3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

haklısın canım zaten aramızda herşey bitti mahkemeyi bekliyorum evide terk etmedim çünkü oturduğumuz ev benim kendi evimdi

Acaba ev senin üstüne mi canım umarım değildir.,
Konunu başından beri takip ediyorum. Allah sana çok büyük sabır versin. Sakın aman uğraşamayacağım deyip tazminat almamazlık yapma arabayı da sakın verme. Bİr genç kızın hayallerini söndürmek bu kadar basit değil. Sanal ortamda da olsa biz hep yanındayız.a.s.

en doğrusunu yaptın,onuruna ve gururuna yakışacak şekılde ,evet biz senı tanımasakta her zaman sana destek olacağız allah sana buyuk sabır versın canım.:Saruboceq:

Bence de çok onurlu davrandın bazı arkadaşların dediği gibi gidip basmak falan bence kadınlık gururunu daha çok incitirdi..

valla ben kadının ettiği pişmiş laflara çok sinir oldum şeytan dioki kır bacaklarını ama anam bebişim var ya
uyuz şey eminim sende bu forma birgün katıolcaksın yada burda bi yerdesinnn
madem nette tanıştın o adam die görünen varlık ne ferhundeye nede sana yar olmaz karısını bırakan sana daha beterini yapar

salak eski kocanın mutlu olmak için ayrıntılara takılmayan internette tanıştığı adamların altına yatabilecek kadar basit bi kadını midesi hazmediyosa, çok mutlu olmalısın hemen boşanmayı istemesine. çok fazla gelmişsin bu şey salağı adama kaldıramamış senin ağırlığını. basit olmayışın onu şaşırtmış tabi. kadın zaten tam bi kaşar. aşllah öylelerini uzak tutsun herkesin eşinden sevgilisinden.

tüm sayfaları sıkılmadan tek tek okudum ve inan şuan benim bile psikolojim bozuldu.kocamdan şüphelenmeye başladım.o lanet olası herifte uçkuruna hakim olamamış şimdide seni suçluyo.adam alışmış tabi pohpohlanmaya,iş babadan,ev kayınpederden tabi G........ kalktı.aslında S............ ağzına eşek gibi çalışıp herşeyi kendi yapacaktı görürdüm o zaman.o adı melek kendisi şeytan olan kadın bakalım şimdi işsiz güçsüz adama hala vermeye devam edecek mi. O........nolucak.evli erkeklerin Y............tatlı geliyo..kızmayın kızlar ama hakediyo böyleleri..

surundur kopegi. madem kul kopek olmasi gerekirken, canini acitmis, hic acima. zaten acimayacaksin da, yapabileceginin sonuna kadar git. donuna kadar al.

Canım ya baştan sona okudum da çok soğukkanlı davranmışsın tebrik ediyorum seni. Allah böle durumlarda öle bi sabır veriyor ki insana şaşmamak mümkün değil tabi bazı şeyleri de insan başına gelmeden anlayamıyor.Rabbim daha hayırlısını versin sana inşallah.Okuduğum kadarıyla yaptıklarından pek de pişman görünmüyor sadece ailesi ile arası bozulduğu için sana saldırıyor.Evin onda varsa eğer anahtarını değiştir bol sıfırlı bir nafaka talebinde bulun.Zaten elinde delillerinde var bölesi bir insana acımana hiç gerek yok.Onlar zevk ederken seni düşündüler mi?Kapında köpeğe çevir bu insanı isminden soyadını temizlet bir an önce bence.(çok şiddetli oldu galiba ama sanki bana yapılmış gibi nasıl sinirlendim anlatamam):eek:klava::eek:klava::eek:klava:bununla onun kafasına kafasına aklı başına gelene kadar.

canım benimde evliliğimde 1yıl dolmamıştı ama hemen ayrılmıştık biz tek celsede,yeterki iki tarafta istesin
Allah yardımcın olsun ferhundecim,inan hepsi geçicek,sabırlı ve güçlü ol,2sene sonra hatırlamıcaksın bile hayatında böle birinin olup olmadığını,en zor zamanların şimdi,seni çok ii anlıyorum
Allahlarından bulsunlar...

Sanırım siz ayrılalı 2 yıl olmuş karaçiçekciğim; bu Yargıtay kararı daha yeni bir gelişme. Boşanma oranları arttığı için aileyi korumak adına artık ilk yıl içindeki boşanmalar zorlaştırıldı. O nedenle tedbirli olmakta ve bir avukata bu konuyu danışmakta fayda var.
Hem böyle bir adamın mahkemede ne tavır sergileyeceği hiç belli olmaz, son anda maddi çıkar yüzünden "Ben boşanmak istemiyorum." diyebilir. Biliyorsunuz, boşanmak isteyen eş maddi anlamda dezavantajlı oluyor. Hiçbirşeyin yanına kalmaması lazım o adamın. O yüzden tedbirli olmak gerek.
Sevgili ferhunde; delilleriniz varmış, buna sevindim; çok soğukkanlısınız. Bunun da yanında bu olayda takındığınız tavrın asaletine hayran oldum.
Birgün hepsi geçmiş, gitmiş olacak... Güzel günler sizin olacak, hiç merak etmeyin.

Son düzenleme:
çook kötü çok afedersiniz çook adice bir durum.. madem evlilik gibi ciddi bir kurumu kaldıramayacak bir bünyen vardı ne diye evlendin be adam..yani söyleyecek birşey bulamıyorum ne kadar zor bir durumda olduğunun farkındayım ama bu ihanetin hazmedilecek bir tarafıda yok insanın midesi almaz :KK43:
eşini al karşına konuş istemiyorsa o ucuz kadına gitsin. acayip sinirlendim yaaaaaaaaaaa

çook kötü çok afedersiniz çook adice bir durum.. madem evlilik gibi ciddi bir kurumu kaldıramayacak bir bünyen vardı ne diye evlendin be adam..yani söyleyecek birşey bulamıyorum ne kadar zor bir durumda olduğunun farkındayım ama bu ihanetin hazmedilecek bir tarafıda yok insanın midesi almaz :KK43:
eşini al karşına konuş istemiyorsa o ucuz kadına gitsin. acayip sinirlendim yaaaaaaaaaaa

Artık karşısına alıp
konuşulacak tarafı mı kalmış..??
:dilcikar:

Abla bütün sayfalari okudum ve sok oldum. Bu kadar adi insanlarin var olmasi gercekten cok üzücü.
Umarim bundan sonraki hayatinda hersey gönlünce olur abla. Zaten bundan sonra mutlu olacagina eminim.
O adi herifin gercek yüzünü gördügüne sükretmelisin abla. Daha fazla zaman gecseydi yani daha gec ögrenseydin kim bilir baska neler cikardi karsina...

Melek demek çok anlamlı değil ama melek denen o kadınla ablam görüştü kadındada eşimle internette tanıştıklarını kısa görüşmeler olduğunu sölemiş.sonrasında eşim evlenmek üzere olduğunu sölemiş melekde inanmamış yada inanmak istememiş eşimde düğünüm var istersen gel kendi gözlerinle gör demiş ve melek de düğüne gelmiş sonrasında 1,5 ay kadar hiç görüşmemişler ve o 1,5 ayın sonunda kadın bunu aramış görüşmek istemiş bi kere sevişmişler ve sonrasında kadın aradıkça bizimkiside gitmiş ve meleğe benim için beni sevmediğini ama çok iyi bir insan olduğu sölüyomuş o yüzden beni üzmek istemediği için ikimizide idare etmiş aylarca . evli olduğunu bile bile evli bi adamdan ne istediğini sorduğunda ablam mutlu olmak için detaylara bakmıyorum evli yada bekar farketmez cevabını almış..bu konuşmaların hepsi çok şükürki yine soğukkanlığım sayesinde aklıma geldi vee kayda aldırdım

O sözlere cok kizdim. Baskalarinin mutsuzlugu üzerine kurulan o kadinin mutluluk dedigi sey asla mutluluk olamaz. Oda kendini kandiriyor demek ki...

Türkiyemiz icin herkes tiklasin:
http://www.kadinlarkulubu.com/yardi...ilen-ulkesi-yapmak-istiyorsaniz-tiklayin.html

Son düzenleme:
""""meleğe benim için beni sevmediğini ama çok iyi bir insan olduğu sölüyomuş o yüzden beni üzmek istemediği için .............................."""

allahım ne hikaye........... demek çok iyi imişsin sana kıyamıyormuş öyle mi.......

kıy bundan sonra..sessiz atın çiftesi tekin olurmuş...bir tekme at ki bir daha toparlanamasın.o bunu hakediyor.sen çok mu iyisin????BİRAZ KÖTÜ OL bence..

Canım inşallah hemen boşanırsın we kurtulursun ondan üzülme artık kendi hayatınla ilgili kararlar almayı düşün... Allaha hawale et onları rabbim werir onların cezasını üzülme artık şükredelimki çok çabuk öğrendin olanları... Herşeyin hayırlısı senin için olsun inşallah Canım dimdik ayakta dur biz KADINLAR çok güçlüyüzdür we öyle kalacağız FERHUNDE gibi allaha emanet ol.

ceylasyayay katiliyorum seninle sadece medini insan giib konustu arakdas ve dogulari anlatti senin gelipte arkadaslara yanlis anlatman ve bole tepki vermen iyi olmamais arakadaslar gorun bak bu insan boyle yardimci olmus arakdas gelmis burda neler diyor arkadas hakliydi bence evet eksiklik var ahngi insan gidip 3,5 ayliklen esini aldatir ya demki bir eksik bsiyelr buldu beyefendi hic kendine suc aramiyor hanimefendi ayzik yani durup durduk yere bir adam bunu yaparmi cunku baynin davranisindan saygisindan sevgisinden kaynaklaniyor ve eksik buldugu an baskasindan yada disardan ariyor lutfen arakdaslar bilemdne yorum yapmayin ve arakdasada pek kulak vermkeyin arakdas insanca konsutu ve analti buda gucenek kirlacak ve burdda kotuleyecek bisrsey yok geli de buraya anlatmasi iyi olmamais hci bir sey diyemiyorum suan hakinda yanlimsiim sadece

yok arkadaşım yok yahlış düşünüyosun o zaman eksiklik gördüğü yanı başkasında arıyosa erkek neden daha çirkih biriyle aldatıyo ya da daha eğitimsiz kadınlarla aldatabiliyo erkekler karıların bunun gözü doymamışlıkla ego tatminiyle alakası var

yok arkadaşım yok yahlış düşünüyosun o zaman eksiklik gördüğü yanı başkasında arıyosa erkek neden daha çirkih biriyle aldatıyo ya da daha eğitimsiz kadınlarla aldatabiliyo erkekler karıların bunun gözü doymamışlıkla ego tatminiyle alakası var

arkadaşım biz o konuyu kapattık ama nese son yazdıgına cevap veriyim erkekler yasak olanı ulaşılması heyecan verici olanı severler sen ne kadar güzel olursan ol git onu öp bide çirkin biri olsun ona naz yapsın öptürmesin seni deil onu seçer birde ikinci olan bayanların şöle bi şansı var evdeki ne kadar iyi olursa olsun ikinci bayana hep kötülenir vee kusuru var diyelim ki atıyorum sabah kahvaltı hazırlayamıyo digeride erkegi bununla kandırrı her sabah kahvaltıya çagırır anlatabildim mi

inanamıyorum yaaa bu ne pişkinlik............................ vay beee ağzım açık kaldı......

canım ben fazla şaşırmıyorum benimki de benim bileziklerimi bozdurup sevgilisiyle otelde kalıp yiyodu ben hamileyken ve benim canım bişey istese yani aşersem almıyordu ve daha neler neler o yüzden şaşırmıyorum var böyle pislikler:1no2:

X