3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

kızlar bilmeyenler için diorum ferhunde zaten boşandıı şu haysiyetsiz adamada eşin demeyinn

yazıklar olsun!!!!!

madem aldatacaktıda ne diye evlendi????
3,5 ay yaaa

al karsına konus nedir o eve seni götüren de.yok mok gık mık dersede canım ben gözlerimle gördüm hıçç kıvırma. otur bundan sora o evde mi yasayacaksın.ananın evinemi gideceksin bunu konusalım de.

ve ona asla ziyan ettiğin hayallerini,emeklerini helal etme.
herşeyi haram et. burnundan fitil fitil gelsin. düşman oldum kocana he! kızma sakın bana:eek:klava:

boşandıgını bilmiyodum:S hayırlısı olsun hadi.

ama arkadas felan kalma ferhunde he

bence yuva kollay kazanlmıyo ben çok yakınmda yaşadm canm bak bu konudA Tecrübelym kürkçünün dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır kendini ezdrme ama süslen bi şekilde kocanı kazan bence haklymş diyeceksn belki 1ay belki 1sene sürer mücadelen ama sonunda kazanırsın allah yardmcn olsun ama unutma bunu kendine sindr kanlk böööle bişey

canım çok güzel yazmışsın ama kocamı kazanmak gibi bi derdim hiç olmadı üstelik aldattı beni ve oda bunu inkar etmedi evet aldattım dedi o yüzden öyle şerefsiz bi adam için deil 1 ay 1 sene 1 gün bile mücadele edemezdim

İnanmıyorum yaa son bir kaç saattir tek tek sayfaları gezerek okuyarak geldim buraya kadar ya yaşadıkların filim gibi eminim çok zor olmalı ama seni tebrik ediyorum acayip sabırlı birisin ben o gece o evi basardım ama sonuçlara senin adına çok sevindim Allah bundan sonraki hayatında yüzünü güldürsün mutluluklar senin olsun Allaha emanet ol

kızlar bir derdim var:KK43:
8 aylık evliyim. eşim bu sabah cüzdanını evde unutmuş bende alıp işe getirdim burdan alır die sonra şeytan dürttü içine baktım bir de ne göreyim gizli bölmede seni seviyorum notu ve üzerinde rujla öpücük izi bugibi üç tane daha not vardı kağıtlara yazılmış bir anda elim ayağım boşandı..
eski kız arkadaşından kalma olduğunu düşünüyorum ama saklamış hemde cüzdanında elinin altında çok canım sıkıldı ne yapmalıyım

Çok üzüldüm. Umarım bir açıklaması vardır.ama pek açıklanabilecek gibi görünmüyor. Malesef.

kızlar bir derdim var:KK43:
8 aylık evliyim. eşim bu sabah cüzdanını evde unutmuş bende alıp işe getirdim burdan alır die sonra şeytan dürttü içine baktım bir de ne göreyim gizli bölmede seni seviyorum notu ve üzerinde rujla öpücük izi bugibi üç tane daha not vardı kağıtlara yazılmış bir anda elim ayağım boşandı..
eski kız arkadaşından kalma olduğunu düşünüyorum ama saklamış hemde cüzdanında elinin altında çok canım sıkıldı ne yapmalıyım

çok üzüldüm canım ne diyeceğimi bilemiyorum ama biraz araştır eşinle konuş yüz ifadesinden anlarsın zaten diye düşünüyorum.. umarım düşündüğümüz gibi bişey değilldir. allah yardımcın olsun

teşekür ederim. işte nasıl durabildiğime şaşıyorum akşam canını okucam eski bile olsa cüzdanında nie saklar insan. annesi bile koymuştur die düşünüyorm çünkü o derece gıcık bi insan. ferhundecim mailleri okudum verdiğin karar süper doğru bi karar kimsenin kahrını çekmeye değmez
inşallh seni çok mutlu edecek birisiyle en kısa zamanda tanışırsn

Çok kötü bir durum :KK43:(

Gelde sağlıklı karar ver şimdi :KK43:( Sevdiğin gözünden sakındığın insandan bile darbe alıyorsan kime nasıl güveneceksin?Sonu kötü bitmiş böyle olayları okudukça iyice korkuyorum.İyice karışıyor kafam.Evlenmekten çekiniyorum...

Bundan sonraki yaşamınızda mutlu olursunuz inşallah.Eski eşinizde cezasını bulur.

Alicemed, senin durumun da çok tuhaf bir insan eşinden gizli bir şeyi neden cüzdanında taşır. Çünkü eşinin cüzdanına istediğin zaman bakabilirsin. Neden bakmayacağını düşündü acaba. Belki de hemen atacaktı unuttu. Kağıttan eski olup olmadığı anlaşılabilir. Bence eski de olsa kabul edilebilir bişey değil. Umarım en doğru kararı verirsin.

Ferhunde durumuna hem üzüldüm hem sevindim. Çabuk kurtulmuşsun. Anladığım kadarıyla eşin seni seviyormuş evlenmeden önce macera yaşamak istemiş. Uçruku da pek sağlam değilmiş. Sonrada tatlı gelmiş bırakamamış. Yasak aşk heyecanlı tabii kaptırmış kendini. Evden ayrılınca o kadınla yaşamaya başlamış. Tabii melek de vermiş gazı sana karşı kabalaşmış. Boşanıp meleği de tanımaya başlayınca hatasını anlamış. Sana yanaşmaya çalışmış. Bakmış senden ümit yok. Yedirememiş kendine yine sana kaba davranmaya başlamış.

Dengesiz biri olduğu kesin. Acaba pişmanlığı seni kaybetmekten mi yaşam standardını kaybetmekten mi? Gerçekten pişman olsa, hatasını anlasa sen ters tepki verince kabalaşmaz alttan alırdı. Yine de ucuz kurtulmuşsun. Daha gençsin. Herkes O adam gibi değil karşına güvenilir insanlar çıkacaktır.

ferhunde ablacım merhaba.. ablacım diyorum çünkü hem yaşım senden ufak 23 yaşındayım hemde senin kendini böyle bi insandan kurtarma mücadelene hayran oldum.. inan oturdum yaklasık 2 saattır tek tek her msjı her yorumu okudum..ve sana HELAL OLSUN DEDİM...mesleğin var elin para tutuyor, kimseye muhtaç deilsin.. eminimki çokta güzel bi bayansındır. pişmalığını o yaşayacak sen emin ol ama bırak pişmanlıgından bile haberdar olup yorma kendini ne kadarda olsa etkiler seni bilirim..bende nişanlıyım belirli sorunlar yaşıyorum ve bunları bende siiznle paylaşmak için senden cesaret buldum...

mutlu ol ablacım...gençsin , güzelsin, inan bana kimse için ağlamaya değmez...sen çok özel bi insansın , ailen gözünün içine bakıodur mutlu ol die eminim.. güçlüsü bi kadınsın böyle devam et sakın yılma arada seni yıkmaya çalışacak zorluklar olursa. ...

aman yarabbim 3,5 ayda öğrendin ve 2 aydır şüpheleniyodun ha! şok oldum resmen ...bu olayın mantığını çözemedim ya hangi arada olmuş önceden dir heralde uf zor canım ya ama sıkma canını en azından zararın neresinden dönersen kardır! yıllarını boşuna harcamadın en azında ya 10 yıl sonra öğrenseydin ...üstüne sünger çek ve hayatına devam et canım biliyosunki kaybeden sen değilsin....

benimde bi arkadaşım evleneli daha 1 sene oldu evliliklerine daha 1 sene bile olmadan eve başka kadın getirmiş kocası bildiğiniz o ...... kadınlardan ve kadın evde olay çıkarmış bileklerini kesmiş intihar etmeye kalkmış ama hala arkadaşım kocasından boşanmıyo bide üstüne şimdi bebek istiyolar hem kocası 1-2 kerede değil hep aldatıyomuş sabahları eve 4te 5te geliyomuş bi ara boşanmaya kalkmış söylediğine göre kayınvalidesi kimliğini ondan almış annesnede çok uzakta annesi yalovada kendi ise elazığda oturuyo. şimdi aldatıyo mu bilmiyorum uzun süreden beri görüşemiyoruz

teşekür ederim. işte nasıl durabildiğime şaşıyorum akşam canını okucam eski bile olsa cüzdanında nie saklar insan. annesi bile koymuştur die düşünüyorm çünkü o derece gıcık bi insan. ferhundecim mailleri okudum verdiğin karar süper doğru bi karar kimsenin kahrını çekmeye değmez
inşallh seni çok mutlu edecek birisiyle en kısa zamanda tanışırsn

alicemed işte erkek milleti bu kadar salak.hem her türlü haltı yerler hemde yüzüne gözüne bulaştırırlar..allah işte o notu senin görmen için cüzdanını evde bıraktırıyorr yazıklar olsun ya

ferhundecim cnm kardeşim biliyorumki hala çok üzgünsün,ne kadarda ona adi desen,pislik desende sen o adamı seviyorsun.kolay olmayacak unutman zaman zaman aklına geliyordur beraber yaptığınız onca şeyler,en önemliside severek evlendiğin insan o senin,bunlar aklına geldikçe hıçkırıklara boğuluyosundur eminim..sana boşver unut geçer diyemicem çünkü hiçte kolay olmayacak unutman sadece zamanla daha az hatırlamaya başlayacaksın onu,böyle böyle iyileşecek o yaraların...sana tavsiyem fazla yalnız kalmaman,iş dışındada oyalanacak her daim birşeylerin olsun,arkadaşlarınla gez eğlen,farklı yerlere git böylece birazda olsa insan o kötü günleri düşünmekten uzaklaşıyor..her zaman yanındayız senin bunu unutma

ferhundecim cnm kardeşim biliyorumki hala çok üzgünsün,ne kadarda ona adi desen,pislik desende sen o adamı seviyorsun.kolay olmayacak unutman zaman zaman aklına geliyordur beraber yaptığınız onca şeyler,en önemliside severek evlendiğin insan o senin,bunlar aklına geldikçe hıçkırıklara boğuluyosundur eminim..sana boşver unut geçer diyemicem çünkü hiçte kolay olmayacak unutman sadece zamanla daha az hatırlamaya başlayacaksın onu,böyle böyle iyileşecek o yaraların...sana tavsiyem fazla yalnız kalmaman,iş dışındada oyalanacak her daim birşeylerin olsun,arkadaşlarınla gez eğlen,farklı yerlere git böylece birazda olsa insan o kötü günleri düşünmekten uzaklaşıyor..her zaman yanındayız senin bunu unutma

çok güzel yazmışsın evet tabiki de hep aklıma geliyo aldatma olayı dışında genel anlamda çok güzel bi evliliğim vardı çok kısa sürdü ancak olanları görmezden gelerek evliliğimi devam ettirebilirdim oda bana tersti .. böyle olması gerekti böyle oldu şuan eski günlere nazaran çok daha iyiyim genelde geceleri çok bunalıyorum o yüsden geceleride genelde hastanaede nöbet yazdırıyorum kendime gündüz de kendimi daha iyi hissediyorum allahım ne veriyosa hayırlısını versinnn

offf. daha 3.5 ayda böyle yapıyorsa birkaç yıl içerisinde ne olur. Çok çok iyi düşün. Hakkında hayırlısı olsun.

X