3,5 yıllık ilişkimde aniden bırakıldım..

aldatma olmasaydı kendini dinlemek istiyor gerçekten derdim. ama aklı bulanmış bir kere. emek verdim diye vazgeçmemezlik yapma şimdi giden 3,5 sene, evlendikten sonra 10larca yıl, 20lerce yıl heba olabiliyor unutma..

Terk edilme olayini cogumuz yasadik. Acik kapi birakilir genelde. Kapilar tam kapatilmaz. Once biri bulunur, sonra diger kisiyle iliski bitirilir. Olaki yeni kisiyle yurumezse diye de ilk sevgili cepte tutulur. Ikincisi ile bittiginde ilk aranan cepte tutulandir. Ikinci denemede iliski yurumez cunku ucuncu kisi bulana kadar o boslugu doldurmasi icin yeniden donulmustur. Cunku vazgecemeyecek kadar sevse idi gidilmezdi.
Yapilacak tek sey, kendine odaklanip kendini sevmen. Genelde cok cok ödün veren, anne rolune butunen kisiler terk edilir. Iliskide kendini unutmamak onemlidir. Yola devam etmen, isinle ya da ogrenci isen okulunla ilgilenmen travmadan daha kolay cikmani saglar. Unutma birisi giderse daha iyisi gelecegi icindir. Uzulme. Ve unutma iliskilerde hayatinin merkezine kendini koy, sevgilini de merkeze yakin bir yere ama merkeze degil. Gerektiginde hayir da diyebilmelisin. Sakin uzulme. Bir kapi kapandiginda hep baska kapilar acilir. Bu hep boyle olmustur.

Sevgiliniz kibarca dışarıyı merak ediyorum deneyip daha iyisini bulamazsam sana geri dönerim demiş. Beraber güzel şeyler yaşamış çok sevilip sevmişsinizdir bu süreçte silip atmak zor olabilir ama inanın karşınızda sizden daha iyisini bulunca gidecek biriyle beraber olmak sizi uzun vadede daha çok zorlar. Ilk ilişkisi olduğunu ve başka şeyler merak ettiğini kendisi söylemiş zaten üstü kapalı bu saatten sonra o yanınızdayken bile sizi bir başkasıyla kıyaslayıp kıyaslamayacağına emin olamazsınız

Bu arada iliskiyi bitirme sinyalkeri veriyorsa karsindaki tatile gidelim ondan sonrasina bakariz diye asla dusunme. Gitmeyi kafadina koyan urganla baglasan yine gider. Boyle bir durumda tatile gitme, hatta o bitirelim demeden sen bitir.

Emek vermişsinşz anlıyorum ama Ssırf emek verdim diye kusura bakmayın bu kadar gurursuz davranmamalı insan.O mesajları gördükten sonra ciddi bir rest çekseydinşz belki durum daha farklı olabilirdi.Yanlış anlamayın ama ben gerçekten çok emeğim var napayım kafasını anlayamıyorum.Belli ki sizinle ilişkisinde ki heyecanı tamamen bitti ve yeni arayışlar içerisinde bunun farkında değil misiniz ? Neden gittiniz o tatile anlamış değilim o süreç içerisinde biraz uzak kalıp sizde ilişkinizde ne olup ne bitiyor,mutlu musunuz değil misiniz bunu anlamaya çalışsaymışsınız.Tabi yine son karar sizin.Ama diğer kızda umduğunu bulamayınca sana geri dönecek buna emin olabilirsin.

Şu seneleri çöpe atma muhabbeti bana çok yanlış geliyor. Zararın neresinden dönülse kâr diyorum ben, şimdinin 3,5 senesi evlendikten sonra farkedilirse eğer çarpı 3, 5 katı... bu kadar katı olmayın kendinize karşı

++++++++++100000000

Mümkün değil bu düşüncelerle devam edersen yine aptal gibi seven sen olursun,atı alan ise Üsküdar i geçer.Sana tavsiyem tam şu an karşına çıkan yeni insanlara şans tanı ve sana ödül olarak verilen insanları yanından gecmelerine izin verme.Bende bir zamanlar biri icin salya sümük aglarken o hayatını kurmuş ve keyfi yerindeydi belki de kıs kıs bana gülüyordu bir köşede .Ne oldu koca bir hiç boş geçen acı dolu günler,aylar,yıllar... İnsan kalbi ve beyni çabuk unutur biz sınırları zorlarız.Bir bakmışsın bir sonra bu muydu dersin bütün bu işkence dolu günler gecelerin sonu. Allah kurtarsın bacım.İnsaalah bir an önce kendi kendine girdigin mapus dan kurtulursun. Anahtar senin elinde unutma.Dik dur ve yoluna devam et geç olmada....

Son düzenleme:
Kesinlikle katiliyorum. Eger digeriyle olmassa geri donecek yapamadim diye. Ve siz eminim kabul edeceksiniz... etmeyin sakin

bu kadar sinir olan ben miyim sadece bu adama karşı?! pisliğin önde gideni afedersiniz de. vicdanını rahatlatnak icin kötü ayrilmak istememis bu ise annenizi bile dahil etmiş.
size geri dönmez sadece arada bir yoklar mesaj atar ego tatmin eder sonra yine yoluna bakar. çünkü biliyor ki ona karsi zayifsiniz, aradiginda yazdığında hazir konumda bekliyorsunuz. kusura bakmayin ama disaridan boyle görünüyor.
heryerden silin engelleyin unutun. geri doner de nasıl ona aci cektiririm vs filan diye düşünmeyi bırakın. hayat en guzel dersi verecektir ona.
kimsenin yaptığı yanina kalmıyor.
önünüze bakin baska ugraslar bulun hakkinizda hayırlısı olsun. cok mutlu olacağınız biri çıkacaktır inşallah karsiniza

Ayrılmak isteyen erkeklerin yalanlarını bir bir sıralamış. Ara vererek seni kaybedebilir. Sen de başka biriyle olabilirsin ama o bunu göze alıyor. İnsan sevdiğini kaybetme ihtimalini göze alamaz. Sana geri döneceğini sanmıyorum. Resmen ayrılmış. Hatta başka görüşmelere falan başlamış. Ama burada önemli olan sensin. Kendi modunu düşürecek şeyler yapma. Ona ulaşmaya çalışma. Bırak ne yapıyorsa yapsın. Sen de bu arada o varken yapamadığın her şeyi yap. Eskisi gibi olma ve onu şaşırt. Onun dönmesi için yapma. Bu süreçten hasarsız kurtulmak için yani kendin için yap.

Bence de adam inanılmaz uyanık. Bir sevgi değee vardısa bile bitmiş. Gözünde malesef çok küçülmüşsünüz. Bitecek biriyle tatile gitmek mesela annenizin götürme diye araması çok yanlış. Ona götürme baskısı yapana kadar size gitme baskısı yapmalıydı. Kendinizi bu kadar ayak altına almayın ne olur. Mutluluğunuz tek bir kişiye endeksli olmasın. Kendi yolunuza hayatınıza bakın. Çok utanmaz birisi arıycam yazıcam deyip anında silip engellemesi ne kadar çirkin olduğunu gösteriyor.
Bırakın gitsin böyle biri olmasın gerek yok. Dönmesin de ne hayır gelecek size böyle karaktersizden. Güçlü olmak sizin elinizde, kendinize dönün ve o gücü toparlayıp hayatınızı yaşamaya bakın.

aynı tavsiye yi kendine de ver jeehan

ya şu fit isteyip kendi seviyesine çekiyor kısmını yaşadım ben. sonra da beğenmiyorlar.

inan anlamıyorum. salak olması lazım insanın. mutlu olacağın bir ilişkiyi baltalamaktır bu manipülasyonlar ben çok geç fark ettim baya safmışım yani kendimi de uyanık sanırdım.

Daha iyisini bulmaya çalışacak. Bulamazsa dönecek. Bana göre denenmişi denemek boşa zaman kaybı. Ama sen bence kabul edersin tekrar

Erkek arkadaşınızı çok sevmissiniz ama keşke kendinizi de biraz olsun sevseymişsiniz. Ayrılmayı düşündüğü ve annenizin onu sizi götürmemesi için aradığı halde nasıl o tatile gittiniz? Ve tabi aldatılıp hicbirsey olmamış gibi yolunuza devam ettiniz?

Bari bundan sonra değer verin kendinize, olurda arayıp sorarsa muhattap olmayın, döneceğini sanmıyorum ama olurda öyle birşey yaparsa asla kabul etmeyin.

Bu kadar süslü laflara ne gerek varki. Gezip görüp gelecek gelirse. Belkide karşıdaki kızın duygularından emin değil. Lütfen üzülme. Kapat konuyu tam gaz onu ne hayatına bak. Sıkılmış belli. Kendine bunu yapma. Bekleme.

( sıkmayın canınızı vardır bunda da bir hayır ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…