3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

vay adiii pislikkkkk kötükedihüso

canım çok yeni gelinciksin daha bembeyaz gelinliğinin helalliğini vermişken kocan seni haketmiyor.Canım bir insanın kişiliği değişmez ve yol yakınken ayrıl sevgi bir yere kadar hepimiz senden daha eskiyiz evliliklerimizde o yüzden dinle bitanem ne kadar çok seviyorsan sev evliliklerde sevgi saygı olmadıktan sonra evlilik yürümez ahh canım içim öyle acıdı ki bilemezsin:çok üzgünüm:

Oooy ooy oyy!!! Öncelıkle canım benım senı tebrık edıyorum,acabalarla kafanı yıyecegıne takıp etmıssın,bulmussun her yola basvurmussun.. Bravo! Ama okuyunca ınanamadım eşinin yaptıklarına.. Tabıkı hıcbır yuvanın bozulmasına buradakı hıc kımsenın gönlü razı olmaz ama tatlım böylede yürümez be..
Gecelerı aynı yastıga yattıgınızda ne hıssedıyorsun kımbılır,sana her dokunusunda her öpüşünde.. Insanın aklından neler gecer.. Acaba onada böylemı dokunuyor böyle mı bakıyor..vs
Eşinizi kınıyorum,senıde tekrar tebrık edıyorum,akıllı kendıne guvenen bır bayana benzıyorsun,en dogru kararı verecegınden emınım..Kendını daha fazla üzme..a.s.

öncelikle çook geçmiş olsun canım inan çok üzüldüm inşallah rabbim yüzünü bundan sonra güldürsün.. arkana bakma hiç, önüne bak, önünde upuzun ve güzel bi hayat seni bekliyor.. bunların hepsi tecrübe bizim için.. asla kendini suçlama..

yukarda bahsettiğin kişi de sanırım exkocanın gittiği o kadın gibi biri.. ona da hiç canını sıkma..

yuhhhhh!!!!!!! daha neler
karaktersiz kişiliksizmiş, erken tanıdığına şükret uğraşmaya değmez bu serseriyle tükür yüzüne git..
Allah sana başka kapı açar hayırlısıyla o zaman çoook mutlu olursun inşallah :Saruboceq:
ay çok sinirlerim bozuldu tırnaklarımı yedim ya bide onların faturasını ödüyordun off

geceleri aynı yatağa yastığa yattığınızda bana dokunuşunda kimbilir neler aklından geçiyo demişsin ,,,bunu düşünmeye bile tahammülüm yok.. aldatıldığımı öğreneli tam 1 hafta oldu ve o günden beri aynı evde bulunmuyoruz..onları yakaladığımı söyledim hemen ertesi günü oda kabul etti itiraf etti boşanmak istedi herşey bitti ogünden beri ...değil onunla aynı yastığa yatmak aynı havayı soluyo olmak bile mide bulandırıcı ((((((((((((((((( senağlama

ya ben bu işi anlamadım..hemen itiraf etmiş boşanmak istemiş..ee o zaman neden evlenmiş?
birde yanlış hatırlamıyorsam düğününüze gelmişti o kişi sanırım..ee o zaman evlenmeden önce bir tanışıklıkları vardı..o zaman neden sizinle evlendi?
evlendikten sonra tanışmışlarsa da sizi bu kadar kolay gözden çıkardığına göre sevmemiş hiç..
hayırlısı olsun..umarım başka biri ile çok mutlu olursunuz

neden evlendiği zaten meçhul mantıklı hiçbir acıklama bulamıyor...acaba başka seyler cıkar mı vardı diye bile düşündüm ben ama ne olcabilceğini bile kestiremiyor insan...
hiç sevmemiş olsa ferhundeyle 4 yıl cıkıp evlenceğini düşünmüyorum...bence olcakları kendide kestiremedi...ama o melekle olmasa bile bir gün bir başkasıyla kesin bir haltlar yerdi...öyle insanlar isterse evlendiği insanı deli gibi sevsin pislik olunca yine fırsat değerlendirir...belkide ferhundeyi iyi tanıyor ve asla affetmeyeceğini bildiği için oda onla olmaz artık melekte hamile onla olsun diyor....ferhundeyide suclayarak işten kolay sıyrılmaya ailesinden de destek görmeye calısıyor...ama adam pislik belki onda da bir pisliklik düşünmüştür...

gerçekten çok üzücü bi durum :çok üzgünüm: insan nediceni şaşırıyohemde daha 3 buçuk aylık evlisin nasıl oldu ne oldu demem bence metanetli ol bu bi anlık bişey deyildir senden önce vardır ben ce bu olay güçlü ol kendini bırakma belkide gördüğün iyi oldu ya öğrenmesydin ne olcaktı sen onu severken o başkasına gitmeye devam etçekti yarın birgün çocuk olcaktı öle daha kötü bence birazda olsa mutlu ol sıkma canını ve iyi düşün mantılıklı karar ver tart biç hayatta sorunsuz olmayan kimse yok öenmli olan senin düşüncelerin herşeyin hayırlısı olsun :Saruboceq: duat et herşey allahtan.

hemcınslerımın basına gelenlerı gordukçe su erkek mılletınden nefret edıyorum klava:....arkadasım allah yardımcın olsun

merak ettigim tek konu var. neden evlendi? neden, neden, neden?

insan baskasini sevebilir. evlenmekten vazgecebilir ki cok gorduk dugune 3 gun kala 3 hafta kalan iptal edilen dugunleri.

Canim sana bir sey diyeyim. klasik olacak ama. bir insandan ne kadar nefret edersen et, ne kadar kavga edersen et, daha kotusu ile karsilastiginda, istemese de, hatasini kabul etmek istemese de ister istemez bir ic muhakeme basliyor. ben yanlis yaptim diye. ilk baska her sey gulluk gulistanlik olabiliyor. yeni sectigin kisi ile. ama oyle gitmiyor.

aradan yillar gectiginde sen de yumusayacaksin. o da pisman olacak. evet cok gec ama karsi karsiya oturup konusmaniz bile mumkun ve o zaman aciklayacak en dogru sekilde neden boyle oldugunu.

simdi olay sicak. sasirdi., bocaladi esin. nereye catacagini sasirdi. hayati tamamen degisti. yasakti tatliydi, simdi hersey tum gercekligi ile ortada. Simdi ne kadar mutluyum dese de, kendini kandiriyor. Sadece yaptigi secimlerden pisman olmadigini kanitlamaya calisiyor. etrafina da oyle soyleyecek. su anda ne yapacagini bilmez durumda. parasi yok. birikimi yok. benzin almaya bile parasi yok kimbilir.

Ya canim eger elinden geliyorsa telefonunu falan da iptal ettir.hattini gorusmeye kapattir. borcundan dolayi. imei numarasini falan biliyorsan calinti de kapansin telefon:)

odeme tarihi gelince sana arabanin borcunu emin ol soracaktir. sakin buyukluk gurur falan yapayim deme. surundur. haciz gelsin evlerine. odeyemesinler. odeseler de sen afiyetle bin arabana, gez. sakin ustune alinma.

ayrica mesaj falan atarsa da cevap verme. bu deliye cevirecektir onu. en guzel cevap sukuttur.

Son düzenleme:
canım bi gelişme varmı bizi habersiz bırakma
hepimiz senin yanındayız
güçlü ol
aynen devam

bedensel bir aldatma..
msn konuşan chat yapanlar affedilir ama cinsellik girmiş devreye sakınnnnnn affetme.gerisi gelirkii eşin olaccak şahız onu kendine sevgili,metres yapmış...
allah kolaylık versin....

msnde başka bir kadınla-kızla chat yapanlar affedilir mi nasıl yani??:1shok:

Aldatmak sadece bedensel olunca mı aldatmak sayılır? delikafadulden

çok yanlış bir bakış açısı..

bence...:1closedeyes:

Konuya gelince arkadaşım daha yolun çok başındasın..Allahın sevgili kuluymuşsun ki en başlarda eşinin gerçek yüzünü görmüşsün.Daha fazla yara almadan bu adamdan kurtul..İnşallah bundan sonra hayat karşında daha düzgün insanlar çıkartır.Eşin ve o kadın da Allahlarından bulurlar inşallah...klava:

kusura bakma ama senin evinmiş madem ne diye sen terk ediyorsun ki evi ? Sen onu kapının önüne koy.Ama bence 2.kez böyle bişeyi yapmasını bekle kendi gözlerinle gör kadını sana inkar edicek bişeyi kalmasın.Sonra suratına tükür.Hem kadınıda görürsen aklın kalmaz.Ayy çok sinirlerim bozuldu şerefsiz dicem kusura bakma dayanamıyorum kötükedihüso sen kapı dışarı at defolsun gitsin :mymeka:

Ben olsam bavul bile hazırlamam..Tüm eşyalarını giysilerini pencereden aşağı atarım ya da ihtiyacı olanlara veririm..:dilcikar:

Onun da zaten yüzü olmamalı eve gelmeye ....

inanamıyorum yaaa bu ne pişkinlik............................ vay beee ağzım açık kaldı......

ayy yeni gördüm tüylerim diken diken oldu çocukta yokmuş bence bırak gitsin.seni sevseydi senle vakit geçirirdi sabaha kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…