3,5 yıllık ilişkimde aniden bırakıldım..

Yaptığın iyilikleri emekleri farkında olmadan dile getirip onu minnet altında bırakmaya çalışmış olabilir misiniz acaba ?birde “kontrol bende “gibi davranmışsınız sanki .. Böyle birşeye kimse gelemezde şahsen bende olsam kırmadan uzaklaşırdım

Aslında hiç yüzüne vurmadım ayrılırken bile inanın yakışmaz bana diye. kendisi çok kez dile getirmişti bunları. Kontrol bende diye davranmadım aslında baskın taraf oydu ve o da beni çok kısıtladı

Kendisi de cok kıskanctı ozellikle asker iken. Sonrasında da beni cok kısıtladı ama o da bana karsı acıktı, kendisinin bana yaptıklarını ona yapmama izin verdi. Ama zamanla bunalmış sanırım böyle olmaktan. Kıskançlık tek taraflı değildi yani..

Kafasi karismis, aklinda baskasi war, kesin ve kesin.
1 ay sonra duyarsin sevgili olduklarini.

İşte bende bahane etmiş kıskançlığı onunla bir ilgisi yok demek istedim

O da beklemiyordu bence, su kizla konusunca anlamistir farklilik istedigini. Boş ver ne yaparsa yapsin. Bazi hatalarin geri dönüşü olmaz. Dönerse senden daha iyisini bulamadigi icin döner, seni cok sevdigi icin degil. Sevgi boyle bir sey degil

Baştan seviyormuş yada hoslaniyormus ama değişmiş kişilik olarak artık farklı bir insan olmuş ve sen ona artık çekici gelmemissin.hiç bir sevginin aşkın sonsuza kadar s ureceginin garantisi yok birde yanlış anlamayın ama çok kolaysiniz çok vermişsiniz.böyle kadinlar sevgiliden çok anne gibi oluyor seviliyorsunuz ama aşkla değil minnettarlikla

Hikaye o kadar tanıdık ki. 3yıllık ilişkim, arkadaşlarla gittiğimiz tatilde ideal çift olarak görülmemizin üzerinden 2 ay geçtikten sonra bir anda bitti. Çok üzüldüm, evlilik planları yapıyorduk birlikte. Uzun süre ağladım hatta, ulaşmaya çalıştım ona.

Sonra dedim ki bu saatten sonra dönse ne olacak? Hep aklımda "ya tekrar giderse" sorusu olacak, asla sağlıklı bir ilişki olmayacak tekrardan. Sonra o hemen bir başkasını bulmuş,ben 2 sene sonra şimdiki eşim ile tanıştım, 1 sene rayla evlendik :) Şu an iyi ki terkedip gitmiş diyorum, çok mutluyum.

Siz de zamanla atlatacaksınız. Önemli olan geri dönerse sizin ona fırsat vermemeniz.

Sizi artik sevmiyorsa kalmasını beklemek yanlış olmaz miydi? Bence aklında soru işaretleri varsa evlenmeden ayrılmaniz en doğrusu olmuş

Sadece şunu söyleyebilirim affedersen eğer giden yıllarına yenilerini eklersin.
Zor ve yıpratıcı olur ayrılıklar.
Bu yüzden çoğu defa doğru olanı bilsen de yapamazsın.
Ama buraya yazdığın için şanslısın, yol gösteren çok ve bunların hepsi hayat tecrübesi.

Yanı bence burada adamı gommekte doğru değil.
Tamam sevgi fedakarlık emek vs.
Ama işte gönül işleri böyle.
Adam ne yapsın ki sevgisi bitmiş olabilir hayat bu kaç yıllık evli insanlar boşanıyor.
Bu kız bana emek verdi diye sevmediği halde evlense miydi sizinle ?

Bence durumu kabullenin size yazarsa bile engelleyin konuşmayın bitirin kafanızda çünkü bu umut da çok fena bir şey hep bi beklenti icinde olmak sizi tüketir hayatınıza yeni birini almanız da zor olur.

Size düşen bu ilişkiden ders çıkarmak.
Mesela ne kadar sevsek de önce kendimizi düşünmeliyiz çiftler kişisel alana dikkat etmeli vs.gibi.

Ayrıca onun yüksek lisans tezini yazmanız da çok yanlış hak etmiyorsa o unvanı kazanmamalıydı.

Allahaşkına dünyadaki tek erkek o mu? O kadar fedakarlık yapmışsın herif gitmiş seni aldatmış.
İçi bile sızlamamış.

Ondan sonra sana ara verelim demiş. Ki hala tam ayrılalım diyemiyor sana kapıları da tam olarak kapatmıyor. Diğer kızla olmazsa sana dönecek. Nasıl olsa bekleyen kendisini çok seven iyi niyetli saf bir kız arkadaşı var.

Böyle bir adamla evlenmeyi mi düşünüyorsun ilişkiye devam etsen bu adam seni gene aldatacak. Senin değerini kıymetini bilen biri olsa dürüst olur önce adam gibi ayrılır. Valla eğer o kızla olmazsa sana aman da ben senin kıymetini anladım seni özledim canım da cicim diyip geri dönerse ve sen de kabul edersen bundan sonrasında asla ama asla o adama sözünü geçiremezsin, gözünde kişiliksiz bir hatun olarak yer edersin. Çantada keklik görülürsün. Kendini kullandırma kimseye. Defolup gitsin.

Öyle tabi canım başkası var kızı da cepte tutuyor herif

Biliyorum çok havada kalacak ama lütfen yazma. Bu kadar emek verdikten sonra bu şekilde bitmiş olması çok can sıkıcı ilişkiniz,yakinliginiz nasıldı bilmiyorum ama sonuç bu. Hakli da olsan haksız da olsan lütfen yazma. Ne kadar çok adım atarsan kendine saygın o oranda azalıyor. Sal gitsin.

Çok teşekkür ederim. İstediğim dönmesi ve pişman olması. Bu sürede içim soğuyacaktır biliyorum. Ama yaşadıklarımı yaşamasını çok istiyorum..
Hiç kimse yaşattığını yaşamadan ölmez buna emin olabilirsin o yüzden sen içini rahat tut. Allah kimsenin yaptığını yanına bırakmaz sen Allaha güven ve herşeyi Ona bırak

Şu kıskançlık huyunu hiç anlamam. Yasaklar her zaman tatlıdır. Onu yapma bunu etme diye karşındaki insanı kasmak her zaman iter insanı. Yani şuanki durum için yorum yapmıycam ama bir daha şu gereksiz kıskançlıkları tripleri yaparak ilişkilerini yıpratmamanı tavsiye ederim.

Seni gerçekten seviyo olsaydı ,emin ol bırakmazdı seni.sana mutlaka dönücektir buna adım gibi eminim ama evlenseniz bile aldaticak seni çünkü sen onu her türlü kabullenmissin .

icindeki aski kiymet bilen ne istedigini bilen biriyle 'paylas'.
birsey kaybetmis degilsin gercek manada..

egon zedelendigi icin pisman olsun istiyorsun. ama pisman olsa ne degisecek? hic. pisman olmasini bile bekleme. yeniden basla..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…