26 - 47 yaş farkı, ilişki, evlilik, bir kadının adama adım atması?

Yani biri hakkında detay duyarsın da bu kadar mahrem detayları nasıl öğrendin, bu adamla birlikte olmadığına emin misin?

ben anlatamıyor muyum? Kadın da resmi olarak evlenmek istemediği için bu adamı tercih etmiş? tamamen danışıklı dövüş. Kadını evleniriz diyip kandırmış da kullanıp atmış gibi davranmayın. Öyle olsa zaten karakterini beğendiğimi söyleyip övmem

Hangi karakter ?

Ee adam genç de göstermiyor ee sen neresine takıldın hey Allahım ya

Nerden biliyorsun güzel ablacım? O kadar çok gördüm ki kezban konumuna düşmemek için ne evliliği yiaa diyen kadın. Kadın ortalara düşmek istemeyecek tabi, kuyruğu dik tutacak.

Yani biri hakkında detay duyarsın da bu kadar mahrem detayları nasıl öğrendin, bu adamla birlikte olmadığına emin misin?
Burada sorulan sorular ömür boyu silinmiyormuş. O yüzden bu sorunuza ‘şuradan biliyorum’ diye cevap veremiyorum çünkü bu beni çok ifşa eder ama adamla gerçekten birlikte değilim ve dedigim gibi adamın böyle bir ilgim olduğundan haberi bile yok. İlişkim olsa direkt ilişkim var diye sorardım. Aldığım tepkiler aşağı yukarı aynı olurdu

O başka birşey genç görünür iyi hoş dersin geçersin ama peşlerindende koşmasınlar bi zahmet. Hocalar pas verdi demedim zaten bende konudaki adamı neden gömdünüz demişsiniz gömülmelik yaşta konu sahibi için onu söyledim.

iyiki muhafazakarmış.
pabucumun muhafazakarı.
kadına karşı bir sorumluluğu olmadan rahatça sevişebilmek için imam nikahı kıymış birde.

size gelince Allah akıl fikir versin.
adam çocuk istiyorsa evlenseymiş bir zahmet.
çocuk 10 yaşına geldiğinde adam 60 olacak.
arkadaşları deden mi diye soracak..
platonik aşka bu kadar bel bağlamayın gerçek bir ilişki yaşayın.

Geleceğe gerek yok ki. Aranızda 2 kuşak fark var. Benzer hobiniz de olsa kafa yapınız da farklı olur, zevk aldığınız konular da. Siz daha ergen sayılırsınız (25 yaşında beyin gelişimi tamamlanıyor). Sizinki heves gibi. Adamın başarısı, zekası, kibarlığı vs hoşunuza gitmiştir. Adamı tanısanız kaçarsınız muhtemelen. Hem 5 sene kadar sonra fikirleriniz de değişecek, çevrenizdeki erkeklerin düşünceleri de. O zaman sizden 5 yaş büyükler gözünüze olgun gelmeye başlayacaktır.

Yahu hâlâ anlamıyorsun danışıklı dövüş değil bu hadi kadın kabul etti adam olan adam o yaşa gelmiş olgun adam kalitesi bu değil! Hele kalite hiç değil! Adam olan adam sadece dini nikahla kalmaz resmi nikahı da basar aklına fikrine uymuyorsa da 2 çocuklu bir kadınla beraber yaşamaz kullanmaz!

Hangi karakter ?
Kuvvetle muhtemel bu ilk abidik gubidik ilişkisi değil adamın. Çok matah gibi anlatmış ama konudaki adam Peter pan sendromlu bir tip. Aile kurmaya uygun değil. Zaten başka yapacak şey bulamayınca işe güce sarar bunlar.

Hayat sizin hayatınız, bunu yaşamak istiyorsanız yaşayın, ilk 6-7 yıl sorun olmaz,ama yaş ilerleyince yaş farkı fazlaca belli olacak,ona ilk yıllardaki gibi bakmayacaksınız..21 yaş fark çok fazla ,gerçi acunla sevgilisi arasında 31 yaş fark var,ama o acun yani☺adam ultra zengin,yaş farkını maddiyat şimdilik dengeliyor...ama sizin konuda adamın bi zenginliği falan da yokmuş ,hem çok muhafazakar diyorsunuz,sizin yaşamınız bu duruma uygun mu peki..Sizin ilişki evliliğe giderse en fazla birkaç yıl sürer,sonrasında yaş farkı olumsuz etkiler..

Siz böyle cemaatler dini sohbetler tarzı bir yerde mi tanışıyorsunuz ikiniz? Şöyle bir ortama sokaktan sıradan insan denk gelemez

Arkadaşlarınızı tebrik ediyorum. Onlardan kopmayın. Çünkü aklı başında genç kadınlar

Evet yorumunuz bana haklı geldi. Adamla yüzyüze konuşma fırsatım oldu ama hiç özel hayatını kendisiyle konuşmadım. Öyle bir yakınlığım olmadı. Elbet vardır bir açıklaması doğru/yanlış gerçek/yalan. Ama ben bu açıklamaya sahip değilim bu sebeple net bir cevabım yok ama dışarıdan baksam ben de sizin gibi bu yaşta aşık olup resmi olarak evlenip cocuk sahibi olmak varken neden bu tipte bir ilişkiyi seçmiş diye sorgulardım. Şu an niye sorgulamıyorum? İşte bunun cevabı bende de yok

O iş hiç öyle olmuyor. İlk cinsel birlikteliği kocası ile olmuş ama kocası kendisine doğru düzgün cinsellik yaşatamıyor diye dert yanan kadınlarla dolu bu forum. O bana ne verirse ona razı olurum demeniz çok büyük risk. Siz belki seviştikten sonra zaman geçirmek, sarılmak, bir şeyler yemek isteyeceksiniz ama o yorulup uyuyacak cinsellik ve enerji kısmı, eğer kendine çok iyi bakmış çok zinde bir erkek değilse, çok zor. Bilemedim bence siz kısa süreli bir duygu yoğunluğu yaşıyorsunuz. Her şey kendi yaşında güzeldir emin olun. Siz ona yanaşıp birlikte olmak istediğinizde yorgunum dediğinde, bir de bunu haftanın 6 günü üste yaşadığınız zaman yavaş yavaş sorgulamaya başlayacağınızı düşünüyorum ben.

Canım canım canım. 10 yıl sonra hasta bakıcı mı olacaksın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…