26 - 47 yaş farkı, ilişki, evlilik, bir kadının adama adım atması?

Sen bu para yeme olayını kolay bişey sanıyorsun, o yaşta kadın çok parası olmayan bir adamla 4 sene tüketmez. Evlilik hayali ile beklemiştir o kadar. Bak kuşum, sana çok kullanışlı bir hayat tecrübesi vereceğim. Paramı yedi diye ortalara dökülen o adamlar vaktinde o kadın yüzüme baksın diye dünyaları serdi önüne. Bunun şaştığını daha görmedim. Sen bunu direkt adamdan değil başkalarından duyuyorsan da dikkat et onlara, ortada büyük bir yamama operasyonu var demektir.

Aile dediğin kim bilmiyorum ama adamın annesi de babası da vefat etmis kardesleri de yanında değil. Dostları, arkadaşları ve yakın cevreleri elbette biliyordur yoksa ben nereden duyup bileyim

Sen bunu erkeklerin olduğu yerde bi sor bakalım tepkilerinden anlarsın bu işin kârlısı kimmiş. Kadın besbelli 4 sene resmi nikah beklemiş, olmayınca gitmiş işte. Sanki bana Koç'un Sabancı'nın oğlu, akşamdan beri parasını yemiş de parasını yemiş.

O zaman neden 'eşi ' diyorsun. sevgilisi de f.ckbuddysi de.

Aile dediğin kim bilmiyorum ama adamın annesi de babası da vefat etmis kardesleri de yanında değil. Dostları, arkadaşları ve yakın cevreleri elbette biliyordur yoksa ben nereden duyup bileyim
Kadının çocuklarının adamdan haberi bile yok demişsin. Belliki kadının çevresinden kimse bilmiyor. Her türlü bu evliliğin gerçek bir evlilik olmadığı, kısa süreliğine cinsellik için yapıldığı çok belli. Muta nikahı gibi birsey işte. Adam muhafazakarsa bunları benden iyi biliyordur zaten. Muhtemelen dışardan muhafazakar görünüp her haltı yiyen bir tip. Yani senin anlattıklarından bu çıkıyor. Böyle adamlardan korkmalısin. Yaşının büyük olmasıda büyük bir sorun ama göründüğü gibi biri olmaması çok daha büyük bir sorun.

O zaman neden 'eşi ' diyorsun. sevgilisi de f.ckbuddysi de.
Bu sefer de adam muhafazakar ama zina yapıyor fiye linçlerdiniz o yüzden direkt imam nikahı kıydığını söyledim dümdüz. Farklı bakış açıları ve yorum yardımları istedim icinde bulundugum duruma sadece. Adamın önceki hayatı dısında konusulan bir şey olmadı %70

Kızım sen saf mısın? Hangi adam böyle iki tane oğlu olan kadına sırf seks için nikah kıyar? Hem de gidip her şeyi gider herkese anlatır. Sizler böyle fanuslarınızda yaşayıp yaşayıp sonra duyduklarınıza inanıp "aaa inandıklarım gerçek değildi" diyorsunuz. Hem ayrıldıkları ne malum?

Ek olarak sen hala hangi dernek vakıf sohbet vs anlatmadın. Neden.

Özel hayatlarına kadar biliniyor diyorsunuz yani. Soğuk olmasa neler bilinirmis demek ki.
Konuda başından söz,nişan geçmemiş dediğiniz adamın yıllarca hayatında imam nikahlı da olsa etrafca bilinen birisi olmuş. Niye başından bunlar geçmemiş diye yazma gereği duydunuz?
Ben belli bir yaş üstü, çocuklu bir kadının, resmi nikah istemeyip imam nikahi adı altında ilişki yaşamasının olabilecek bir şey olduğunu düşünüyorum bana çok anormal gelmedi. Kadının ailesinden kimse bilmiyordur muhtemelen ama adamın çevresinin kadının parası yeme mevzusuna kadar bilmesi normal değil. Ve senin bu ilişkiyi yaşayan biri için konu için konu açış seklinde tezat. Hiçte bahsettiğin gibi biri değil. Öyle gözükmeye çalışan biri bile değil çünkü yaşadığı ilişkide bilinmezdi o durumda.

O kadar cahilce ki konuşma tarzın, muhafazakar biri sırf sevişmek için dini nikahı kullanır mı? Hadi buna cevap ver, üstüne basa basa gönül eğlendirmekmiş amaç diyorsun ya
Bu onun sorunu. Ben bunu zaten savunmadım ki adam iyi yapmış oh olsun mu dedim? Sadece ortada bir mağdur olmadığını izah etmeye çalışıyorum. Resmi olarak evlenip coluk cocuga karısma sansı varken neden bu yolu secmis diye sorguladığımı söyledigim bir yorumum var 2-3 sayfa öncesinde. Sadece yazdıklarımı tekrae tekrar yazmak istemiyorum

Üstelik şöyle bir şey var, uzun zamandır birçok kişi ya sadece imam ya sadece belediye nikahı kıyıyor. Muhafazakar kesimlerden olan bazı kişiler ikisini eş değer görüyor, ayrı ayrı ikisini yapmıyorlar. Şuan bu çiftin belediye nikahı kıymama nedeni, belediyeyi ciddiye almadıklarından büyük ihtimal. Sen saf saf benimle resmi evlenmeyi düşünmeyen adam diye kadını küçümsüyorsun ama kadın ve bu adam için zaten resmi nikah bir şey ifade etmiyor.

İmam nikahı, belediyedeki yıldırım nikahı gibi kıyılan bir şey değilki kimse bilmesin.

Kadının çocukları nasıl bilmiyormuş herkes duymuş? Çocuklar sağır mıymış? O da garipmiş.

Okumaya gerek bile yok ! Aklımı peynir ekmekle mı yedin ya tek çocuksun 47 yaşındaki baban yaşındaki adamla ne işin var ! Ama çok enerjik falan fistan deme 3 yıla bülbülü ötmeyi bırakır ! Ötse bile 5 saniye sürer !

Aklınızı nerede unuttuysanız gidip bulun vakıf da yok dernekte yok adamın hayatında zaten yok benim hayatımda hiç yok hatta belki sizi şok edecek ama gayet seküler, açık ailesinde alkol kullanılan serbest bir ailenin kızıyım. Adam ise bunların tam tersi ama onunda cemaatle alakası yok : d kızıl goncalardaki sadi hüdayinin kızıyım desem anca tatmin olursun farkındayım ama maalesef. Kendinden cok emin konuşsan da Yanıldın

Kadının çocukları nasıl bilmiyormuş herkes duymuş? Çocuklar sağır mıymış? O da garipmiş.

Kuma olmayı ve kendisinden yaşça büyük bir amcayı arzulayan genç kızın hayallerini okuyoruz şuan. O şuan hem imam nikahını hem resmi nikahı yaptırıp "bakın diğer karısı resmi nikahı kıydıramadı ama ben kendime nikah kıydırdım" deme peşinde.

Tüm bunları, insanların en özelini ağızlara pelesenk eden kim? Adamın tipi çöp, parası pulu zenginliği yok, gencligi enerjisi yok, karakter desen ishal ağızlı en özelini bile yedi kat el öğrenmiş.
Neyini sevdiniz diyeceğim ama insan kendisine benzer olana meyleder. Demek ki layığiniz bu. Siz azıcık sırnaşın, hoşlandığınız belli edin, İslami koşulları kendinize paravan yapıp helal bir yuva kurarsınız eğer 47 yaşındaki adamın sizi hamile bırakmaya yetecek spermi varsa gebe kalınca nikahı basar size. Yoksa cocuk mümkün olmadigi için işi resmiyete dökmeye gerek yok.
Allah mesut etsin, bir yastıkta kocatsin

Hayır bu senin sorunun. Bu kadar abuk subuk işler yapmasına rağmen hoşlanabiliyorsan sorunun bende olacak hali yok. Böyle tuhaf tipi yanıma sokmam ben mesela, konuşacak tek kelime bulamam. Sen sayfalarca savunuyorsun. Bi düşün olur mu, ederim bu mu, ben bu muyum tam olarak diye. Çok şey yapma, bi düşün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…