3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

arkadaşım biz o konuyu kapattık ama nese son yazdıgına cevap veriyim erkekler yasak olanı ulaşılması heyecan verici olanı severler sen ne kadar güzel olursan ol git onu öp bide çirkin biri olsun ona naz yapsın öptürmesin seni deil onu seçer birde ikinci olan bayanların şöle bi şansı var evdeki ne kadar iyi olursa olsun ikinci bayana hep kötülenir vee kusuru var diyelim ki atıyorum sabah kahvaltı hazırlayamıyo digeride erkegi bununla kandırrı her sabah kahvaltıya çagırır anlatabildim mi

doğru söylüyo olabilirsin ama o zaman tüm evli erkeklerin aldatmak için bi gerekçeleri var..yasaktı tatlıydı..ve biz kadınlar evliliğimizde eşimize ilgi göstermek zorundayız şimdi öpsek suç öpmesek suç..ne yapalım kaçalım mı öptürmeyelim mi bağlamak için ya da ilgi göstermesek bu seferde ilgi göstermedin de gittim diyecek her halükarda bi sebep bulacak yani kendine valla bilmiyorum..:1no2:

canım ben fazla şaşırmıyorum benimki de benim bileziklerimi bozdurup sevgilisiyle otelde kalıp yiyodu ben hamileyken ve benim canım bişey istese yani aşersem almıyordu ve daha neler neler o yüzden şaşırmıyorum var böyle pislikler:1no2:

yani artık bu hale gelmişler ...yazık yazık............................

canım ben fazla şaşırmıyorum benimki de benim bileziklerimi bozdurup sevgilisiyle otelde kalıp yiyodu ben hamileyken ve benim canım bişey istese yani aşersem almıyordu ve daha neler neler o yüzden şaşırmıyorum var böyle pislikler:1no2:

ayyyy inanmıyorum:1shok:hemde hamileyken oturup kalkıp dua ediyim kocişime:asigim:hamileyken sürekli sorardı ben alsakmı demeden gider alırdı halada aynı gerçi :asigim::asigim:

yaa okurken gözlerım doldu benımm :KK43:

gercekten ınanılmaz uzuldüm benn

allah yardımcın olsunn

ben korkuyrum evlenmekten ...

arkadaşım geçmiş olsun.
cok akıllılık etmişsin onu takip edip..
cok acı bi durum ama huylu huyundan vazgecmez! bunu unutma
sen daha 3.5 aylık evliyken metres tutan biiri ilerde 10 tane karıyla rahat kırştırır.
tekmeyi bas bence acaipp sinir bozucu biriymiş kocan. elinden geliosa döv ayrıca. kalitesiz insan:kızgın:

Canim insallah en kisa zamanda yaptigi hatanin farkina varirda seni cok arar.
Böylelerinin cezasini Rabbim veriyor sen icini rahat tut.
Evli bekar farketmez benim icin mutlu olmam önemli diyen o seytan ruhlu, Melek isminin yakismadigi kadinda cezasini ceker.
Esin öyle bir kadindan ne bekleyebilir ki?
Böyle bir kadin, yarin birgün baska bir mutlulugu buldugunda, esini boynuzlar.
Bence esin bir anlik hevesinden yasadi bunlari, ayriligi ondan istedi ama daha o hevesin büyüsünden siyrilmis degil.
Dur bakalim bir kac ay gecsin, bosanin, ozaman nasilda kafasi dank ediyor, köpekler gibi sürünüyor.

Hele birde sen ¨bu zor günlerinden siyrildiginda, senin hayatinda bir baskasi olacak düsüncesi nasil öldürüyor onu.
Sen bir kac ay bogulursun ama o ömür boyu nefes alamayacak.
Dünya serefsiz kayniyor!

Son düzenleme:

canim avatarinda evli oldugun yaziyor. lutfen halen o adamla evli olmadigini soyle.

doğru söylüyo olabilirsin ama o zaman tüm evli erkeklerin aldatmak için bi gerekçeleri var..yasaktı tatlıydı..ve biz kadınlar evliliğimizde eşimize ilgi göstermek zorundayız şimdi öpsek suç öpmesek suç..ne yapalım kaçalım mı öptürmeyelim mi bağlamak için ya da ilgi göstermesek bu seferde ilgi göstermedin de gittim diyecek her halükarda bi sebep bulacak yani kendine valla bilmiyorum..:1no2:

aslında aldatmak için bahane arayıp ona sıgınırlar her şeyi dozunda yapçaksın aslında en güzeli deli gibi aşık etçeksin kendine baya zor olur ama sonrada sal gitsin ama bilmiyorum valla bide sıkı takip etçen göz açtırmıycann eger yuvanın dagılmasını istemiyosan bakımlı olcan hep bi ugraş içinde olcan bide ben açıkçası nette yazıştıklarını gizli bi klasöre kaydettiriyodum sonra o işteyken okur tekrar gizlerimo bilmez ama ben onun tüm şifrelerini bilir bakarım eve egç gelicegini söylese iş telinden ararımmm yani bunlara beniim kendimce takiplerim

cok uzucu bır durum
diger sayfaları okumadım ama buyuk bır ıhtımal evlenmeden önce de bu bayanla ilişkisi vardır
sanırım bekarken gittigi duzenlı bir ilişki, evlenınce de bırakamamıs, durum bunu gosterıyor
bu erkeklere ne demeli bilmem, yazık cok yazık

evlilik yuva bu kolay yıkılmamalı diye düşünüyorum ama bu çok farklı bir şey.. tek gecelik ilişkilere belki hata yaptı denir her insan hata yapar. yapar ve pişman olur ikincisini yapmaz. ama o sürekli gidiyormuş ve bunu bir hata olarak görmüyor ve herhangi bir pişmanlık yada üzüntü duymuyor senın yüzüne bakarken senınle birlikte olurken.. bende ayrıl derim...

ah yaa ne diyim :KK43:
ben yorumlayalı bir hayli gelişmeler olmuş...
Ferhundeciğim Allah yardımcın olsun inşallah en kısa zamanda onun soyadından kurtulursun canım....
Dualarım seninle....

6 ocakta mahkemem var kızlar ondan kurtulmam için çok az kaldı fakat avukatım ilk celsede bitmesi eski eşimin tavrına göre değişecekmiş.yani ilk celsede bitmeyebilirmiş durum ne göstercek blmiyorum ama çok gergin ve huzursuzum :KK43:(

sonuçta aldattığı ve boşanmaya istekli olduğuna göre eğer tazminat nafaka sorunu olmazsa ilk celsede bitebilir.

sakın kendini yıpratma ömrünü çürütüp çirkinleşme huzurlu mutlu ol güzeleş..

çünkü sen hata yapmadın kii.. yanlışı utanılacak şeyi o yaptı.. hakkınızda hayırlısı olsun.

sonuçta aldattığı ve boşanmaya istekli olduğuna göre eğer tazminat nafaka sorunu olmazsa ilk celsede bitebilir.

sakın kendini yıpratma ömrünü çürütüp çirkinleşme huzurlu mutlu ol güzeleş..

çünkü sen hata yapmadın kii.. yanlışı utanılacak şeyi o yaptı.. hakkınızda hayırlısı olsun.

başımdan defolup gitsin hiç birşet istemiyorum bütün ömrümü onun acabalarıyla geçirmek istemiyorum. umarım tek celsede biter gerekirse buunun için herşeyden vazgeçebilirim

canim avatarinda evli oldugun yaziyor. lutfen halen o adamla evli olmadigini soyle.

evet maalesef hala evliyim sonradan öğrendim otel olaylarını zaten sevgilisiyle oymuşum gibi konuştum msn de o kadar karışıkki aslında benim peşimde yıllarca koştu sonra o arada başka sevgilisi varmış benilme evlendikten sonra hatta nişanlıyken de görüşüyorlarmış yani hiç kesmemiş bağlantısını onunla ben aslında bu konuda bi konu açacam burası ferhundenin onun için bişeyler yazmalıyız ama dayanamadım yazdım.

Bence ayrıl hem kendin hem bebeciğin için ayrıl o heriften,evliyken ben başka kadınlar cinsel içerikli mesajlarını görsem hemen ayrılırdım.
Sen böle bişi yapsan o seni affeder miydi acaba?????
Kurtul bu adamdan!!!!!!!!!

X