26 - 47 yaş farkı, ilişki, evlilik, bir kadının adama adım atması?

Kadın çocuk yapmak istememiş zaten sorun burada. Eski eşten nafaka falan olayları da vardı muhtemelen resmî olarak evlenmemiş bu adamın parasını yemiş keyfine bakmış. Mağdur edilen taraf aslında adam. Ve elbette bunlar duyduğum şeyler olaylara şahit değilim. İki taraf içinde kesin şu haklı bu haklı diyemem.

Eee noldu, hani adam yuva kuracak fırsat bulamamıştı. Konu ve içerik gerçekse; evlerden ırak karakteri olan bir adam.

Kendine ve gençliğine yazık edersin . Şuan bunları anlamayacak kadar gözün görmüyor olabilir ama sonrasını düşün . Sizi çocuğu yerine mi büyütmesini istiyorsunuz anlamadım ? Siz onun gözünde “kızı” yaşındasınızdır . Fikir ayrılığı,görüşleriniz tamamen zıt. Ne gerek var .

Eee noldu, hani adam yuva kuracak fırsat bulamamıştı. Konu ve içerik gerçekse; evlerden ırak karakteri olan bir adam.
Aman yok ya okullar tatil oldu ergenler senaryo yazıyor bence, 27 yaşında genç bir kız dedesi yaşındaki adama sümüğünü atmaz( psikolojik rahatsızlığı yoksa)

Mağdur mu, yahu adam bile isteye o kadını seçmiş; nikah kıymayarakta kadını yasal haklarından mahrum bırakıp, toplumda aşağılanmasına neden olurken, bir evliliğin doğasında yer alan her şeyi de yaşamış.

İyi o zaman git açıl Adama oh mis gibi genç kadın bide bir iki çocuk yaptı mı tamam ileride bakacak biri de olur ne ala memleket
Yahu ben ikinci evliliğimi yapacağım da 30 yaşında idim adamın biri görücü geldi hem de defalarca 52 yaşında idi para desen gırla yav dedim Hacı dayı sen kendine başkasını bul biz seninle ne yapacağız aynı evin içinde aynı hayatı nasıl.yasacagiz babamla yasitsin yaa dedim yol verdim pişman değilim
Cinsellik fikir alışverişi tecrübe vs bunlar evlilikte olmazsa olmaz

Yani kendine böyle çapsız bir adamı nasıl kayık görüyorsun ya!
Cidden adam imam nikahıyla takılıp Allahı kandırıyor aklınca. Bu tipten nasıl hoşlanırsın. Ay yok cidden aklım almıyor benim bazı gençleri

İmam nikahlı eşi zaten 3-4 sene olmuş ama çocuğu yok şu an karısı da yok. Resmî kayıtlardan baktırmak gibi bir şansım vardı ve baktırdım. Yani bu ihtimalleri ben zaten düşündüm. Biraz alık ve gözüne perde inmiş gibi yansıyorum diğer yapılan yorumlardan anladığım kadarıyla ama o kadar da değil. Gay da değil evli de değil çocuğu da yok yeni yorum yazacak arkadaslar icin topluca söylemis olayım

Ne safsın be canım.. saflık güzel ama bu devirde çok tehlikeli haberin olsun

Adam 77 doğum olmalı. Niye gömdünüz ki adamı? Bizim bölümde iki tane yakın yaşlarda hoca var. Hala da bekarlar. Genç kızların hala peşinden koşabileceği tiplerdeler ki 60lı yıllarda doğan bir hocamızın peşinden evli öğrenciler bile koşuyordu. Çok da şaapmamak lazım.

Baston verelim vs diye yorum yapıldığı için bu açıklamayı yaptım. Kızlar evlensin babında değildi. Kendi babalarınızla şimdikileri kıyaslamayın.

Son düzenleme:
‘ benim babam 45 yaşında ve ben senin arkadaşınım adamla aranda böyle bir uçurum var, farkında mısın?’
Arkadaşın doğru söylemiş ama gönlün dinlemiyor dimi ileride pişman bile olacaksın belki de ayrıca önce ailen karşı çıkacak bunu da bil he oldu yola çıktın ileride muhtemelen sorunlarınız olacak sen hayatının baharında enerjin yüksek iken onun enerjisi düşük olabilir ki yaş itibariyle de öyle olması gerekir zaten

ya insanın sevişesi gelmez ya Allah aşkına ne saçma işler napcan evlenip Bihter mi olcan

Mağdur edilen taraf adam mı o adam olsaydı resmi nikahı basardı konudan tümden soğudum çıkıyorum

Reactions: Gao
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…