3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

Canım ben yeni yeyim daha öğrenemedim siteyi ilk yazdığım yorumu 1nci sayfayı okyyup yazdım meğer 80 sayfaymış her sayfayı okudum hem senin adına çok üzüldüm hemde kurtulduğun için çok sevindim en doğrusu bu bundan sonra her şey gönlünce olsun.

teşekkür ederim bende çok üzüldüm ama şu aralar iyiyim bi pislikten kurtuldum...

Boşa gitsin adiyi...Her kadın sadakati hak eder.

çok haklısınız her kadın sadakati hakeder ama erkekler aynı düşünceye sahip değil ne yazıkki :KK43:((

ne kadar üzücü şeyler yaşamışsın.hepsini okudum da sanki ben yaşıyormuşum gibi hissettim,ben bile ağladım.seni yaşarken düşünemiyorum.Allah sabır versin sana cnm.zaman sana ilaç olur inş.çocuk da olmadığı için bir daha görmek zorunda kalmazsın onu,yeni bir hayata başlarsın.en büyük acıyı pişmanlık verir.umarım onu da pişmanlığı terbiye eder de insan sıfatına bürünür.artık üzülme bitmiş gitmiş zaten,yapılabilecek en doğru şeyi yapmışsın sen.bundan sonra önüne bak,umarım bu kötü günleri unutturacak kadar güzel günler yaşatır Rabb im sana.

canım gercekten Allah sana sabır versin.ben yazını okuyunca şunu cok merak ettim.eşinle görücü usulü evlendiniz yoksa severek mi?yani severek evlendiyseniz daha önce aldattıgını hissetmedi mi acaba diye merak ettim.canım sakın içine atma aldatıldıgını.sen sesini cıkarmazsan aldatmaya devam eder.ayrıl demek bana düşmez ama coook iyi düşünmen ve kararından pişman olmaman gerek.

görücü usulu evlenmedik canım severek evlendik yani ben sevmişim daha doğrusu zaten ayrıldık boşandım yani çok şükür

ne kadar üzücü şeyler yaşamışsın.hepsini okudum da sanki ben yaşıyormuşum gibi hissettim,ben bile ağladım.seni yaşarken düşünemiyorum.Allah sabır versin sana cnm.zaman sana ilaç olur inş.çocuk da olmadığı için bir daha görmek zorunda kalmazsın onu,yeni bir hayata başlarsın.en büyük acıyı pişmanlık verir.umarım onu da pişmanlığı terbiye eder de insan sıfatına bürünür.artık üzülme bitmiş gitmiş zaten,yapılabilecek en doğru şeyi yapmışsın sen.bundan sonra önüne bak,umarım bu kötü günleri unutturacak kadar güzel günler yaşatır Rabb im sana.

onu görmek zorunda kalmıyorum bi kaç kere geldi gitti ama 1 haftadır falan hiç görmüyorum artık görmem herhalde

güzel kardeşim öncelikle ALLAH yardımcın olsun kolay değil öncelikle böyle birşeyle yaşabilirmisin ömrünce sineye çekebilirmisin bunu düşün :çok üzgünüm:

eskiden büyüklerimiz kendi bacakları üzerinde duramadıkları için maddi manevi güçleri olmadığı için bir takım şeyleri sineye çekmiş susmuş he iyi olmuş hayır 10 sene sonrada 20 sene sonrada unutmamışlar ve kendilerini güclü hissetmeye başlayanlar boşanmış ama o yıllar içerisinde neleri kaybetmişler kaçtane sağliksiz ortamda pisikolojisi bozuk çocuğuk yetişmiş orası muamma ve çok acı :çok üzgünüm:

şimdi öncelikle ne istediğini bilmelisin hayat senin hayatın gelecek senin geleceğin herkesden önce SEN gelirsin kendin için bunu asla unutma ve 3.5 ayda aldatan ilerki yıllarda neler yapmaz onuda bir düşün yarın birgün dayak şiddet herşey beklenir böyle insanlardan onun için çok düşünüp sağlıklı kendin için sağlıklı kararlar vermelisin ben sana ne devam et nede ayrıl diyebilirim bu benim haddime düşmemisdir ama iyi düşün derim etrafında bunları veya bu tür şeylere benzer şeyler yaşamış insanları ayrılan veya sineye çeken insanları göz önüne alır artıları eksikleri düşün ve kendin için en iyisine karar verirsin inşallah güzel arkadaşım hakkında herşeyin en hayırlısı olsun ALLAHım sana doğru yolu göstersin utandırmasın şaşırtmasın :1hug:

sevgiler saygılarkaydirigubbakcemile5

gercekten şaka gibi.boşanmanada ayrıca coook sevindim hayırlı olsun gözün aydın kurtulmuşsun kısa yoldan bir pisliktena.s

güzel kardeşim öncelikle ALLAH yardımcın olsun kolay değil öncelikle böyle birşeyle yaşabilirmisin ömrünce sineye çekebilirmisin bunu düşün :çok üzgünüm:

eskiden büyüklerimiz kendi bacakları üzerinde duramadıkları için maddi manevi güçleri olmadığı için bir takım şeyleri sineye çekmiş susmuş he iyi olmuş hayır 10 sene sonrada 20 sene sonrada unutmamışlar ve kendilerini güclü hissetmeye başlayanlar boşanmış ama o yıllar içerisinde neleri kaybetmişler kaçtane sağliksiz ortamda pisikolojisi bozuk çocuğuk yetişmiş orası muamma ve çok acı :çok üzgünüm:

şimdi öncelikle ne istediğini bilmelisin hayat senin hayatın gelecek senin geleceğin herkesden önce SEN gelirsin kendin için bunu asla unutma ve 3.5 ayda aldatan ilerki yıllarda neler yapmaz onuda bir düşün yarın birgün dayak şiddet herşey beklenir böyle insanlardan onun için çok düşünüp sağlıklı kendin için sağlıklı kararlar vermelisin ben sana ne devam et nede ayrıl diyebilirim bu benim haddime düşmemisdir ama iyi düşün derim etrafında bunları veya bu tür şeylere benzer şeyler yaşamış insanları ayrılan veya sineye çeken insanları göz önüne alır artıları eksikleri düşün ve kendin için en iyisine karar verirsin inşallah güzel arkadaşım hakkında herşeyin en hayırlısı olsun ALLAHım sana doğru yolu göstersin utandırmasın şaşırtmasın :1hug:

sevgiler saygılarkaydirigubbakcemile5

:1shok: :1shok: :1shok:
Ah be canım ne güzel yazmışsın, kafa patlatmışsın, ellerini yormuşsun da keşke bi son sayfalara da göz gezdirseymişsin yazmadan delikafadulden

wışşşş!
2 günde tüm sayfalardaki yorumları okudum
film gibi..
sonunun mağdur kişi adına olumlu bitmesi sevindirici
Allah kimsenin başına vermesin
:Saruboceq:

a.s.

başına gelenlere çok üzüldüm.sanslısınki bunu en kısa zamanda öğrenip ispat edebilmişssin.aslında çok güçlü bir kadınsın.olayı çok akıllıca çözmüssün.ve içinde hiç şüphe kalmadan herşeyi öğrenerek bitirmişssin.hakkında hayırlısı olsun.içindeki kendine güveni hiç kaybetme ayakta dik bir şekilde dur arkadaşım.bazen kötü olaylardanda hayır çıkartmalıyız.sabırlar diliyorum.hayatta en büyük sevgiler seni bulsun

Allah yolunu ve bahtini acik etsin guzel arkadasim, oyle pislikleride Allah bildigi gibi yapsin surum,srurum surundursun insaallah....ne mutlu,ne mutluki sana evliliginin en kisa donemlerinde ogrendin ve siyrildin isin icinde ciddi,ciddi soyluyorum cok,cok sevinmelisin...optum...

slm kızlar sabah 8 den beri okuyorum roman gibi aynı işala bundan sonra mutlu lursun güzelim boşanman en güzel karar a.s

aynen bende sabah bi oturdum 8 de bi başladım okumaya şuan saat 12 allahım büyün kadınların yardımcısı olsun ama inan çok üzüldün tatlımm hakkında hayırlısı neyse o olsunnn kendine çok ii bak en kısa zamanda ii haberlerini bekliyoruzz...

bence yuva kollay kazanlmıyo ben çok yakınmda yaşadm canm bak bu konudA Tecrübelym kürkçünün dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır kendini ezdrme ama süslen bi şekilde kocanı kazan bence haklymş diyeceksn belki 1ay belki 1sene sürer mücadelen ama sonunda kazanırsın allah yardmcn olsun ama unutma bunu kendine sindr kanlk böööle bişey

boşan diyen arkadşlar bence yaşamamşlar kolay geliyo ama degl beni gelişmelerden haberdar edermisn bana özel msj bekliyprum canm

:1shok:canım hayretler içinde okudum yazını
bir insan 3,5 ayda böyle birşeyi nasıl yapar ya mademki hayatında biri varmış neden seninle evlenmiş allahın cezası :kızgın: canım boşanmakla en iyi kararı almışsın henüz yolun çok başındasın allah şansını vede bahtını açık etsin:Saruboceq:

Canım bence eşin olacak adamın daha önceden de bu ilişkisi varmıştır 3,5 aylık diyorsun ne ara buldu da aldatıyor..Hiçç araştırmayla etmeyle de uğraşma bence.
yol yakınken ayrıl,kendine bak canım yaa.Allah kolaylıklar versin.

Gebersin böyle erkek müsvetteleriiiikötükedihüso
Allah belalarını versiin.Şerefsiz,namussuzlar..

X