzu gelecek. Ama bu 6 ay da sürebilir 1 sene de. Sana tavsiyem bu zamani unutmak ve hayatini duzene sokmak için harca. Sosyal hesaplardan ona dair birşey gönderme yapma . Ölü gibi ol hiçbir seyini duymasın görmesin hayatin hakkında bir yorum yapamasın. Sakin bu süreçte bekleme . Zira umudu kesip kendi hayatina odaklandığında geliyorlar .

Ya bak zoruna gidebilir ama lutfen lutfen tut kendini. Bu ilişkinin sonunu söyleyebilirim sana aynısını yaşadım . önce çok aci çekersin o hayatini yaşar onla bunla gezer tozar ama o gezip tozdukları bir gün arkalarini döndükleri zaman anlar senin kıymetini .ve döneceklerdir de kimsenin sıcaklığının senin sıcaklığını tutmadığını anlayacak pişmanlık ve kapanış .Kuzu kuzu gelecek. Ama bu 6 ay da sürebilir 1 sene de. Sana tavsiyem bu zamani unutmak ve hayatini duzene sokmak için harca. Sosyal hesaplardan ona dair birşey gönderme yapma . Ölü gibi ol hiçbir seyini duymasın görmesin hayatin hakkında bir yorum yapamasın. Sakin bu süreçte bekleme . Zira umudu kesip kendi hayatina odaklandığında geliyorlar .

Konuma yazdığın destek mesajı için çok teşekkür ederim. Hiçbir arkadaşıma anlatamadım başka birisiyle yazıştığını çok utandım. Yediremedim kendime, anneme bile anlatamadım. İçimde patlıyor her şey.. Çok zorlanıyorum iş yerindeyim ve ağlamak istiyorum her şeyi bırakmak istiyorum. Nasıl başa çıktın? pişman olacağı o günleri görmeden ölmek istemiyorum. Nasıl böyle kolayca sildi attı, hiç mi merak etmiyor kendimi yiyip duruyorum. O kadar kolay mıydı diyorum. Dayanamadım dün annesiyle tanışmama rağmen gittim annesini buldum iş yerinde. Sürekli birbirimize hediye yollardık. Kardeşlerini, kuzenlerini falan görmüştüm ama annesini görmemiştim. Kadının karşısına çıktım anlattım, "sizin de bir kızınız var, benimde bir annem var. beni anlayın, sizi anne gibi gördüm geldim, ona söylemeyin geldiğimi, size ne anlattı bilmiyorum bana anlatıklarıyla aynı mı öğrenmek için geldim size. başka birisiyle görüşüyor olabilir, zaten yakında duyarsınız" dedim. öyle diyince daha çok ağladı nasıl yapar, yapamaz diye. zaten onunla paylaşmış "kafam karışık bi süre görüşmicez ama ona yazıcam" diye demiş benden için.. Kadın çok ağladı, "seni aramak istedim, arayamadım, ben seni görmeden kızım gibi sevdim, hep geleceksin diye bekledim çok çok üzülüyorum. böyle mi görüşecektik. ona da diyorum yapma pisman olursun diye. anne yoruldum biraz kafamı toplayacağım dedi, bize çok hakkın geçti ona sen iş buldun oda iyi değil yemiyor içmiyor" dedi. sarıldık ağladık öyle kötüydü ki..

X