3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

hiç mı yuzu yokmuşş...senın zekanı bukadarmı hafıfe aldı bu adam bu ne hadsızlık...yazık..yenıde evlısın..hakkında hayırlı olsun..ama bı durup düşün acaba neden yaptı.

canımya ınan cok uzuldum ya 3sene degılya 3ay ya nıye evlendıkı senınle senı uzmel ıcınmı yazık ya
bıraz bekle bakalım neler olcak ama asla gucsuz ve zayıf oldugunu bellı etme canım dualarım senınle.

hayatta ne kadar düzeysiz insanlar var bence hiç üzülme erken kurtulduğun için sevin...inş seni hakeden insanlarla karşılaşırsın artık...

hiç mı yuzu yokmuşş...senın zekanı bukadarmı hafıfe aldı bu adam bu ne hadsızlık...yazık..yenıde evlısın..hakkında hayırlı olsun..ama bı durup düşün acaba neden yaptı.

haa bıde guzel bı süprız yap..ona esyalarını o kadının evıne yolla mesela

bi durup bi düşün acaba neden yaptı derken ne demek istediğinizi anlayamadım..

eşyalarıda o kadının evine yollayopta kendimi strese sokamazdım zaten herşey bitti eşyalarında hepsini attım

cnm butun konuyu okumadım ama cok gecmıs olsunn hersey düzelırr

hayatta ne kadar düzeysiz insanlar var bence hiç üzülme erken kurtulduğun için sevin...inş seni hakeden insanlarla karşılaşırsın artık...

saolun kızlar düzelcek bi durumumuz kalmadı sayfları okumadığınız için tekrar yazayım boşandım baya oldu tekrardan geri dönmeyide düşünmüyorumm :s

Durup düşünülecek bir şey yok bence...

Belli ki adam iradesizliğinden,vicdansızlığından yapmış.............:dilcikar:

Hiç bir zaman da mutlu olamaz...........

bi durup bi düşün acaba neden yaptı derken ne demek istediğinizi anlayamadım..

eşyalarıda o kadının evine yollayopta kendimi strese sokamazdım zaten herşey bitti eşyalarında hepsini attım

En mantıklı ve doğru olanı yapmışsın...

Çok gençsin,inşallah hayatına yeni bir sayfa ile başlarsın,ilerde mutlu bir evliliğin ve güzel sağlıklı çocukların olur....a.s.

hayret yaaa ...inanmiyorum bu sözleri yazan bi bayanmi.......ben neler yasadim bi anlatsam ..ferhunde arkadasin hikayeside aci ama ben daha cok acilar cektim..bosanmanin ne kadar aci birsey oldugunu cok iyi biliyorum...2 cocuklan ayrildim....valla benim midem kaldirmaz.yuva kolay kurulmuyo kelimesinide biraz erkekler düsünsün...meshebimde o kadar genis deyil ..bana ait kocamin özel yerleri baska kadinlarin tenine deyecek bende ..o herif icin mücadele edeceyim.....vay be ..bu sekilde düsünen ve her seyi yutan gururu olmayan zayif hanimlar olduktan sonra daha cok boynuzlaniriz hanimlar...cok kötü bir örnek..resmen o tür serefsizlerin ekmeyine yag sürüyorlar bu tür düsünen insanlar....biz okadarmi aciz ve gurursuz bir varligiz...onur seref diye bir sey var....namusunu serefini ayaklar altina aldiran her seyi kabullenen hanimlara kolay gelsin...baska nediyebilirimki.....sunuda söylemeden yapamicam....kürk post,tilki zamani eski devirde kaldi ased arkadas artik tas devrinde deyiliz...şutarafagitti

Son düzenleme:

katılıyorum canım size...
birde kocam degılmı erkegın kiri deyıp sineye çekenler var...

çok üzücü bir durum , insanın bütün hayalleri duyguları yıkılır.cnm benim evlenmeden önce gözünün dışarda olup olmadığını anlayamadınmı çok fazla tanımadanmı evlendiniz naptınız anlamadımki.ne biçim adammış.herşey insanlar içindir. hiç gözünün yaşına bakma .

boşan diyen arkadşlar bence yaşamamşlar kolay geliyo ama degl beni gelişmelerden haberdar edermisn bana özel msj bekliyprum canm

inanilir gibi deyil böyle düsünen bayanlar varmi hala bu zamanda ... tas devrinde yasiyoruz sanki...-tatlicadiarzu-..ben su anki evliligimde cok mutluyum ve eskisi simdiki kocamin tirnagi bile olamaz........erkek kitligimi var canim...birde kendini ezdirme..ben tecrübeliyim bu konuda yazmis.ne komik yaa..laelaelaelaelae:roflol:...arkadas sen özel cevaplarini.. tiyolarini kendine sakla her kadinin midesi bir deyil..bende birini taniyorum senin gibi..14 sene evlilikten sonra ayrildi en sonunda..ama kocasi olacak herif ölümcül bir hastalik bulastirdiktan sonra.kadin sürekli tedavi görüyo hastanelerden cikmiyo......dedigim gibi sanmiyorum kimsenin senden fikir danisacagini.... ne komik ya birde akil verecekmis...:tomato:...

Son düzenleme:
ased kullanıcısından alıntı
bence yuva kollay kazanlmıyo ben çok yakınmda yaşadm canm bak bu konudA Tecrübelym kürkçünün dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır kendini ezdrme ama süslen bi şekilde kocanı kazan bence haklymş diyeceksn belki 1ay belki 1sene sürer mücadelen ama sonunda kazanırsın allah yardmcn olsun ama unutma bunu kendine sindr kanlk böööle bişey

böyle düşünceler olduğu sürece erkeklerin eşlerini aldatmaları kolaylaşıyor. lütfen mantıklı hareket edelim .o yuvanın kolay kazanılmadığını yapmadan önce erkek düşünsün .

Sana tek kelime HELAL...
ben olsam senin kadar güçlü olamazdım. saatlerdir mesajları okudum başından beri..
ne olaylar oluyor dünyada. Bende nişanlıyım ve bende nişanlıma çok güveniyorum. Acaba bu kadar güvenmek yanlışmı?
Senin yerinde olsam aynı cesareti gösteremezdim herhalde tebrik ederim ve geçmiş olsun:1hug:

Bazi yorumlara inanamiyorum...ve hala bu dusuncelere sahip olan kadin oldukça erkekler aldatmaya devam edecekler buna eminim.

bu arada canim arkadasim Ferhunde yutmadi, signeye de çekmedi, o igrenç adama da guzel bir tekme atti ve bosandi.
yepyeni bir sayfa açti benim arkadasim ve en guzelini yapti.
canimsin, istersen bu konuyu kapattir, daha fazla uzulme bu konu yuzunden bitanem.
operim seni.

haklisin arkadasim bazi kendini bilmezler kendilerince sinir bozucu seyler yaziyo herkezin moralide alt üst oluyo.ve kötü örnek oluyorlar...biz hayvan deyilizki erkeklerimiz orda burda ziplasin hoplasinlar ahirina geri dönsünler..bizde ona sirinlik yapalim o pislikleri yapmasin diye..bir iki kas boyamaylan etek fistan giyinip süslü püslü olupta kocasi olacak serefsizi yola getireceyini düsünen ahmak hanimlar her sey düzelir saniyorlar ..hadi düzeldi diyelim bu gerci imkansiz bu halti yiyen her zaman yer.sütü bozuk olanin her zaman bozuktur..kadin düzeldi sanir bir zaman sonra yine o halti yer.. ..kadinin alnina sürülmüs leke nasil silinecek ..nasil sindirecek..acilan yaralar iyilesecekmi.izi kalmayacakmi.????her kadinin midesi kaldirmaz böyle bir asaglayici bir durumu..dahada asagalayici tarafi öyle bir serefsizligi yapan koca icin mücadele etmek.ne kadar ezik bir durum..bir sene bir ay bir gün deyil aninda dakikasinda biter o herif benim icin...ben iki cocuklan evlendikten ve tertemiz bi sayfa actiktan sonra ferhunde arkadasimiz hayli hayli basarir..güclü kadinlara mutluluklar diliyorum zayif ve herseyi sinesine ceken onuru gururu olmayan hatunlarada hakketikleri gibi yasamalar...nedemisler herkez hakketigi gibi yasar....aksam aksam sigortalarim atti yine.....töbe töbeklava:

Son düzenleme:
yazılanları okuyunca şok oldum.. boşanarak en doğrusunu yapmışsınız.. Tebrik ediyorum sizi.. Arkadaşınızın dediği gibi bu başlığı kapattırın.. En güzel günler bizlerle olsun.. Mutlu bir hayat diliyorum sizin için..Hoşçakalın..

herseyi okudum gozlerim cok yoruldu ama degdi
herseyden once size gecmis olsun diyorum, arkadaslar zaten butun iyi dilekleri siralamislar benim icin de aynisi gecerli

yalniz ben size sunu diyecegim
bence kafasi hic calismayan bir erkekle evliymissiniz
boyle bir adamla aldatmasa dahi aptalligi yuzunden baska zorunlar cikardi, evliligine sahip cikamazdi diye dusunuyorum

bir oyundu oynadigi kendince, size de cocuk yaptirtacak, kendini ispatlayacak, bir yandan da gizli sakli seyleri yapmanin heyecanini yasayabilecek bir kapisi olacakti evine 20 dk mesafede..

siz ona sonsuz guveniyordunuz, o da bunu biliyordu, o yuzden rahatti, nasilolsa sizin ruhunuz duymazdi ve boyle dusundugu icin birgun isi abartti ve yakalandi.

rahatlamis gibiydi, sandi ki yasadigi o gizliligin heyecani sizden ayrilinca da hep oyle surecek, oysa gercekler yeni basliyordu, gercekler bir ayaz gibi suratina vurdugunda artik cok cekti, mahkeme cikisindaydi...Gercekler suydu; oteki kadin da onun evli, is guc sahibi olmasina gelmisti zaten, yemegini, camasirini, herturlu hizmetini baskasi gorsun bana da keyfini surmek kalsin. Bu ikisi elden gidince kadin da muhtemelen istemedi onu.

Kisacasi en kotusunu hakediyor fakat siz de ilerde 1,2 cocukla ve 30 kusur yasinda tekbasiniza kalmaktan kurtuldunuz. Bana kalirsa ilerde de ayrilirdiniz mutlaka. Cunku yazilariniz, tarziniz sizin olgun ve dusunceli bir bayan oldugunuzu gosteriyor, eski esinizin yaptiklarina bakilacak olursa da kesinlikle sizin seviyenizde bir insan degilmis

Su saatten sonra sadece keskee boyle olmasaydi diye dusundugunuzu tahmin edebiliyorum ama hayat size bir ders verdi neden mi? Cunku esiniz bile olsa bir insana %100 guven olmayacagini bilmiyordunuz ve bunu daha buyuk yaralar almadan once ogrenmeniz gerekiyordu.

Tum kalbimle hakketiginiz mutluluga kavusmanizi temenni ederim ama unutmayin ki mutluluk bizim disimizdaki hickimseye bagli degildir.

Son düzenleyen: Moderatör:
okurken :1shok: oldum.. ne diyebilrim kii.. 3.5 aylık karısna bunu yapan bi adama ne denirr.. ayıp kınıorum desem bunları anlayabileceğini duşunmuorumm.. yazıklar olsunn ..klava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…