Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende öyle hissediyorum bilmiyorum test içinde daha bence çok erken üzülürüm diyede yapmadım açıkçası 😑😑
ben etkisi geçmiş mi die 8. günde birde bugün 10. günüm yaptım test temiz etki geçmiş ama sanırım bat geçene kadar yapmam modum düştü :KK14:

bu günlerdede öğrenenler varmış oyüzden birde herhangi bir farklılık hissetmiyorum kendimde
ben belirti gösterildiğine inanmıyorum o filmlerde oluyor ben sadece çok fazla akıntı yaşamıştım, geriye kalan bulantı uyku halleri yorgunluk aklınıza gelebilecek tğm belirtiler bebek rahme yerleştikten sonra yani 6. haftasında başlıyor bence

evet bugunlerden öğrenenler çok kaliteli ve biraz maliyetli testlerle öğreniyorlar
bahsettiğin predictor early falan sanırım ama bende 2 kere yalancı pozitif çıkardı oyüzden almıyorum bir süredir ondan bir tane predictor express testim var oda bat günü ve sonrası için zaten

bu günlerdede öğrenenler varmış oyüzden birde herhangi bir farklılık hissetmiyorum kendimde
Canım daha çok erken ben Aralık ayında iğne olduğumda 12.gün bile negatif çıkmıştı ve hiç belirtim yoktu tutmadı diye düşünmüştüm adetim 1 gün geçince pozitif olmuştu ☺️ Bende 12.gün öğrenenler var olsa çıkardı diye çok üzülmüştüm, herkeste hemen idrara geçmeyebiliyor 🤗

Canım daha çok erken ben Aralık ayında iğne olduğumda 12.gün bile negatif çıkmıştı ve hiç belirtim yoktu tutmadı diye düşünmüştüm adetim 1 gün geçince pozitif olmuştu ☺️ Bende 12.gün öğrenenler var olsa çıkardı diye çok üzülmüştüm, herkeste hemen idrara geçmeyebiliyor 🤗
beklemekten başka yapcak bişe yok şuan

bahsettiğin predictor early falan sanırım ama bende 2 kere yalancı pozitif çıkardı oyüzden almıyorum bir süredir ondan bir tane predictor express testim var oda bat günü ve sonrası için zaten
şuan sanırım pahalanmış ben comfort days ile öğrenmiştim, içiniz sıkılıp stres olmaktansa bir kan verin bence akşam :) ben asla dayanamamıştım burdaki kadınlarımıza hayranım şuanda siz en doğrusunu yapıyorsunuz bekleyerekkk

şuan sanırım pahalanmış ben comfort days ile öğrenmiştim, içiniz sıkılıp stres olmaktansa bir kan verin bence akşam :) ben asla dayanamamıştım burdaki kadınlarımıza hayranım şuanda siz en doğrusunu yapıyorsunuz bekleyerekkk
testte pozitif görmeden kan vermiycem beklesem daha iyi olcak sanırım

bu doğru ben ilk kanda gece 8 değeri ile sabahına da erken gebelik testinde çizgi ile öğrenmiştim sanırım ortalama 10 değeri falan algılamıştı test. ucuz kadset testler 50-100 arasını ancak algılayabiliyor o da iyiyse tabi

daha önce bir düşük yaptım. kalbi durduğu için 8 haftalıkken kürtaj oldum. hamilelik belirtilerini hiç araştırmadığım için kendimi dinlemiyodum. çok şişkinliğim vardı gidip probiyotik hap almıştım eczaneden hatta. kendini dinlemiyorken hayat ne kolaymış.

X