3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

ferhunde o evde tekbasina oturmak seni uzmuyor mu? yani gelin geldigin evde aksamlari birbasina oturmak? ailenin yanına donecek misin

öğrendiğimi sölediğimde hiç şaşırmadı hatta sevindi bile ve ilk teklif yüzsüzce ondan geldi galiba en acısı da bu boşanalım dedi inkar etmedi kendisini savunmadı senağlama 1 ay oldu boşanalı bi süre o kadınla birlikte yaşadı ama şuan onunlada değilmiş duyduğuma göre kendisiyle görüşmüyoruz o yüzden çok bilgim yok öğrenmeyede çalışmıyorum zaten

CANIM BU AZMİNE HIRSINA HAYRAN KALDIM ÇOK KARARLI BİRİSİN BELLİKİ EN GÜZELİ VE EN DOĞRUSUNU YAPMIŞSIN ADAM ARSIZIN TEKİYMİŞ ZATEN BELLİ DAHA ŞİMDİDEN BÖYLE OLUNCA İNAN BANA DEVAMIDA GELİRDİ İNŞALLAH BUNDAN SONRA HEP GÜZELLİKLER MUTLULUKLAR SENLEN OLSUN a.s.

yok canim her erkek ayni deyil....bes parmagin hepsi birmi....efendi uslu kocalarda var....zaaten aldatilan kadin rüyasinda görürmüs...bir kac arkadasdan duydum onlarda ayrildi gerci..bende rüyalarimda görürdüm..ama su anki evliligimde tam tersine esim hakkinda cok güzel rüyalar görüyorum..sonucta kendisinden olmayan iki cocuguma bakiyor senelerdir...ve zaten kadin hisseder aldatildigini gözüyle görmesse bile....süphelenmek baska birsey süpheler bosda cikabilir...ama o hissi yasamak cok kötü birsey....

size bisey anlaticam
bir arkadasim calistigi yerdeki bir adam arkadasca konusuyordu
adam nisanliymis ve o siralar evlenmesine 1 hafta varmis
arkadasima dugun hazirliklarini falan anlatiyormus oyle arkadasca konusuyorlarmis
ama sonra adam imalarda bulunmaya baslamis yavastan, resmen asilmis
arkadas bunu cok kotu tersledi
yani senin olayin aynisi tek fark arkadasimin terslemesi ve birdaha selam dahi vermemesi
terslenen bu namussuz birdaha cesaret edememis bisey demeye
sonra evlenmis
evlenmeye 5 kala bunlar azitiyor galiba

ferhunde o evde tekbasina oturmak seni uzmuyor mu? yani gelin geldigin evde aksamlari birbasina oturmak? ailenin yanına donecek misin

ablamla birlikte kalıyoruz bütün eşyaları değiştirdim burasıda babamın evi o yüzden ona ait hiçbirşey yok hayatımda zorlanmıyorum

CANIM BU AZMİNE HIRSINA HAYRAN KALDIM ÇOK KARARLI BİRİSİN BELLİKİ EN GÜZELİ VE EN DOĞRUSUNU YAPMIŞSIN ADAM ARSIZIN TEKİYMİŞ ZATEN BELLİ DAHA ŞİMDİDEN BÖYLE OLUNCA İNAN BANA DEVAMIDA GELİRDİ İNŞALLAH BUNDAN SONRA HEP GÜZELLİKLER MUTLULUKLAR SENLEN OLSUN a.s.

saol canım iyi dileklerin içinn

yok canim her erkek ayni deyil....bes parmagin hepsi birmi....efendi uslu kocalarda var....zaaten aldatilan kadin rüyasinda görürmüs...bir kac arkadasdan duydum onlarda ayrildi gerci..bende rüyalarimda görürdüm..ama su anki evliligimde tam tersine esim hakkinda cok güzel rüyalar görüyorum..sonucta kendisinden olmayan iki cocuguma bakiyor senelerdir...ve zaten kadin hisseder aldatildigini gözüyle görmesse bile....süphelenmek baska birsey süpheler bosda cikabilir...ama o hissi yasamak cok kötü birsey....

ben anlamadım arkadaşım yani eşlerinize çok güvenmeyin yinede temkinli olun falan dedim mesela khena arkadaşıma o yüzden bana mı bu tepkin deli gibi güvenin her erkek benim ki kadar şerefsiz değilmi demeliyim

Ferhundecim,
Canım sabah 8den berı butun konuyu okudum yorumlara kadar.
Canım Ferhunde sıneye ceker dedırtmemıssın tebrık edıyorum senı hihoyyyt
Ilk konuyu okudugumda aman allahım bu kız nabıcak sımdı dedım ve yazdıklarını okudukca ne kadar guclu bır kadın oldugunu gordum canım.Sen guclu bır kadınsın.
O pişman olmus ya da dıgerıyle de bıtmıs o bosluk anında sana yıne donmek ıstemıs kabul etmemıssın,o aldatırken hayallerı dusunmuyodu sımdı mı gelmıs aklına sana hatırlatmaya kalkmıs.Bı de ustune ustluk allah belanı versın demıs.Şok durumlar. Sen yıne de en mantıklı olanı yapmıssın.Aılenle de yasama bence,nasıl olsa ev babanın uzerıneymıs,o evde yasamaya devam et,esyalarını degıstırmekle ıı etmıssın canım. Kutluyorum senı arkadasım :teselli:

yok yok hemen psikopota bağlamışsın sende maça gidicektir çocuk ne var bunda sakın öyle sıkarak elinde tutmaya çalışma zaten başaramazsın.. benim kadar da rahat bırakma tabi :))) işte orta yolu bulmak lazım tatlım ama şöylede bişey var eğer yapacağı varsa zaten kimsenin elinden bişey gelmiyo herşey vicdanına kalmış ne yazıkki...CADIARZU tamam bundn sonra ağlama smilesi yokk :))

Tamam oldu. Bende işte orta yolu bulmaya çalışıyorum. varyaa bi duyarsam zaten ole bişi yok bi kızla bi yerde görülmüş diye bişi :eek:klava: valla çok kötü olur. Allah göstermesin yinede.. neyse bu smile işine sevindim bedenende aynı duyguları yaşamak yasak. Bundan sonra senin yeni bir hayatın var. Herşey daha güzel olacak. Biz varız hep yanındayız zaten. Bişi olursa söle sen biz hastanenin kapısında oklavalarla nöbet tutar döveriz o ayyaşı kaydirigubbakcemile3 ordanda oklava partisi veririz şöle kurtları falan dökerizz hihoyyyt hadi ferhunda yandan yandann :içelim::1hug:

hayir canim ne demek...sözüm meclisten disari....her kadin ayni olmadigina göre her erkekde ayni deyildir...onu demek istedim....

Ferhundecim,
Canım sabah 8den berı butun konuyu okudum yorumlara kadar.
Canım Ferhunde sıneye ceker dedırtmemıssın tebrık edıyorum senı hihoyyyt
Ilk konuyu okudugumda aman allahım bu kız nabıcak sımdı dedım ve yazdıklarını okudukca ne kadar guclu bır kadın oldugunu gordum canım.Sen guclu bır kadınsın.
O pişman olmus ya da dıgerıyle de bıtmıs o bosluk anında sana yıne donmek ıstemıs kabul etmemıssın,o aldatırken hayallerı dusunmuyodu sımdı mı gelmıs aklına sana hatırlatmaya kalkmıs.Bı de ustune ustluk allah belanı versın demıs.Şok durumlar. Sen yıne de en mantıklı olanı yapmıssın.Aılenle de yasama bence,nasıl olsa ev babanın uzerıneymıs,o evde yasamaya devam et,esyalarını degıstırmekle ıı etmıssın canım. Kutluyorum senı arkadasım :teselli:

yazık kıss gözlerine yazık (( benim yaşadıklarımada yazık tabi :)) :p allah belanı versin dedi ama o bela okudukça benim işlerim düzgün gitti :)) kendi acınacak duruma düştü çok keyifleniyorum o yüzden :))

Tamam oldu. Bende işte orta yolu bulmaya çalışıyorum. varyaa bi duyarsam zaten ole bişi yok bi kızla bi yerde görülmüş diye bişi :eek:klava: valla çok kötü olur. Allah göstermesin yinede.. neyse bu smile işine sevindim bedenende aynı duyguları yaşamak yasak. Bundan sonra senin yeni bir hayatın var. Herşey daha güzel olacak. Biz varız hep yanındayız zaten. Bişi olursa söle sen biz hastanenin kapısında oklavalarla nöbet tutar döveriz o ayyaşı kaydirigubbakcemile3 ordanda oklava partisi veririz şöle kurtları falan dökerizz hihoyyyt hadi ferhunda yandan yandann :içelim::1hug:

ayy çok iyi artık gülmeyede başladık baya baya gerçekten güzel dostluklar kurdum burda kızlar yaa iyi ki varsınızzz

hayir canim ne demek...sözüm meclisten disari....her kadin ayni olmadigina göre her erkekde ayni deyildir...onu demek istedim....

haklısın canımm ben yanlış anladım demekki öptümm

yahu bunlari okuyup okuyup kocalarinizin canını sıkmayın bence bos yere
butun erkekler ayni mi
yapmayacak adamı yaptırır hale getirirsiniz sonra karismam şakkıdı

kaydirigubbakcemile3 bak iyi hatırlattın benimki dün akşam dediki ya nerden çıkarıyosun bunları sen adamın aklında yokkende sokarsın böyle düşünceleri dedi kaydirigubbakcemile3 neyse iyi yaptım iyi :sm_cool:

kaydirigubbakcemile3 bak iyi hatırlattın benimki dün akşam dediki ya nerden çıkarıyosun bunları sen adamın aklında yokkende sokarsın böyle düşünceleri dedi kaydirigubbakcemile3 neyse iyi yaptım iyi :sm_cool:

essegin aklına karpuz kabugu dusurmeyin kızlar heheh

valla bende esyalarimi yeniledim onun bitli mobilyalarinami kaldim....yarisi cöpe gitti yarisinida hediye verdim...banane hatta en pahali hic kullanmadigim amc tencerelerinide bi arkadasa hediye ettim oda ayrildi yeni ev dizdi..oda cok güclü bi kadin....yasasin güclü kadinlarimiz...:lepi:...:teytey:...hihoyyyt

Son düzenleme:
valla bende esyalarimi yeniledim onun bitli mobilyalarinami kaldim....yarisi cöpe gitti yarisinida hediye verdim...banane hatta en pahali hic kullanmadigim amc tencerelerinide bi arkadasa hediye ettim oda ayrildi yeni ev dizdi..oda cok güclü bi kadin....yasasin güclü kadinlarimiz...

noluyo ya herkes ayriliyor
yoksa bu sitede mi oyle
cevremde de cok var aslinda
evlenmek istiyorum ama korkuyorum cok artik
neden boyle oluyor ki ya bu erkekler hic mi guzel bi yuva kurmak istemiyorlar allah askina nedir olay yasenağlama

korkma kiz onlar bizden korksun.:):) evlenirsin o ayri bir konuda cocuk yapmamak lazim geleceyi olmayan bir evlilikte....ben cok tecrübesizdim nasil korunulur..falan hic bir sey bilmiyordum..ailem evlendirdi zaten beni 17 yasinda...evlenmeden önce korunma yöntemlerini iyice bir arastir ve ögren tatlim.....

ferhundecim ayaklarının üzerinde durabilen başarılı bir insansın bu genç yaşında bence katlanma seni her geçen gün yıpratır.şu kısacık hayatta seni üzmelerine izin verme.bırak herkes kendi yolunu seçsin öyle daha mutlu olacagından eminim çünkü hergün kuşkuyla yaşanmaz.allah yardıncın olsun hiç kolay değil yaşadıkların.birde keşke yukarı çıksaydım ve yüzleşseydin her ikisiylede o zaman savunacakları bişey kalmazdı.şimdi belki eşin inkar edebilir.hazırlıklı ol.

korkma kiz onlar bizden korksun.:):) evlenirsin o ayri bir konuda cocuk yapmamak lazim geleceyi olmayan bir evlilikte....ben cok tecrübesizdim nasil korunulur..falan hic bir sey bilmiyordum..ailem evlendirdi zaten beni 17 yasinda...evlenmeden önce korunma yöntemlerini iyice bir arastir ve ögren tatlim.....

hmm senin durumun baskaymis
amaaan aday adayı bile yok ne korunmasi guzelim :p
neyse konuyu dagitmayalim

noluyo ya herkes ayriliyor
yoksa bu sitede mi oyle
cevremde de cok var aslinda
evlenmek istiyorum ama korkuyorum cok artik
neden boyle oluyor ki ya bu erkekler hic mi guzel bi yuva kurmak istemiyorlar allah askina nedir olay yasenağlama

benim çevremdede çok var ama gerçekten korkma sadece hemen cidden çocuk yapma evliliğine bi bak nasıl gidiyo düzgün mü bi aksilik olabilecekmi zaten bunları kısa sürede anlarsın evlenin bence ama güzel bi duygu ben bile bunu söyleyebiliyormm

vallaha çok dogru evli degilim ama sevgilim aldatılmıştı beni bunuda rüyamda görüyodum kendisinede söylüyodum ama ne bilim rüya dedim kızlar rüyalarınıza dikkat edin valla allah gösteriyo birde ferhundeye hayran kaldım çok olgun aklı başında bi bayanmış yani herkez atlatamaz kolay kolay kaldıramaz sen çok dirayetli bi hatunsun dün okudum çok üzüldüm haline rabbim dedim bundan sonra yüzünü güldürsün allah hepimizi salih kulları ile karşılaştırsın eden bulur onun şöyle bi karakterine baktımda nekadar basit bi kişili sahipmiş sade kahve arkadaşımızın yazdı gibi aldatmasa bile basit bi insanmış ilerde seni mutlu edemezdi seni taşıyamazdı o olgunla erimemiş 5 para etmezmiş bundan sonra yolun açık olsun zaman gelir buda geçer tatlım sevgiyle kal:1hug:

benim çevremdede çok var ama gerçekten korkma sadece hemen cidden çocuk yapma evliliğine bi bak nasıl gidiyo düzgün mü bi aksilik olabilecekmi zaten bunları kısa sürede anlarsın evlenin bence ama güzel bi duygu ben bile bunu söyleyebiliyormm

tesekkur ederim tavsiyeler icin
hala son bi umidim var kendime dair

X