3,5 yıllık ilişkimde aniden bırakıldım..

Mutsuz bir profil sergileme sakin, paylasimlar yap,dolas gez,hepsini gozune sok. Elbet bir zaman sonra bakmak ister vs. Umursamadigini hissettir. Dondugunde ise yuzune tukur. Aynisi benim basima geldi ama ben her defasinda kabul ettim gideceğini bile bile. Amma gurursuzmusum diyorum .

Sizi anlayabiliyorum, siz de beni anlıyorsunuzdur..

Benim bile canım yandı okudukça. Allah yardımcınız olsun. Ama bana bitmiş gibi geldi. Şimdi gezecek dolanacak sonra belki olacak başkasıyla, olmayınca size dönecek. Bence siz zorlayın kendinizi gerekirse destek alın hayatınıza devam edin. Geri dönse bile kabul etmeyin. Bakalım o sizin için çabalayacak mı? Ben hiç zannetmiyorum.

Desteğiniz için teşekkür ederim. tek istediğim pişman olması artık ama dönerse ben olmayacağım..

Bizzat aynı durumu zamanında tecrübe etmiş birisi olarak söylüyorum adam başka birini buldu onunla takılacak olmaz da geri dönersem diye de seninle olan kapıyı da Aralık bırakıyor. Her yerden engelledi çünkü ne olduğunu görme diye. Sen dönecek diye bekle dur o başka tatlar denesin. Üzgünüm ama zor olsa da hayatından sil yeni bir sayfa aç. Çok sevdiğim bir laf vardır "kopan her şey bağlanır ama bağlanan her yerde bir düğüm vardır."

Çok güzel bir sözmüş. Teşekkür ederim desteğinize..

Siz ceptesiniz hala anlayamadınız mı . Biraz değişiklik istiyor sıkılmış başkası ile biraz vakit geçirip sizi özlemeyi deneyecek Eğer biraz kendinize saygınız varsa Onur'unuz varsa geldiğinde ve döndüğünde kabul etmeyin ara vermek isteyen bu şekilde yapmaz üstelik zaten başka birine karşı da bi adım atılmış argo tabirle size yaptığı ayaklara inanmayın. Bir de o kadar emek vermişsiniz köpek kadar bile haysiyeti yokmuş. Kendinizden çok vermişsiniz ve o insan buna değecek biri değil. .bu şekilde terkedilmeyi ve geri dönmesini beklemeyiniz geçen süreyi nasıl yedirebileceksiniz olağanüstü bi mide gerek..

Güçlü durmak için elimden geleni yapıyorum. Pişman olmasını istiyorum yalnızca. Yaptığı hatayı anlamasını, kahrolmasını her ne ise işte..

bu kadar sinir olan ben miyim sadece bu adama karşı?! pisliğin önde gideni afedersiniz de. vicdanını rahatlatnak icin kötü ayrilmak istememis bu ise annenizi bile dahil etmiş.
size geri dönmez sadece arada bir yoklar mesaj atar ego tatmin eder sonra yine yoluna bakar. çünkü biliyor ki ona karsi zayifsiniz, aradiginda yazdığında hazir konumda bekliyorsunuz. kusura bakmayin ama disaridan boyle görünüyor.
heryerden silin engelleyin unutun. geri doner de nasıl ona aci cektiririm vs filan diye düşünmeyi bırakın. hayat en guzel dersi verecektir ona.
kimsenin yaptığı yanina kalmıyor.
önünüze bakin baska ugraslar bulun hakkinizda hayırlısı olsun. cok mutlu olacağınız biri çıkacaktır inşallah karsiniza

Kimse yaşattığını yaşamadan ölmez derler ya, doğru ise bu söz.. Onun için de geçerli olmasını herşeyden çok istiyorum..

Biliyorum çok havada kalacak ama lütfen yazma. Bu kadar emek verdikten sonra bu şekilde bitmiş olması çok can sıkıcı ilişkiniz,yakinliginiz nasıldı bilmiyorum ama sonuç bu. Hakli da olsan haksız da olsan lütfen yazma. Ne kadar çok adım atarsan kendine saygın o oranda azalıyor. Sal gitsin.

Yazmayacağım kesinlikle..

O kadar tanıdık ki bana bu hikaye, seneler önce 4 sene emek verdigim, kirpiklerine kadar sevdiğim, ter kokusunu bile hala burnumun ucunda hissettiğim, ailesini onun sevdiginden daha cok sevdiğim, her gün bir önceki günden daha cok bağlandığım, hem sevgilim hem en iyi arkadaşım olan kisiyi hatırlattı bana. Ve ayni cümleleri kurarak gitti. Bişey soyliyim mi? Geri dönmüyolar. Ama sen küllerinden yeniden doğuyorsun. Sadece sabretmeni tavsiye ederim. Asla sahte hesaplar açıp pesine düşme. Yakin arkadaşlarıyla mubabbetini artirip onun hakkinda bisey ogrenmeye çalışma. Eger dönmezse gecen zaman seni büyütecek ve bambaşka biri olacaksin. Geriye döndüğünde içinde sadece burukluk kalıyor. Bi de en sevdiginiz şarkıyı asla dinleyemiyosun. Ama geçiyor. Kesinlikle geçiyor buna kendimde şahidim.

Yazdıklarınız beni ağlattı... "O kadar tanıdık ki"

Sizin sevginiz,bagliliginiz beni çok etkiledi. Ben kimseyi böyle sevmedim hayatta ..evet seviyorum ama sizin kadar emek verdiğim bir ilişkim olmadı.Sevginiz çok değerli bunun kıymetini bilin.bu zamanda bulunmaz kolay kolay..
Bu ayrılık konusunda diğer arkadaşlara ben de katılıyorum.
Ama umarım yaniliriz..acaba kendini size mi layık görmüyor diye de düşündüm..yaşadığı şeyler kolay değil..hep yanında olmuşsunuz..bu zamanda insanlar herşeyden korkuyor terk ediyor birbirini ..sizin kadar kimsenin kendisini sevmeyeceğini biliyor..ama bunun için olmasın yanınızda..Sizi bir daha yalnız bırakmasin şayet geri döner ve siz barisirsaniz ..

Desteğiniz için teşekkür ederim. çok naziksiniz..

Benim de benzer bir hikayem var. Geri döndü. Ama nasıl dönmüştü; ben bir süre ağlayıp zırladıktan sonra kariyerime odaklandım. Onun beni bıraktığı yerdekinden daha iyi durumdaydım. Yeni bir çevrem vardı. Yeni hobiler edinmeye başlamıştım. En önemlisi eski dostlarla onun hakkında konuşmayı yasaklamıştım kendime. Arkadaşlara da bana onun hakkında konuşmayın, allah yolunu açık etsin, ben hiç bir şey hissetmiyorum demiştim. Tabi yalan. Maksat kuyruğu dik tutmak. Aradan 1-1 buçuk yıl sonra köpek gibi yalvararak geri döndü. E içim soğudu tabii ama kurt kışı geçirir yediği ayazı unutmazmış. Bi de ne dedi, bak bu da sana ders olsun diye yazıyorum, benden sonra melankolik dünya üzerine yıkılmış gibi olacaksın sanmıştım, meğer beni sevmiyormuşsun sevseydin yıkılırdın dedi hayvan. Herif yıkılmamı beklemiş. Yine sinirlendim bak

Sizin adınıza çok sevindim. İçiniz soğumuştur döndüğünde. Ben de içim soğusun istiyorum işte öyle..

Ne olursa olsun bi erkeğe vazgeçilmez olduğunu hissettirmemek lazım hep bi kaçmak lazım bu erkekler üzerlerine düşünce bu hale geliyor ne yazık ki

Emek vermişsinşz anlıyorum ama Ssırf emek verdim diye kusura bakmayın bu kadar gurursuz davranmamalı insan.O mesajları gördükten sonra ciddi bir rest çekseydinşz belki durum daha farklı olabilirdi.Yanlış anlamayın ama ben gerçekten çok emeğim var napayım kafasını anlayamıyorum.Belli ki sizinle ilişkisinde ki heyecanı tamamen bitti ve yeni arayışlar içerisinde bunun farkında değil misiniz ? Neden gittiniz o tatile anlamış değilim o süreç içerisinde biraz uzak kalıp sizde ilişkinizde ne olup ne bitiyor,mutlu musunuz değil misiniz bunu anlamaya çalışsaymışsınız.Tabi yine son karar sizin.Ama diğer kızda umduğunu bulamayınca sana geri dönecek buna emin olabilirsin.

Israrcı olmadım bırakma diye ağlamadım. Ama gitmedim de öylece kaldım yerimde. Fazlasıyla kırgınım eskisi gibi olabileceğimi ben de düşünmüyorum. Ama pişman olsun ben ne yaptım desin istiyorum..

Terk edilme olayini cogumuz yasadik. Acik kapi birakilir genelde. Kapilar tam kapatilmaz. Once biri bulunur, sonra diger kisiyle iliski bitirilir. Olaki yeni kisiyle yurumezse diye de ilk sevgili cepte tutulur. Ikincisi ile bittiginde ilk aranan cepte tutulandir. Ikinci denemede iliski yurumez cunku ucuncu kisi bulana kadar o boslugu doldurmasi icin yeniden donulmustur. Cunku vazgecemeyecek kadar sevse idi gidilmezdi.
Yapilacak tek sey, kendine odaklanip kendini sevmen. Genelde cok cok ödün veren, anne rolune butunen kisiler terk edilir. Iliskide kendini unutmamak onemlidir. Yola devam etmen, isinle ya da ogrenci isen okulunla ilgilenmen travmadan daha kolay cikmani saglar. Unutma birisi giderse daha iyisi gelecegi icindir. Uzulme. Ve unutma iliskilerde hayatinin merkezine kendini koy, sevgilini de merkeze yakin bir yere ama merkeze degil. Gerektiginde hayir da diyebilmelisin. Sakin uzulme. Bir kapi kapandiginda hep baska kapilar acilir. Bu hep boyle olmustur.

Bana da "beni hayatının merkezine değil de, oraya yakın bir yere koysaydın keşke" demişti, tam da bu cümlelerle..

Çok benzer şeyler yaşamışız. Geri dönüyor , evet. Ama döndüğünde artık siz kabul edemiyorsunuz. Ben de öyle oldu. Çok emek verdim, verdik ama onun kafası karıştı bir süre sonra ve ayrılmak istedi. Günlerce hatta aylarca ağladım. Korkunç bir boşluğa düştüm. Özlemek ,kızgınlık, kırgınlık her şey vardı içimde. Ama asla kötü ayrılmadım ve ağzımdan kötü tek kelime çıkmadı. Sonuçta bir yaşanmışlığımız vardı. Aynı sizin gibi hiç hak etmediğim şeyler yaşadım. Sonra döndü. Çok pişman döndü ama ben istemedim artık. Çünkü içimde bir şeyler kopmuştu. Onsuz yaşamaya kendimi alıştırmak için uğraşmıştım. Yavaş yavaşta alışmıştım yokluğuna. En azından kendime yetebilmeyi öğrendim. İlk ayrıldığımızda onsuz ne yapıyormuşum onu bile unutmuş durumdaydım. Çok acıydı her şey. Dediğim gibi döndü çünkü hiç bu kadar sevilmeyeceğinin farkına vardı. Ama benim içimde her şey kopmuştu. Çok kırgındım. O şimdi yeni bir ilişkiye başladı ama pek mutlu görünmüyor. Hala sahte hesaplardan yazıyor bana. Cevap vermiyorum hiç birine. Bana yaşattığı acıyı da ömrüm boyunca unutacağımı sanmıyorum. Kendime saygım kalmazdı dönseydim. Şuan çok mutlu değilim hayatım her anlamda zor. Ama uzun zamandır sayesinde unuttuğum kendime saygımı geri kazanmış olmanın verdiği bir huzur var.

Bana da "beni hayatının merkezine değil de, oraya yakın bir yere koysaydın keşke" demişti, tam da bu cümlelerle..

ahaha bana da bencil ol demişti :))

şimdi ay g.tüm diyorum haspama bak bir de bana akıl veriyor kendini ne halt sanıyorsa.

bi silkelenin kendinize gelin uykunuzdan uyanın anlayacaksınız gerçekleri

Çok benzer şeyler yaşamışız. Geri dönüyor , evet. Ama döndüğünde artık siz kabul edemiyorsunuz. Ben de öyle oldu. Çok emek verdim, verdik ama onun kafası karıştı bir süre sonra ve ayrılmak istedi. Günlerce hatta aylarca ağladım. Korkunç bir boşluğa düştüm. Özlemek ,kızgınlık, kırgınlık her şey vardı içimde. Ama asla kötü ayrılmadım ve ağzımdan kötü tek kelime çıkmadı. Sonuçta bir yaşanmışlığımız vardı. Aynı sizin gibi hiç hak etmediğim şeyler yaşadım. Sonra döndü. Çok pişman döndü ama ben istemedim artık. Çünkü içimde bir şeyler kopmuştu. Onsuz yaşamaya kendimi alıştırmak için uğraşmıştım. Yavaş yavaşta alışmıştım yokluğuna. En azından kendime yetebilmeyi öğrendim. İlk ayrıldığımızda onsuz ne yapıyormuşum onu bile unutmuş durumdaydım. Çok acıydı her şey. Dediğim gibi döndü çünkü hiç bu kadar sevilmeyeceğinin farkına vardı. Ama benim içimde her şey kopmuştu. Çok kırgındım. O şimdi yeni bir ilişkiye başladı ama pek mutlu görünmüyor. Hala sahte hesaplardan yazıyor bana. Cevap vermiyorum hiç birine. Bana yaşattığı acıyı da ömrüm boyunca unutacağımı sanmıyorum. Kendime saygım kalmazdı dönseydim. Şuan çok mutlu değilim hayatım her anlamda zor. Ama uzun zamandır sayesinde unuttuğum kendime saygımı geri kazanmış olmanın verdiği bir huzur var.

O kadar güzel yazmışsınız ki, bana güç verdi. Dilerim her şey gönlünüzce olsun bundan sonra da..

ahaha bana da bencil ol demişti :))

şimdi ay g.tüm diyorum haspama bak bir de bana akıl veriyor kendini ne halt sanıyorsa.

bi silkelenin kendinize gelin uykunuzdan uyanın anlayacaksınız gerçekleri

Herkes ne kadar benzer şeylerden geçmiş..

Birazcık zaman iyi gelecektir sizi anlıyorum böyle sonu belli olmayan zaman kadar insanı yıpratan, insandan götüren hiç bir şey yok ama sabredin, sizde bu süreç içerisinde kendinizi dinleyin, nede olsa dünyada tek bir erkek yok size bunları yaşatmayacak bir erkek vardır elbet

Desteğiniz için çok teşekkür ederim..

X