Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde adetime 4 gün var dayanamadım test yaptım, erken gebelik testi değil çok soluk bir çizgi görünüyor mu ?

Eklentiler

• IMG_20220308_102018.jpg
    IMG_20220308_102018.jpg
    24,2 KB · Görüntüleme: 47
herkese merhaba. bu ay yumurta takibi yaptırdım ben de. adetin 3. günü doktora gittim. 4. günü sabah akşam olmak üzere klomen başladım. 11. günü cumartesi sabahı doktora gittim sağda 16,5 mm solda 17,5 mm olmak üzere 2 yumurtam oluşmuştu. aynı gün akşamüstü 6da çatlatma iğnesi vuruldum. cuma akşamını değerlendirmiştik zaten. doktor pazartesi sabahı 6-7 arasını değerlendirmemizi söyledi aynı gün 4-5 gibi gel yumurtan çatlamış mı bakalım dedi. pazartesi saat kurup görev olarak icra etmek enteresan olsa da alışmıştık zaten artık. akşamüstü gittiğimde sondakinin çatlamış olduğunu söyledi. zaten saat 11de çatlama akıntım olduğu için tahmin etmiştim ben de. sonra akşamını salı gününü ve çarşambayı üst üste değerlendirdik. doktor çarşambayı boş bırakın perşembeyi değerlendirin demişti ama yatılı misafirimiz gelecekti. o yüzden o şekilde uyamadık. şimdi bekliyorum bakalım. sürekli kendimi dinlediğim için her ay bin bir türlü belirti hissettiğimden artık kendimi çok ciddiye alamıyorum. hepimize bol şans diliyorum. allah bize bat a kadar sabır versin :)

Kızlar benim bugün iğnenin 4. Günü ama alt karında bir doluluk hissi ve yürüdükçe kendini belli eden bir ağrı var Aralık ayında vurulduğum iğnede hiç böyle olmamıştı. Aranızda böyle bişey yaşayan var mı?

Kızlar doktora gittim, sol tarafta ki yumuşlar çatlamış sağdaki kist olmuş. Bebiş varsa tutunsun diye progestan fitil verdi. 💕 Güzel haberler alalım inşallahh🤲

Merhaba kızlar benim iğne gününü sayarsak 9. Günüm saymazsak 8. Günüm pek belirti kalmadı çok çok az göğüs hassasiyeti bel ağrısı o kadar test hiç yapmadım regl dönemime beş gün var bakalım hayırlısı olsun inşallah 🤲🥰💜 hepimizin hakkında Rabbim hayırlısını versin🤲🤲💐

Merhaba kızlar benim iğne gününü sayarsak 9. Günüm saymazsak 8. Günüm pek belirti kalmadı çok çok az göğüs hassasiyeti bel ağrısı o kadar test hiç yapmadım regl dönemime beş gün var bakalım hayırlısı olsun inşallah 🤲🥰💜 hepimizin hakkında Rabbim hayırlısını versin🤲🤲💐
benim sadece göğüs hassasiyetim devam ediyor sanırım olmadı benim ya öyle hissediyorum:işsiz:

X