26 - 47 yaş farkı, ilişki, evlilik, bir kadının adama adım atması?

Büyük yanılıyorsun. Zamanla vücudunu tanıdıkça 47 yaşında bir adamın performansı sana yetmeyecek, deneyim meselesi değil bu enerji meselesi biyoloji meselesi. Eskiler derdi yol üstüne bostan ekme el için ihtiyarlıkta genç avrat alma el için diye. Bunlar hep yaşanmış vaktinde, ağızlara yansımış.

Eee noldu, hani adam yuva kuracak fırsat bulamamıştı. Konu ve içerik gerçekse; evlerden ırak karakteri olan bir adam.
Konu ve soru gerçek. Adam 35-40 yaşına kadar sadece çalışıp kendisini ve kariyerini yükseltmiş 1-2 sene önceye kadar da bu evliliği yaşayıp ayrılmış. Ben resmi olarak evlenmek, yeni bir yuva kurmak, çocuk sahibi olmak gibi bir evlilikten bahsettim. Yaşadığı imam nikahı iki tarafın danışıklı dövüş şeklinde cinsel olarak kendilerini rahatlatıp vakit geçirmek üzerine kuruluymuş. Kadın da adamın resmi olarak evlenmek istemeyeceğini bilerek bu yola cıkmıs. Her seyi yazamıyorum ifşa olmamak için. Kısaca magdur olan bir kadın yok ortada. Adam da serefsiz degil, enazından bu konuda. Tamamen RIZA GÖNÜL PAZARLIĞI. İcerisinde bulundugum durumun garip ve belki de psikolojik olarak sorun oldugunu kendi kendime farkedecek seviyedeyim. Ve bu soruyu bu yüzden sordum zaten. Herkesin verdiği cevaba saygım var her yorumu göze alarak yazdım, ama bana karsı önyargılı davranmanız cok garip geliyor ne yazık ki gercek hayatın icinde de benim gibi olan yüzlerce insan ya da sizlerin bakısına göre geleceğin evlilik magdurları vardır.

Evet ben fizik hocamı aşık derecesinde seviyordum adam karizmatikti bu bir hayranlıktı sanırım şuan o dede olmuştur yani

Sence bu normalleştirebilir birşey mi?

Olmaz.
Olsa da ileride çok pişman olursunuz.
Adamı Düzgün biiri olsa düzgünce evlenir. Adam da diğer kadında mağdur değil. Karşılıklı alışveriş çıkar ilişkileri varmış.
Boşuna dememişler davul dengi dengine diye..
İlerde çocuğunnuz olduğu zamanda problem. Asla asla kafa yapısı olarak aynı düşünemezsiniz. O kişi hep ileride olacak. Ve çoğu şeyinizi eleştirecek. Bu da size batacak.
Kendinize göre birini bulun. Yakmayın kendinizi.

Babamla aramda 23 yaş var ama bu hicbirsey degistirmiyor.
Lütfen bu adamdan koşarak uzaklaşın. Diksiyonunuz, eğitiminiz o kadar düzgün ki. Aileniz desek sizi sarmış sarmalamis , tek çocuksunuz muhtemelen üzerinize titremislerdir. Ne ailenize ne de kendinize yazık etmeyin. Size şimdi olur gibi görünüyor, olmazları oldururum diye düşünüyorsunuz ama evlilik öyle birsey degil. Yapmayın

Evet adam 77’li fakat bu adam genc kızların peşinde kosabilecegi biri gibi degil. 1-2 ay önce adamı yakından tanıyan teyzelerden biri kendisi gibi bekar 37 yasında bir hanımla tanıstırmak istemisler kadın adamı begenmemis 50 yas gibi diye. Ve sanırım benden baska begenen yok. Bunun haricinde yorum yapanlar gelecege yönelik biyolojik acıdan yorum yapıyor diye düşündüm.

Valla bu adamı yatakta görmeden evlenmezdim..siz günde 3 kez sevisebilcek enerjideyken o 1den sonra tamam yetti gari diyip uyuyacak yaş seviyesine gelmek üzere çünkü.. siz hadi paraşütle atlayalım isterken aman evde oturup kitabımızı okuyalım siyaset konuşalım dese zorunuza gidebilir..iyi taniyin

Ben de aynı düşünüyorum bu sitede 40 yaş üstü erkekleri gömüyorlarçevrelerindeki o yaşlar dede gibi midir nedir anlamadım gitti

Ne mağduru ya? Bu toplumda erkek kolay kolay mağdur olmaz. Yıllarca adam bi yerinin keyfine bakmış, ama kadın parasını yemiş yaaa diye akladın iki dakikada. O kadına şimdi hangi adam vicdan yapacak ah canım bi tane şerro kadını imam nikahı ile 4 yıl kullanmış diye? Aynı şartlardalar mı sence? Paranın yenmesi mi daha kötü, toplumda değerinin düşmesi mi?

normalde yaş farkına çok takılmam, daha farklı kriterler önemli evlilik için,
Ama sizinki geçici bir heves gibi gözüküyor evlilik için yeterli değil olarak yorumladım
Adamın aurasından biraz da yaşlıca olmasından etkilenmişsiniz o kadar
Belki de kendinizi değerli görmek istiyorsunuz
Değişik bir psikolojik durumunuz var bence
Olumsuz yorumlara da fazla açıksınız
Çok sevseniz aşık olsanız vs kızardınız tek kriter yaş farkı mı diye ama siz fazla açıksınız

O yaşlardaki adamların peşinden 20li yaşlardaki kızların koşması adam gömülmelik yaşta tabiki 25 yaşındaki bir kız için
Genç göründüklerini vurgulamak için yazdım. Ünlülere hayranlık duymadan bir farkı yok benim için. Ayrıca hocaların da öğrencilere pas verdiğini belirtmedim. Bunu nereden çıkardınız? Lisansüstü öğrenciler ilgileniyordu hocalarla.

Hani eğitimin olmasa viran bir haysttan gelsen geleceğin belirsiz olsa ailen kopuk olsa vs yine anlarımda sadece seviyorum diye o yaş farkına değmez erkek mi kalmadı daha 25 yaşındasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…