3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

pesinde dolan digini demisin rahatsiz ediyor demisin aslinda sevin yani sonucta cok pisman oldugunu biliyon mutlu olmadigini biliyon soyle olsaydi okadinla beraber ve mutlu olsaydi daha kotu olurdu bence dolansin seni nasil ret ediyordu simdi sen ediyon bence pesinde dolansin benim hosuma giderdi aci cektiyini goruyon sonucta

[QUOTE=sade__kahve

..Gercekler suydu; oteki kadin da onun evli, is guc sahibi olmasina gelmisti zaten, yemegini, camasirini, herturlu hizmetini baskasi gorsun bana da keyfini surmek kalsin. Bu ikisi elden gidince kadin da muhtemelen istemedi onu.

arkadasim keske her bayan sizin gibi zeki ve akilli olsa bu kadar üzücü seyler yasamazdi kadin milleti....cünkü esini aldatan herifler su sekilde düsünüyo..diyer hanimlar kocalari her pisligi yapiyo karisi kabulleniyo sineye cekiyo..ben niye yapmayim..ve yapmayan erkeklerede piskoloji baski yapiyorlar..erkek adam capkinlik yapar diye..mesela eskisi hep derdi efendi namuslu olan eslerini aldatmayanlara...oda erkekmi be..kilibigin teki ..eee böyle düsünmeerine izin veren kim.bi düsünün...tekmeyi yeseler bu kadar haddini asmazlar iste..simdide bi arkadasdan duydum akil veriyormus..eslerini aldatan kocalara..ben ettim sen etme kurulu yuvani bozacak hatalar yapma..yuva kurmak kolay deyil diye.... birzamanlarda bu sözü hic cekinmeden söyledi yüzüme karsi.....söyledigi kelimeyi aynen tekrarliyorum...tabi biraz daha seviyelice toparliyorum kelimelerini....milletin kocalari her halti yiyo karilari bir sey demiyo kabulleniyorlar..sen özelmisin..bu ne gurur....kendini ne saniyosun benden iyisinimi bulacaksin.iki cocukla kim kabul eder seni....hatta beni öyle seviyesiz ailelerlen tanistirirdi beni onlara benzeyim örnek aliyim bende herseyi sineye cekeyim boyun eyeyim diye.........bende öyle aileleri adam yerine bile koymazdim..yutarmiyim o nummaralari....lülülülülülü....vee su anki durumum..ondan cok cok daha iyisini buldum üstelik ondan hem yakisikli hem yasi daha kücük hemde üstün kisilige sahip..ihanet yok ..sabahlara kadar koca yolu beklemek..gece hayatida yok.....kendimi artik bir mal.ucuz bir hizmetci.veya hayvan gibi deyilde gercekten bir kadin ve insan oldugumu hissettirdi su anki esim Şeniz...ve kocami cok seviyorum..:lepi:

Son düzenleme:
Sana tek kelime HELAL...
ben olsam senin kadar güçlü olamazdım. saatlerdir mesajları okudum başından beri..
ne olaylar oluyor dünyada. Bende nişanlıyım ve bende nişanlıma çok güveniyorum. Acaba bu kadar güvenmek yanlışmı?
Senin yerinde olsam aynı cesareti gösteremezdim herhalde tebrik ederim ve geçmiş olsun:1hug:

saol canım benimm bende sizin gibi nişanlılık döneminde çok güveniyrdum ama sanırım aptalca bi güvenmiş bu.. bence çokda körü körüne güvenmeyin böyle söleyince sizide erkeklerden soğutmak istemem ama yaşadıklarımdan sonra çokda pozitif bakamıyorum olaylara :KK43:( lütfen kusura bakmayın ama şunuda bilin her erkek böyle olacak diye bişey yok benimkinin kanı bozu çıktı senağlama

Bazi yorumlara inanamiyorum...ve hala bu dusuncelere sahip olan kadin oldukça erkekler aldatmaya devam edecekler buna eminim.

bu arada canim arkadasim Ferhunde yutmadi, signeye de çekmedi, o igrenç adama da guzel bir tekme atti ve bosandi.
yepyeni bir sayfa açti benim arkadasim ve en guzelini yapti.
canimsin, istersen bu konuyu kapattir, daha fazla uzulme bu konu yuzunden bitanem.
operim seni.

ayy canımsın yaa yine ne güzel yazmışsınn.. evet gerçekten bazı yorumlar çok çok üzüyo beni zaten beni anlayan ve destek olan arkadaşlarım özelden ulaşıyo bana sanırım en iyisi kapatmam olacak seviyorum sizi öptümm

saol canım benimm bende sizin gibi nişanlılık döneminde çok güveniyrdum ama sanırım aptalca bi güvenmiş bu.. bence çokda körü körüne güvenmeyin böyle söleyince sizide erkeklerden soğutmak istemem ama yaşadıklarımdan sonra çokda pozitif bakamıyorum olaylara :KK43:( lütfen kusura bakmayın ama şunuda bilin her erkek böyle olacak diye bişey yok benimkinin kanı bozu çıktı senağlama

Ferhunde'cim bu şekilde düşünmen çok güzel....

Her erkek böyle olacak değil evet....Umarım ileride ki hayatında ilk evliliğinde yaladığın bu güven duygusunu kaybetme durumunu yaşmazsın....

ferhundecim günaydın, benim merak ettiğim şuan nasılsın
önemli olan senin nasıl olduğun, ne hissettiğin bence. iyimisin? a.s.

ferhundecim günaydın, benim merak ettiğim şuan nasılsın
önemli olan senin nasıl olduğun, ne hissettiğin bence. iyimisin? a.s.

saol tatlım iyiyim yani iyi olmaya çalışıyorum ama tam anlamıyla boşanmış gibi hissedemiyorum kendimi çünkü hala yakamı bırakmadı adi herif içip içip geliyo saçmalıyıp gidiyo bilmiyorum napcam

ferhunde yazdiklarimi dogru bulmuyor musun?
son yazdiklarindan cikardigim, sanki ona eskisi kadar kızgın degilsin gibi geldi?

Son düzenleyen: Moderatör:
saol tatlım iyiyim yani iyi olmaya çalışıyorum ama tam anlamıyla boşanmış gibi hissedemiyorum kendimi çünkü hala yakamı bırakmadı adi herif içip içip geliyo saçmalıyıp gidiyo bilmiyorum napcam

ay inanmıyorum ya, hem suçlu hem güçlü diye buna deniyo heralde...
ömür boyu vicdan azabı çekecek o, gül gibi yuvasını yıktı kendi hatalarıyla.

herseyi okudum gozlerim cok yoruldu ama degdi
herseyden once size gecmis olsun diyorum, arkadaslar zaten butun iyi dilekleri siralamislar benim icin de aynisi gecerli

yalniz ben size sunu diyecegim
bence kafasi hic calismayan bir erkekle evliymissiniz
boyle bir adamla aldatmasa dahi aptalligi yuzunden baska zorunlar cikardi, evliligine sahip cikamazdi diye dusunuyorum

bir oyundu oynadigi kendince, size de cocuk yaptirtacak, kendini ispatlayacak, bir yandan da gizli sakli seyleri yapmanin heyecanini yasayabilecek bir kapisi olacakti evine 20 dk mesafede..

siz ona sonsuz guveniyordunuz, o da bunu biliyordu, o yuzden rahatti, nasilolsa sizin ruhunuz duymazdi ve boyle dusundugu icin birgun isi abartti ve yakalandi.

rahatlamis gibiydi, sandi ki yasadigi o gizliligin heyecani sizden ayrilinca da hep oyle surecek, oysa gercekler yeni basliyordu, gercekler bir ayaz gibi suratina vurdugunda artik cok cekti, mahkeme cikisindaydi...Gercekler suydu; oteki kadin da onun evli, is guc sahibi olmasina gelmisti zaten, yemegini, camasirini, herturlu hizmetini baskasi gorsun bana da keyfini surmek kalsin. Bu ikisi elden gidince kadin da muhtemelen istemedi onu.

Kisacasi en kotusunu hakediyor fakat siz de ilerde 1,2 cocukla ve 30 kusur yasinda tekbasiniza kalmaktan kurtuldunuz. Bana kalirsa ilerde de ayrilirdiniz mutlaka. Cunku yazilariniz, tarziniz sizin olgun ve dusunceli bir bayan oldugunuzu gosteriyor, eski esinizin yaptiklarina bakilacak olursa da kesinlikle sizin seviyenizde bir insan degilmis

Su saatten sonra sadece keskee boyle olmasaydi diye dusundugunuzu tahmin edebiliyorum ama hayat size bir ders verdi neden mi? Cunku esiniz bile olsa bir insana %100 guven olmayacagini bilmiyordunuz ve bunu daha buyuk yaralar almadan once ogrenmeniz gerekiyordu.

Tum kalbimle hakketiginiz mutluluga kavusmanizi temenni ederim ama unutmayin ki mutluluk bizim disimizdaki hickimseye bagli degildir.

ferhunde yazdiklarimi dogru bulmuyor musun?
son yazdiklarindan cikardigim, sanki ona eskisi kadar kızgın degilsin gibi geldi?

affedersin canım okudum yazdıklarını ama cevap yazmayı atlamışım.. tabi kide yazdıklarınının hepsi doğru ama ona eskisi gibi kızgın deilim gibi düşünmüşsün buna katılmıyorum.kızgınlıktan öte kin doluyum ve tahammül edebileceğim bi insan değil artık neden böyle düşündün hangi cümlem seni buna itti merak ettim

affedersin canım okudum yazdıklarını ama cevap yazmayı atlamışım.. tabi kide yazdıklarınının hepsi doğru ama ona eskisi gibi kızgın deilim gibi düşünmüşsün buna katılmıyorum.kızgınlıktan öte kin doluyum ve tahammül edebileceğim bi insan değil artık neden böyle düşündün hangi cümlem seni buna itti merak ettim

pesimde hala ne yapsam bilmiyorum demenden cikardim
sanki bisey yapman gerekiyormus gibi dusundugunu sandim
ama hic kale bile alma bence

hangi yüzlü hala karşına çıkabiliyo anlamıyorum ve çok üzülüyorum ama elbet pes edecektr. sen çok güçlü bi kadınsın bunu söylemeye bile gerek bu gücünden güç buluyorum bile diyebiliim hep yanında olduğumu unutma canım

Yok canım ole yanlış anlayacak bir insan değilim seni. inan yazdıklarını okudukça kendi başıma gelmiş gibi gözümde canlandı herşey.. bide üstüne dün akşam benimki maça gidicem cuma diyince beynimde şimşekler oluştu resmen :1shok:
sonra lafı yapıştırdım tabi aman dikkat et bu alışkanlık haline gelmesin dedim. Maça gidiyosun eminsin dimi falan diyede baskı yaptım biraz :eek: valla paranoyak oldum erkek milleti sonuçta ne zaman ne yapacakları belli olmaz. Bu konuda tecrübe kazanmak diye bir konu olamaz. İşte bizde duyduklarımızı tecrübe olarak kabul edicez artık. Ama inan çok güçlüsün... Ve sana şu ağlama smile sini yasaklıyorumm Şeniz

pesimde hala ne yapsam bilmiyorum demenden cikardim
sanki bisey yapman gerekiyormus gibi dusundugunu sandim
ama hic kale bile alma bence

YOK hayatım yaa yani napcam derken bıktım artık hani napsam da peşimi bıraktırsam anlamında dedim yoksa en ufak bi affetme fikri yok aklımda nefret ediyorum diyebiliyorum o kadınlada görüşmedikleri için iice ortada kaldı saldırcak yer arıyo

Yok canım ole yanlış anlayacak bir insan değilim seni. inan yazdıklarını okudukça kendi başıma gelmiş gibi gözümde canlandı herşey.. bide üstüne dün akşam benimki maça gidicem cuma diyince beynimde şimşekler oluştu resmen :1shok:
sonra lafı yapıştırdım tabi aman dikkat et bu alışkanlık haline gelmesin dedim. Maça gidiyosun eminsin dimi falan diyede baskı yaptım biraz :eek: valla paranoyak oldum erkek milleti sonuçta ne zaman ne yapacakları belli olmaz. Bu konuda tecrübe kazanmak diye bir konu olamaz. İşte bizde duyduklarımızı tecrübe olarak kabul edicez artık. Ama inan çok güçlüsün... Ve sana şu ağlama smile sini yasaklıyorumm Şeniz

yok yok hemen psikopota bağlamışsın sende maça gidicektir çocuk ne var bunda sakın öyle sıkarak elinde tutmaya çalışma zaten başaramazsın.. benim kadar da rahat bırakma tabi :))) işte orta yolu bulmak lazım tatlım ama şöylede bişey var eğer yapacağı varsa zaten kimsenin elinden bişey gelmiyo herşey vicdanına kalmış ne yazıkki...CADIARZU tamam bundn sonra ağlama smilesi yokk :))

YOK hayatım yaa yani napcam derken bıktım artık hani napsam da peşimi bıraktırsam anlamında dedim yoksa en ufak bi affetme fikri yok aklımda nefret ediyorum diyebiliyorum o kadınlada görüşmedikleri için iice ortada kaldı saldırcak yer arıyo

kendi etti kendi buldu
beter olsun

kizlar beni yanlis anlamayinda.bunun gibilerini bu duruma getiren yani eslerini aldatanlarin sayisinin cogalmasinin sebebi hemcinslerimizin sayesinde....kendi zayifliklari yüzünden diyer kadinlarda cekiyo..bi önceki yazdiklarimi okursaniz ne demek istedigimi daha iyi anlarsiniz ayrildigim yaratik nasil düsünürdü..ve simdi nasil düsünüyormus....kusura bakma ferhunde arkadasim..umarim seni üzecek kelimeler yazmiyorumdur..biraz dobra oldugum icin kelimelerim agir olabilir....sakin üzerine alinma yazdiklarim senin gibi akilli ve güclü bayanlar icin gecerli deyil...bütün kalbimle inaniyorumki birgün mutlu olacaksin ..ama o herifle deyil aman ondan uzak dur...bende cok tecrübeliyimdir bu konularda..özelden mesaj yazabilirsin birsey sormak istiyorsan..kaydirigubbakcemile3

yok yok hemen psikopota bağlamışsın sende maça gidicektir çocuk ne var bunda sakın öyle sıkarak elinde tutmaya çalışma zaten başaramazsın.. benim kadar da rahat bırakma tabi :))) işte orta yolu bulmak lazım tatlım ama şöylede bişey var eğer yapacağı varsa zaten kimsenin elinden bişey gelmiyo herşey vicdanına kalmış ne yazıkki...CADIARZU tamam bundn sonra ağlama smilesi yokk :))

yahu bunlari okuyup okuyup kocalarinizin canını sıkmayın bence bos yere
butun erkekler ayni mi
yapmayacak adamı yaptırır hale getirirsiniz sonra karismam şakkıdı

kizlar beni yanlis anlamayinda.bunun gibilerini bu duruma getiren yani eslerini aldatanlarin sayisinin cogalmasinin sebebi hemcinslerimizin sayesinde....kendi zayifliklari yüzünden diyer kadinlarda cekiyo..bi önceki yazdiklarimi okursaniz ne demek istedigimi daha iyi anlarsiniz ayrildigim yaratik nasil düsünürdü..ve simdi nasil düsünüyormus....kusura bakma ferhunde arkadasim..umarim seni üzecek kelimeler yazmiyorumdur..biraz dobra oldugum icin kelimelerim agir olabilir....sakin üzerine alinma yazdiklarim senin gibi akilli ve güclü bayanlar icin gecerli deyil...bütün kalbimle inaniyorumki birgün mutlu olacaksin ..ama o herifle deyil aman ondan uzak dur...bende cok tecrübeliyimdir bu konularda..özelden mesaj yazabilirsin birsey sormak istiyorsan..kaydirigubbakcemile3

bunlar kötü tecrübeler keşke ble bi tcrübeye sahip olmasaydık

X