3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

en doğrusunu yapıyosun bence çok sevindim boşandığına boşver tek yaşamak dediğin gibim daha rahat bak keyfine canım

ferhundecim gun gectikçe daha da guclu olcaına inanıorm Allah güç wersin cnmm hayrlısı olmus ..:teselli:

slm ferhundecim nasılsın? hayat nasıl gidiyor?
hayatında bi değişiklik var mı? unutulmadığını bilesin diye bir merhaba demek istedim...

guzel arkadasım bu adamdan kesınlıkle kurtulmalısın!ısın gucun var ne ugrasıcaksın!senın deegerını bılcek mutlu edıcek ınsan mutlaka vardır! bence hıc te uzulme hıc kafana bıle takma ona yazık..!!!!bosver onun hıc bı zaman yakası bı araya gelmez!!sakın arkadasım arkana bakmadan cık gıt bence!

inanmiyorum yakanim dondu resmen ama cok kuvetlimisin ben okkurken bile aglamamk icin zor tutum acaba sen ne yaptin ben kendimi senin yerine bile koyamiyorum aklim almiyor
ayrildin ama cok zor olmustur sonucta haketmedin ama pisman olduguna
cok sevindim birde sevgilisinden ayrilmasindan yuva ustune yuva kuramazdi gercekten pislik bi tadinmis ama eski esinde kotuymus ben hamile oldugunu inanmiyorum ozaman simdide ayrilmazdi simdi ceksin
allahim neler var hic tamin etmediyin seyler birden seni buluyor ama cok guclumusun tebrik ederim herkez
senin gibi olsa:nazar:

allah bu erkekleri bildigi gibi yapsin.
3.5 aylik karina yapilirmi bu.canim cok uzuldum.
allah yardimcin olsun

ferhundecim ben de yeni gördüm bu konuyu ya
okuyunca çok şaşırdımm :1shok:
nasıl insan bunlar, hiç anlamış değilim, valla bende artık nasıl evlenicem bilmiyorum
kimseye güvenim kalmadı...

çok doğru cesur bi karar vermişsin, tebrik ederim, allah yardımcın olsun, herşeyin hayırlısı olsun inşallah !!! :Saruboceq:

canım ya gercekten zor bir durum.daha yolun basındayken yakanı kurtar derim ben.bırak o ne kaybettigini anlasın.

Senınle gurur duyuyorum gerçekten
örnek olmalısın tum bayanlara
allah kımselere yasatmasınn
yenı hayatında mutluluklar hep senınle olsunnn
:)

slm ferhundecim nasılsın? hayat nasıl gidiyor?
hayatında bi değişiklik var mı? unutulmadığını bilesin diye bir merhaba demek istedim...

saol canım iyi sayılırım bi değişiklik var hergün karşıma çıkıyo deli etti beni.. bazen geliyo seni çok seviyorum tövbeler olsun affet beni diyo bazen geliyo arabamı ver geri allah belanı versin diyo :KK43:((( tabi bunları hep alkollü yapıyo deli gibi içip içip geliyo işyerime

nekadar güçlü bi kadınsın senin gibi bi hemcinsim olduğu için gurur duyuyorum..
inş bundan sonra mutluluk yakanı bırakmaz..

saol canım hep burdaki arkadaşlarımdan güç aldım zatenn

guzel arkadasım bu adamdan kesınlıkle kurtulmalısın!ısın gucun var ne ugrasıcaksın!senın deegerını bılcek mutlu edıcek ınsan mutlaka vardır! bence hıc te uzulme hıc kafana bıle takma ona yazık..!!!!bosver onun hıc bı zaman yakası bı araya gelmez!!sakın arkadasım arkana bakmadan cık gıt bence!

ayrıldım canım zaten

yaşadıklarına üzüldüm ama çabuk kurtulmuşsun o adiden

güçlü ol ve onun için bir daha asla ağlama,

arrtık ağlamıyorum ama gücümü tüketiyo çok fena hiç kolay olmuyoo :KK43:(

inanmiyorum yakanim dondu resmen ama cok kuvetlimisin ben okkurken bile aglamamk icin zor tutum acaba sen ne yaptin ben kendimi senin yerine bile koyamiyorum aklim almiyor
ayrildin ama cok zor olmustur sonucta haketmedin ama pisman olduguna
cok sevindim birde sevgilisinden ayrilmasindan yuva ustune yuva kuramazdi gercekten pislik bi tadinmis ama eski esinde kotuymus ben hamile oldugunu inanmiyorum ozaman simdide ayrilmazdi simdi ceksin
allahim neler var hic tamin etmediyin seyler birden seni buluyor ama cok guclumusun tebrik ederim herkez
senin gibi olsa:nazar:

gururuma yediremedim hazmedemedim çocuğum da yoktu zaten çok yeniyken öğrendim sindirmeye bile çalışmadım boşanma evresini de güçlü atlattım sanırım

cnm allah bundan sonra yardımcın olsun ve herşey gönlünce olsun

saol canım benimm

allah bu erkekleri bildigi gibi yapsin.
3.5 aylik karina yapilirmi bu.canim cok uzuldum.
allah yardimcin olsun

teşekkür ederim canım

ferhundecim ben de yeni gördüm bu konuyu ya
okuyunca çok şaşırdımm :1shok:
nasıl insan bunlar, hiç anlamış değilim, valla bende artık nasıl evlenicem bilmiyorum
kimseye güvenim kalmadı...

her erkek böyle olacak diye bişey yok canım benimkinin kanı bozukmuş korkma bence evlenmekten ama çokda güvenerek yaklaşma temkinli ol

çok doğru cesur bi karar vermişsin, tebrik ederim, allah yardımcın olsun, herşeyin hayırlısı olsun inşallah !!! :Saruboceq:

inşallah canım allah kimseye yaşatmasın

canım ya gercekten zor bir durum.daha yolun basındayken yakanı kurtar derim ben.bırak o ne kaybettigini anlasın.

bıraktım tatlım bitti gitti

Senınle gurur duyuyorum gerçekten
örnek olmalısın tum bayanlara
allah kımselere yasatmasınn
yenı hayatında mutluluklar hep senınle olsunnn
:)

keşke böyle bi olayla örnek olmasaydım kimseye ama yaşadıklarımı burda anlatarak inanılmaz rahatladım gerçekten çok gzel dostluklar edindim burda

Ferhunde seninle gurur duyuyorum..İnşallah bundan sonra çok mutlu olacaksın...
inşallah canım bütün kadınlar mutluluğu hakediyo ama erkeklerin bazıları çok şerefsiz çıkıyo ne yazıkki :nazar:

hepinize tek tek cevap vermek istedim atladığım varsa kusura bakmasın nolurr uzun zamandır giremiyordum

Canım harikasın helal sana. İnanki büyük bi gururla okudum yazdıklarını işte bu dedim mesleğin elinde evin araban var dimdik ayaktasın Rabbim yardımcın olsun geçicek hepsi kendini işe veriyosun ne güzel yalnızda kalmıyosun en iyisi bu.
Ve açıkcası eşyalarını vermen çok hoşuma gitti ohhh olsun o daha neler yaşıcak yüzü gülcek sanıyo ne büyük bi gaflet içinde oysa. Hayata yaşamaya bak şükret ailen yanında mesleğin var ona muhtaç değilsin ve çocuğun yok.
Şuan onun haline gülüyorum sadece Rabbim nelere kadirdir elbet cezasını görücek üzülceksin evet ama unutma bu günlere gülerek bakıcaksın herşey gönlünce olsun

Canım harikasın helal sana. İnanki büyük bi gururla okudum yazdıklarını işte bu dedim mesleğin elinde evin araban var dimdik ayaktasın Rabbim yardımcın olsun geçicek hepsi kendini işe veriyosun ne güzel yalnızda kalmıyosun en iyisi bu.
Ve açıkcası eşyalarını vermen çok hoşuma gitti ohhh olsun o daha neler yaşıcak yüzü gülcek sanıyo ne büyük bi gaflet içinde oysa. Hayata yaşamaya bak şükret ailen yanında mesleğin var ona muhtaç değilsin ve çocuğun yok.
Şuan onun haline gülüyorum sadece Rabbim nelere kadirdir elbet cezasını görücek üzülceksin evet ama unutma bu günlere gülerek bakıcaksın herşey gönlünce olsun

ahhh ahh mutlu olmadığını biliyorum onun ama keşke bide beni rahat bıraksa okadar çok isterdim ki bunu

canım konunu yeni gördüm ve sabahtan beri okuyorum yaşadıklarına çok üzüldüm ama o adamdan kurtulmuş olmanada sevindim çünkü seni hakettiğine inanmıyorum kend etmiş cazasınıda bulmuş yapacak birşey yok Allah herkese hakettiği cezayı veriyor eninde sonunda şu an iyi olmanada sevindim umarım herşey gönlünce olur ve hayat sana bundan sonrası için hep güzellikler getirir...

canım konunu yeni gördüm ve sabahtan beri okuyorum yaşadıklarına çok üzüldüm ama o adamdan kurtulmuş olmanada sevindim çünkü seni hakettiğine inanmıyorum kend etmiş cazasınıda bulmuş yapacak birşey yok Allah herkese hakettiği cezayı veriyor eninde sonunda şu an iyi olmanada sevindim umarım herşey gönlünce olur ve hayat sana bundan sonrası için hep güzellikler getirir...

saol canım yaa evet kurtuldum şükürler olsun zaten duyduğum andan itibaren farklı bişey düşünemedim kabullenemedim hazmededim belki 1 yıl 2 yıl geçseydi ki onu bile kabullenmem ama kendimde suç arayabilirdim ama çok yeniydik neyimi gördüde aldattı hayvan herif bilemiyorum neyse işte oldu bitti

saol canım yaa evet kurtuldum şükürler olsun zaten duyduğum andan itibaren farklı bişey düşünemedim kabullenemedim hazmededim belki 1 yıl 2 yıl geçseydi ki onu bile kabullenmem ama kendimde suç arayabilirdim ama çok yeniydik neyimi gördüde aldattı hayvan herif bilemiyorum neyse işte oldu bitti

ohhh sefan olsun boswer koy g.tüne..
analar neler doguruo
daha fıstık gibisin bak keyfine
sana acımayana acımadın ne güsel iste..

X