3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

bütün yazılanlar için teşekkür ediyorum...boşandığımı bilmeyen arkadaşların yorumlarına cevap vermek istiyorum öncelikle... boşandım ben çnkü affedilmeye değer bi tarafı yoktu evliliğimin falan... ve bu yüzden tek seferde bitirdim öğrendim ve bitti.

benim güçlü olduğumu söleyip te bana destek veren bütün arkadaşlarıma da tşekkür ediyorum inanılmaz güç verdiniz bana çok seviyorum sizii

bebeğim hakiyle tüm sayfaları okuyamadım da nolur tekrar yaz üzmeyecekse seni.. öğrendiğini duyunca ve boşanma davası açtığında ne yaptı? çok merak ettim.. şimdi ne yapıyo? ne kadar oldu boşanalı?

ve bravo.. ne kadınsın canım.. başın dik alnın açık olsun. . güçlüsün belli güçlü ol demicem de çok doru bişey yaptığındn bi an bile şüphe etme.

dün 2. kadınım ben diye konu açıpta evli bi adamla birlikte olup bunu savunan bi arkadaş vardı onu okurken ve sonrasında saatlerce ağladım hala sindirebilmiş değilim...böyle şeyler duydukça içim acıyo çünkü henüz çok yeni yaşadıklarım ama inşallah bunlarıda atlatıcam

bebeğim hakiyle tüm sayfaları okuyamadım da nolur tekrar yaz üzmeyecekse seni.. öğrendiğini duyunca ve boşanma davası açtığında ne yaptı? çok merak ettim.. şimdi ne yapıyo? ne kadar oldu boşanalı?

ve bravo.. ne kadınsın canım.. başın dik alnın açık olsun. . güçlüsün belli güçlü ol demicem de çok doru bişey yaptığındn bi an bile şüphe etme.

öğrendiğimi sölediğimde hiç şaşırmadı hatta sevindi bile ve ilk teklif yüzsüzce ondan geldi galiba en acısı da bu boşanalım dedi inkar etmedi kendisini savunmadı senağlama 1 ay oldu boşanalı bi süre o kadınla birlikte yaşadı ama şuan onunlada değilmiş duyduğuma göre kendisiyle görüşmüyoruz o yüzden çok bilgim yok öğrenmeyede çalışmıyorum zaten

öğrendiğimi sölediğimde hiç şaşırmadı hatta sevindi bile ve ilk teklif yüzsüzce ondan geldi galiba en acısı da bu boşanalım dedi inkar etmedi kendisini savunmadı senağlama 1 ay oldu boşanalı bi süre o kadınla birlikte yaşadı ama şuan onunlada değilmiş duyduğuma göre kendisiyle görüşmüyoruz o yüzden çok bilgim yok öğrenmeyede çalışmıyorum zaten

canım arkadaşım lütfen üzülme.. en azından başında öğrendin.. ya seneler sonra çok sonra çoluğunla çocuğunlayken öğrenseymişin.. ciddi ciddi en iyisini yapmışsın. bu da büyük bir tecrübe.. allah sana selamet versin.. lütfen buralardan ayrılma ara sıra haberdar et bizi.. yaşamın çok süper olur inşallah.. bi beladan kurtuldun sen.. allahından bulsun oda. serseri.

canım arkadaşım lütfen üzülme.. en azından başında öğrendin.. ya seneler sonra çok sonra çoluğunla çocuğunlayken öğrenseymişin.. ciddi ciddi en iyisini yapmışsın. bu da büyük bir tecrübe.. allah sana selamet versin.. lütfen buralardan ayrılma ara sıra haberdar et bizi.. yaşamın çok süper olur inşallah.. bi beladan kurtuldun sen.. allahından bulsun oda. serseri.

sağol canım burda çok güzel arkadaşlıklar edindim gerçekten ve mutlu oluyorum konuştukça.. umarım hayat bundan sonra güzel olur hepimiz için

sağol canım burda çok güzel arkadaşlıklar edindim gerçekten ve mutlu oluyorum konuştukça.. umarım hayat bundan sonra güzel olur hepimiz için

canım bak buralarda hayatlarımıza.. herkes neler neler yaşıyor.. elbette güleceksin.. eğleneceksin.. ve belki de kimbilir yeniden seveceksin.. çok daha iyi bir hayatın olacak.. dünyanın sonu değil bu.. hayat senin.. kurtulabildiğin içinde şanslısın canım..

dün 2. kadınım ben diye konu açıpta evli bi adamla birlikte olup bunu savunan bi arkadaş vardı onu okurken ve sonrasında saatlerce ağladım hala sindirebilmiş değilim...böyle şeyler duydukça içim acıyo çünkü henüz çok yeni yaşadıklarım ama inşallah bunlarıda atlatıcam

ben dün senin konundan önce o konuyu okumuştum... sonra senin konunu okudum...
inan ben de üzüldüm ... senin ağlaman çok ama çok normal... zaten henüz alışma evresindesin...
seni ürkütmek değil amacım ; bir süre sonra kızgınlığın geçecek ama kırgınlıktan canın yanacak... ama hepsi geçecek ... inşallah en kısa sürede geçer o zamanlar ...

aradaşım denecek söz bulamıyorum.fakat eve gelince bence hiç birşey çaktırma.metanetli ol.gece çıktığında o eve gidince bir süre sonra kapıyı çal ve karşısına dikil.kavga et rezillik çıkar demiyorum asla ama karşılarına durup suratlarına tükür ve çek çık.mesleğin elinde çoluğun çocuğunda yok.

arkadaşa kesinlikle katılıyorum..
bu hareket senin hem çok güçlü olduğunu hemde saf olmadığını gösterecektir...
fazla konuşup seviyeni düşürmeki ne kadar asil olduğunu anlasın ve bin pişman olsun...hemende dava açki nekadar kararlı olduğunu anlasın adamın tüm eşyalarınıda kapıya koy...görbak aylarca köpek gibi yalvaracak ama bence asla yumuşama kısa ve öz konuş başkada konuşma....ona zeki ve güçlü olduğunu göstermelisin insanı enayi yerine koyduğunu düşünmesin....Allah yardımcın olsun...

arkadaşa kesinlikle katılıyorum..
bu hareket senin hem çok güçlü olduğunu hemde saf olmadığını gösterecektir...
fazla konuşup seviyeni düşürmeki ne kadar asil olduğunu anlasın ve bin pişman olsun...hemende dava açki nekadar kararlı olduğunu anlasın adamın tüm eşyalarınıda kapıya koy...görbak aylarca köpek gibi yalvaracak ama bence asla yumuşama kısa ve öz konuş başkada konuşma....ona zeki ve güçlü olduğunu göstermelisin insanı enayi yerine koyduğunu düşünmesin....Allah yardımcın olsun...

canım rezillik çıkaracak bi durum kalmadı ferhunde zaten boşandı hemen ve ne kadar güçlü durduğunu gösterdi ..

offf çok üzüldüm bende eşimden çok şüpelendim seninki gibi telefonunu tuvalete bile görürdü hep titreşimde gece yatarken bile yastığının altına koyardı bir çok kez mesajlarını yakaladım ama onunla baş edemedim bide kızım oldu ayrılmadım da işte eş dost ne der meselesi bide ailem boşanmaya hiç sıcak bakmıyordu. insanın güveni bir kere sarsılmaya görsün hep içimde bir acaba var kendini üzme derim ben. yol yakınken dön inan seni senin sevgini hak edecek biri çıkar...

dimi canım benimde aklıma gelmiyo değil ama düzeltme yapabilirmiyim bilmiyorum nasıl yapıcağımı eğer yardımcı olursan ekleyebilirim boşandım diye hepimiz içinde iyi olur

canım mesajının altında edıt kısmı var ya ordan girip gelişmiş düzenden konunun başlığını da değiştirebiliyorsun..

canım mesajının altında edıt kısmı var ya ordan girip gelişmiş düzenden konunun başlığını da değiştirebiliyorsun..

saol canım konunun başlığını değiştiremedim ama boşandım diye ekledim zaten okuyanlar genelde ilk sayfayı okuyo orda da yazıo teşekkür ederm

canım rezillik çıkaracak bi durum kalmadı ferhunde zaten boşandı hemen ve ne kadar güçlü durduğunu gösterdi ..

evet canım yaaa öyleymiş kusurabakma ferhundecim ilk sayfayı okuyunca yazmıştın çok saçma bir yerde yorum yapmışım ben sitede yeniyimde pardon..şimdi okudum hepsini ama gerçekten göğsümü kabarttı duruşun seninle gurur duyuyorum.....hayatta başarılar

Ferhunde yaşadıklarını yazdıklarını tüm sayfaları biraz önce okudum. Çok geçmiş olsun. Mutluluklar seninle olsun. Ama şimdi bence kendi evinde oturma ailenin yanına dön. Babanla annenle otur bence daha iyi olur. Sen bilirsin tabide onlarında akılları sende kalmaz. Öptümm canım.

evet canım yaaa öyleymiş kusurabakma ferhundecim ilk sayfayı okuyunca yazmıştın çok saçma bir yerde yorum yapmışım ben sitede yeniyimde pardon..şimdi okudum hepsini ama gerçekten göğsümü kabarttı duruşun seninle gurur duyuyorum.....hayatta başarılar

saol hayatım sorun değil herkes sayfaları tek tek okumak zorunda deil haklı olarak ben bile bazen kendi konumdan sıkılıyorum yaşadıklarımdan sıkılıyorum senağlama hiç kolay değildi bunları atlatmak.. güçlü durma konusundada ben bile şaşırıyorum kendime nasıl yaptım bu kadarını diye ama allahım güç verdi işte bana hala da veriyo şükürler olsun

Ferhunde yaşadıklarını yazdıklarını tüm sayfaları biraz önce okudum. Çok geçmiş olsun. Mutluluklar seninle olsun. Ama şimdi bence kendi evinde oturma ailenin yanına dön. Babanla annenle otur bence daha iyi olur. Sen bilirsin tabide onlarında akılları sende kalmaz. Öptümm canım.

saol canım ailemle yakın oturuyoruz zaten ama kendi evimden çıkmadım onların yanına dönmedim bi ablam var nişanlı o bnimle kalıyo genelde. ailemi çok seviyorum ama şuan bazen deliriyorum kendimi kötü hiissediyorum en azından bağıra bağıra ağlıyorum rahat rahat hareket ediyorum. ama ailemin yanında bunu yapamam onları üzmemek adına belki bi süre sonra iice toparlayınca geçerim

X