3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

allah sabır versin canım benim çok zor bi durum ama nmolur güçlü oll allahım nassssıl oluyo bu erkekkkkkkkklerrrr:eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava:

canim butun sayfalari tek tek okudum bir kadinin alicagi en guzel intikami almissin
allahim insallah helal sut emmis birisiyle yuva kurarsin butun bunlarida hic yasamamis gibi olursun
bu arada o pislik seni suclamis ben ne yaptim diye sakin uzulme cunku bu olay evlenmeden baslamis senle bir alakasi yok
allah yolunu acik etsin

canımcım, yazılanları okudum ne kadar üzüldüğümü anlatmaya gerek duymuyorum, tek söyleyeceğim ; kendinle gurur duy, çünkü sen gerçekten çok güçlü bir kadınsın... ve ayrıca çok da şanslısın... bardağın dolu tarafından bakmak herzaman iyidir; ya 1 sene sonra çocuğun olduğunda falan öğrenseydin ? bekar bir anne olmak nasıl zordur biliyorum bir sürü arkadaşımdan...asla sewmekten wazgeçme! karsına cıkan bir karaktersız için bütün hayatını asla sewgiye kapatma olur mu? daha cok sew, daha cok asık ol, hayata we yasananlara inat!! YAŞADIĞIN ŞANSSIZLIKLAR SANA KUCAK DOLUSU ŞANS OLARAK GERİ DÖNSÜN BEBEĞİM....

canim butun sayfalari tek tek okudum bir kadinin alicagi en guzel intikami almissin
allahim insallah helal sut emmis birisiyle yuva kurarsin butun bunlarida hic yasamamis gibi olursun
bu arada o pislik seni suclamis ben ne yaptim diye sakin uzulme cunku bu olay evlenmeden baslamis senle bir alakasi yok
allah yolunu acik etsin

canımcım, yazılanları okudum ne kadar üzüldüğümü anlatmaya gerek duymuyorum, tek söyleyeceğim ; kendinle gurur duy, çünkü sen gerçekten çok güçlü bir kadınsın... ve ayrıca çok da şanslısın... bardağın dolu tarafından bakmak herzaman iyidir; ya 1 sene sonra çocuğun olduğunda falan öğrenseydin ? bekar bir anne olmak nasıl zordur biliyorum bir sürü arkadaşımdan...asla sewmekten wazgeçme! karsına cıkan bir karaktersız için bütün hayatını asla sewgiye kapatma olur mu? daha cok sew, daha cok asık ol, hayata we yasananlara inat!! YAŞADIĞIN ŞANSSIZLIKLAR SANA KUCAK DOLUSU ŞANS OLARAK GERİ DÖNSÜN BEBEĞİM....

sağolun kızlar çok güzel şeyler yazmışsınızz gerçekten çok güç aldım ben burda okuduklarımdan ama sanırım hepsi geçti bitti iyiyim bu aralar :lepi:

iyi olmana çok sevindim ferhundecim,bak zaman geçtikçe hiç hatırlamayacaksın olanları hatırlasan bile gülüp geçeceksin..gerçekten konuyu açtığından bu yana seninle aynı üzüntüleri yaşıyorum,illaki kendimizin başına geldiği zaman üzüleceğiz diye bişey yok...biz kadınız,bizleri bizlerden daha ii kimse anlayamaz...cnm benim ya valla içime bi rahatlık geldi senin ii olduğunu öğrenince.hiçbişeye değmez bu hayat ona göre her daim mutlu olursun umarım bundan sonra...

çok üzüldüm senin adına ya bide 3,5 aylık evlisin yazıklar olsun o adama insan sevdigi kadına bunu yaparmı... ama ben senin yerinde olsam o eve çıkar ikisinede bunun hesabını sorardım.. ama boşver sen eşinle otur ve konuş bu durumu ama bu evlilik yürümez bence çünki evlilikte en önemli şey güven ve saygı..

çok üzüldüm senin adına ya bide 3,5 aylık evlisin yazıklar olsun o adama insan sevdigi kadına bunu yaparmı... ama ben senin yerinde olsam o eve çıkar ikisinede bunun hesabını sorardım.. ama boşver sen eşinle otur ve konuş bu durumu ama bu evlilik yürümez bence çünki evlilikte en önemli şey güven ve saygı..

meliscim ferhunde zaten boşandı....

iyi olduğuna sevindim ferhunde yazdıklarını şok geçirerek okumuştum...en doğrusunu yaparak ne kadar güçlü olduğunu herkese gösterdin zamanla herşey dahada iyi olacak inşallah...

evet gerçekten üzücü ama şaşırtıcı deyil bende yaşadım seni en iyi ben anlarım bende 15 yıllık evliyim 5 yıl önce eşim internet kafe açmıştı yaklaşık 2 yıldan beri bende aldatılıyormuşum tam 2yıl boyunca bende zaman zaman anlıyodum ama herdefasında büyük yeminler ediyordu bende inanmak zorunda kalıyordum sonunda msajlarını gördüm ve xşahıslada görüştüm artık inkar edemedi ve herşeyi anlattı meyerse ne büyük yalanla yaşamışım diye evden gittim ama tekrar geri gelmek zorundaydım hem napabilirdimki başka 4 çocuk vadı ortada senin sevinmen gereken bir nokta var aslında daha yolun başındayken nasıl biri olduğunu gördün ve emin olki şimdiden bunu yaşaman daha iyi ya çocuk olsaydı napardın ozaman onursuzca her şeyi bilerek kabullenerek otururdun emin olki bu çok kötü bazen çok büyük çıkmazlara düşüyorum ne yapacağımı bilmiyorum benim hikayem bitmez çok uzun beni kim anlar ve yardım eder bilmiyorum neyse geçmiş olsun

:çok üzgünüm:
evet gerçekten üzücü ama şaşırtıcı deyil bende yaşadım seni en iyi ben anlarım bende 15 yıllık evliyim 5 yıl önce eşim internet kafe açmıştı yaklaşık 2 yıldan beri bende aldatılıyormuşum tam 2yıl boyunca bende zaman zaman anlıyodum ama herdefasında büyük yeminler ediyordu bende inanmak zorunda kalıyordum sonunda msajlarını gördüm ve xşahıslada görüştüm artık inkar edemedi ve herşeyi anlattı meyerse ne büyük yalanla yaşamışım diye evden gittim ama tekrar geri gelmek zorundaydım hem napabilirdimki başka 4 çocuk vadı ortada senin sevinmen gereken bir nokta var aslında daha yolun başındayken nasıl biri olduğunu gördün ve emin olki şimdiden bunu yaşaman daha iyi ya çocuk olsaydı napardın ozaman onursuzca her şeyi bilerek kabullenerek otururdun emin olki bu çok kötü bazen çok büyük çıkmazlara düşüyorum ne yapacağımı bilmiyorum benim hikayem bitmez çok uzun beni kim anlar ve yardım eder bilmiyorum neyse geçmiş olsun

canım üşenmeden 89 sayfa okudum . senin adına ilk başta çok üzülldüm ama sonlara dogru geldikçe açıkcası sevindim özellikle tamamen boşanıp bittigini okuyunca ve birde sevindiğim nokta iyiki başında öğrenmişsin herşeyi bebegin filan olmadan .. canım çok zor günler atlatmışsın rabbim bundan sonra başka zorluklarla karşılaştırmasın seni..

ahkam kesmek bana düşmez ama haddini bildirip sessiz sedasız hemen boşa
boşanacağını mahkeme celbiyle öğrensin hatta sende ona bundan sonra hakkettiği gibi davran beraber yatma canım istemiyo de senden soğudum de
evlililik beklediğim gibi değilmiş de aldatıldığını bilmeden ondan soğudun sansın kıymetin artar emin ol
ama ortalığı yaygaraya veririsen aldatılan zavallı kadın olur çıkarsın canım

Forumu misafir olarak takip ettigimde okumustum konunu canim cok üzülmüstüm ama simdi gördüm ki bosanmissin tamamen kurtulmussun o adamdan, ne kadar güclü oldugunu herkes gördü helal olsun sana, o adamada dicek bisey bulamiyorum, üc bucuk aylik evliligi gectim insan sevdigini hic aldatirmi nasil mantiktir bu yahu? Bundan sonraki yasaminda mutluluk hep yaninda olsun arkadasim :1hug:

bundan sonraki yasamında sececegin insanlara dikkat etmelisin ki bidaha agzın yanmasın.

Son düzenleme:
ferhunde bana yazacak bırşey kalmamış herşey yazılmış bıtmış cokta ıyı olmuş ..
eskı yaşadıgınız varlıkta denge dıye bırşey yokmuş..
her konuşması her hareketı dengesızlıklerle doluymuş...
aldatmanında her ceşıdı(ne desem bılemedım)varmış demek..
aldatmanında ıyısı kotusu olmaz dıycem (ama) bu cok farklıydı..
herşey gerıde kalmış umarım dengesız senı ara ara rahatsız etmez..
ınşaallah en kısa zamanda yaşanan kotu olayları duyguları unutur mutlu,huzurlu,saglıklı bır yaşam kurarsın..

kesinlikle bitir son noktayı onları basıp koymalıydın.ben bu konuda çok gözü karayımdır.hayatta 2 şey vardır benim için 1. aldatma 2.dayaktır kesinlikle taviz vermezdiim sana tek tavsiyem kesinlikle affetmemen

konuyu ben de dün farkedenlerdenim... okudum tüm yaşadıklarını... geçmiş olsun ferhundecim... en doğrusunu yapmışsın... ben de 28 yaşındayım... aslında daha hayatın başındayız... hatta sen o kadar önden başladın ki... elbette canın yanıyor ; ama hayatta karşılaşacağın mutlulukları düşün ve canının yanmasına izin verme... kafanın karışmasına ; pişmanlıklar hissetmene filan izin verme ...bunu da başarabileceğine inanıyorum... sen doğru yaşayıp ; doğruyu güzeli hakeden bir genç bayansın çünkü...

Allah sana bundan sonraki her anında mutluluk versin canım...

bütün yazılanlar için teşekkür ediyorum...boşandığımı bilmeyen arkadaşların yorumlarına cevap vermek istiyorum öncelikle... boşandım ben çnkü affedilmeye değer bi tarafı yoktu evliliğimin falan... ve bu yüzden tek seferde bitirdim öğrendim ve bitti.

benim güçlü olduğumu söleyip te bana destek veren bütün arkadaşlarıma da tşekkür ediyorum inanılmaz güç verdiniz bana çok seviyorum sizii

bütün yazılanlar için teşekkür ediyorum...boşandığımı bilmeyen arkadaşların yorumlarına cevap vermek istiyorum öncelikle... boşandım ben çnkü affedilmeye değer bi tarafı yoktu evliliğimin falan... ve bu yüzden tek seferde bitirdim öğrendim ve bitti.

benim güçlü olduğumu söleyip te bana destek veren bütün arkadaşlarıma da tşekkür ediyorum inanılmaz güç verdiniz bana çok seviyorum sizii

iyi olmana çokk sevindim tatlımm Şeniz
Allah bahtını açık etsin :eek:

X