3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

söylicek söz bulamiyorum seni hic haketmiyo daha cok yeni bi evlilik henüz yolun basindayken birak.al esyalarini evimden defol daha fazla kirletme de buda kapak olsun.pis adam

Çok üzüldüm. Ama görüyorum ki çok aklı başında, çok güçlü bir kadınsınız. Be beni rahatlattı biraz. Siz yolunuza devam edin. Hiç kendinize neden diye de sormayın. "Sende bir eksiklik varmış ki kocan aldatmış." cümlesi kadınların kadınlara eziyet etmek için kullandığı koca bir yalan.
Size destek olabilmeyi çok isterdim.
Elimden gelen bundan sonrası için hukuki süreçle ilgili iyi bir araştırma yapmanızı tavsiye etmek. Avukat arkadaşlar daha iyi bilir ama bir Yargıtay kararı var, bir yılı doldurmamış evliliklerde anlaşmalı boşanma yapılamıyor. Eğer bir yıldan önce başvurulursa çok da uzun sürüyor makheme. Bu yüzden sizin aldatmayı ispatlamanızı isteyebilir yargıç. O da bir yana eşiniz mahkemede ağız değiştirebilir. O yüzden siz aldatmayı ispatlayacak delil toplayın lütfen. Eşiniz "kabul ettim" dese bile...

yeni gördum çok ama çok üzüldüm Allah kolaylık versin canım Allah gelecegini daha guzel etsin bu şerli olayı hakkında hayıra çevirsin senağlama

Çok üzüldüm. Ama görüyorum ki çok aklı başında, çok güçlü bir kadınsınız. Be beni rahatlattı biraz. Siz yolunuza devam edin. Hiç kendinize neden diye de sormayın. "Sende bir eksiklik varmış ki kocan aldatmış." cümlesi kadınların kadınlara eziyet etmek için kullandığı koca bir yalan.
Size destek olabilmeyi çok isterdim.
Elimden gelen bundan sonrası için hukuki süreçle ilgili iyi bir araştırma yapmanızı tavsiye etmek. Avukat arkadaşlar daha iyi bilir ama bir Yargıtay kararı var, bir yılı doldurmamış evliliklerde anlaşmalı boşanma yapılamıyor. Eğer bir yıldan önce başvurulursa çok da uzun sürüyor makheme. Bu yüzden sizin aldatmayı ispatlamanızı isteyebilir yargıç. O da bir yana eşiniz mahkemede ağız değiştirebilir. O yüzden siz aldatmayı ispatlayacak delil toplayın lütfen. Eşiniz "kabul ettim" dese bile...

canım benimde evliliğimde 1yıl dolmamıştı ama hemen ayrılmıştık biz tek celsede,yeterki iki tarafta istesin
Allah yardımcın olsun ferhundecim,inan hepsi geçicek,sabırlı ve güçlü ol,2sene sonra hatırlamıcaksın bile hayatında böle birinin olup olmadığını,en zor zamanların şimdi,seni çok ii anlıyorum
Allahlarından bulsunlar...

canım benimde evliliğimde 1yıl dolmamıştı ama hemen ayrılmıştık biz tek celsede,yeterki iki tarafta istesin
Allah yardımcın olsun ferhundecim,inan hepsi geçicek,sabırlı ve güçlü ol,2sene sonra hatırlamıcaksın bile hayatında böle birinin olup olmadığını,en zor zamanların şimdi,seni çok ii anlıyorum
Allahlarından bulsunlar...

Saol canım yaa bende hemen bitsin istiyorum tek celsede :KK43:( şuan için oda benden hevesli görünüyo bitirmeye ama olduda inkar ederse elimde 3 tane delilim var onları kendisi itiraf etse bile kullanıcam ve hiç tahmin edemeyeceği şeyler yapıcam madem benim gecem gündüzüme karıştı oda benden bin beter olsun .. yaşadıklarımı ömrüm boyunca unutmıcam allahımda kimsenin başına vermesinn

gny herkeze nasılsın ferhunde canım konuyu başından beri takip etmeye çalışıyorum ama bişey merak ettim ablam melekle konuştu dedin peki melek ile ne konuşmuş ne demiş kadın kendini savunacak ( belki yazmışsındır ama ben kaçırmış olabilirim kusura bakma )

Saol canım yaa bende hemen bitsin istiyorum tek celsede :KK43:( şuan için oda benden hevesli görünüyo bitirmeye ama olduda inkar ederse elimde 3 tane delilim var onları kendisi itiraf etse bile kullanıcam ve hiç tahmin edemeyeceği şeyler yapıcam madem benim gecem gündüzüme karıştı oda benden bin beter olsun .. yaşadıklarımı ömrüm boyunca unutmıcam allahımda kimsenin başına vermesinn

aynen benim eski eşimde çok hevesliydi(gerçi eş denmez ya bunlara!!) sen bilmeden tel. faturalarını ödemişsin ya bende bilmeden enayi gibi kredi kartımı ödedim,benim kredi kartımla yapılan kuyumcu harcamaları...sakın canım sakın hakkını almdan bırakma,sakın evden cıkma...ben o zamanın psikolojisiyle hiçbişe istemedim ondan,çünkü o zaman insanın gözü ne para ne pul görüyo,ama şimdi o kadar pişmanımki,keşke ayağındaki dona kadar alsaymışım,o keyif sürerken ben hala 2seneye yaklaşçak, onun bıraktığı borçla cebelleşiyorum
dualarım seninle bitanem

gny herkeze nasılsın ferhunde canım konuyu başından beri takip etmeye çalışıyorum ama bişey merak ettim ablam melekle konuştu dedin peki melek ile ne konuşmuş ne demiş kadın kendini savunacak ( belki yazmışsındır ama ben kaçırmış olabilirim kusura bakma )

Melek demek çok anlamlı değil ama melek denen o kadınla ablam görüştü kadındada eşimle internette tanıştıklarını kısa görüşmeler olduğunu sölemiş.sonrasında eşim evlenmek üzere olduğunu sölemiş melekde inanmamış yada inanmak istememiş eşimde düğünüm var istersen gel kendi gözlerinle gör demiş ve melek de düğüne gelmiş sonrasında 1,5 ay kadar hiç görüşmemişler ve o 1,5 ayın sonunda kadın bunu aramış görüşmek istemiş bi kere sevişmişler ve sonrasında kadın aradıkça bizimkiside gitmiş ve meleğe benim için beni sevmediğini ama çok iyi bir insan olduğu sölüyomuş o yüzden beni üzmek istemediği için ikimizide idare etmiş aylarca . evli olduğunu bile bile evli bi adamdan ne istediğini sorduğunda ablam mutlu olmak için detaylara bakmıyorum evli yada bekar farketmez cevabını almış..bu konuşmaların hepsi çok şükürki yine soğukkanlığım sayesinde aklıma geldi vee kayda aldırdım

öncelikle çok çok geçmiş olsun. gerçekten tramvatik şeyler yaşadıklarınız, allah başka sıkıntı göstermesin. yanlız ben birşeyi merak ettim. eşinizle buluşmaya gitmiştiniz sanırım. ne anlattı size, tavrı nasıldı yani?

öncelikle çok çok geçmiş olsun. gerçekten tramvatik şeyler yaşadıklarınız, allah başka sıkıntı göstermesin. yanlız ben birşeyi merak ettim. eşinizle buluşmaya gitmiştiniz sanırım. ne anlattı size, tavrı nasıldı yani?

çok fazla konuşmaya çalışamadım tavrı tarzı çok çirkindi...benim yüzümden ailesiyle arasının açıldığını ve benim yzümden işinden olduğunu dile getirdi.. arabayı istedi boşanmak istediğini ama mahkemede herhangi birşey talep etmememi istedi hatta bunu kolumu sıkıp canımı yakarak sölemeyi tercih etti. oraya arabasız gitmiştim ne olur ne olmaz diye taksiye de binip hemen eve geldim
senağlama

inanamıyorum ya hayretler ıçinde okudum canım benım Allah kolaylık versın cok zor bı durum bıde bısey talepte bulunma dıo adam nasıl bı adam o yaa :eek:klava: yapıo yapıo yuzsuz bıde ole soluo herseyın bı bedelı wardır oda bedelını oder kötükedihüso

o kadını var ya:eek:klava:

bacım sizde çok sabırlısınız ya ama ben sana dedim kancık oyun yapmış işte eşinin seni kötülmesini saglayıp kendine çekmiş hamileym deyip emelline ulaşmış

valla iyi ablan onu orda dövmemiş zindan et olara hayatı
o.... ya bak mutlu olmak için detaylara dikkat etmezmişşş
sinirr şey senii
:eek:klava::eek:klava::eek:klava:
sanada kızıyom baştan takip edip kadını sopalasydın bunlar gelmicek ti
zaten kadının dülşmanıda kadın yaaa

lafım tüm arkadaşlara lütfen kocalarınızı takip edin kimsenin bizim yuvamızıbozmaya hakkı yok biraz tedbiri elden bırakmayalım erkek bu ciger görünce koşar önemli olan engel olmak yapmaz demeyin delikafadulden

arkadaşım baştan takip etmeme gerek kalmadı hissettiğim anda takip ettim zaten sonuçta aptal eşimde zaten kabul etti ama gidip onları orda basmadım bu benim yapıma ters yapamadım..şimdi olsa yine aynısını yaparım gidip basamam

ferhunde merhaba canım öncelikle sana büyük geçmiş olsun iyikide geçti gitti öyle değşilmi senin için e hayırlısı budur belkii...
ee yazmamışsın buluştunmu ne konuştunuz yada ben okumadım öyle ise kusura bakma tatlım
sevgiler...

Bence sakın ama sakın kendinizde suç aramayın... Öyleleri pislik oluyor.. Bir evlilikte eşlerden biri yetersiz kalsa bile asla ve asla aldatma hakkı yoktur. Ne yapacaksa sizden ayrıldıktan sonra yapsa en azından sizin onurunuz kırılmazdı suç arayacaksa o kendi bozuk kiliğinde ve pişkinliğinde arasın. ALLAH yardımcınız olsun, keşke hiç bir erkek karısını, hiç bir kadında kocasını aldatmasa.. İçim acıyor bunları okuyunca.... :KK43:

bence her onurlu kadının yapması gerektiğini yapın vede ayrılın..şimdi size gelecek sizi suclayacak yada üzgün rollerini oynayacak markt bile tanıyormus düşünemiyorum ki ne kadar uzun süreden beri beraberlermiş allah bilir...sizin evliliğinzden önce yada basından beri varmıs bu durum veşhasıl siz ilk düzeldi sanırsınız ama tekrarlar haberiniz olmadığı durumlarda düzeldi sanırsınız..bırakın gitsin belki o kadında baska sler bullmustur sizde bulamadığı..sizle belkide evi yurdu olsun diye evlendi bunları düşünmek gerekio

X