22 yaş nasıl olmalı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim en güzel yaşlarımdı, kıymetini bil.kalem ve hafif bir ruj sürsen yeterli

zayıflama topıklerıne mi katılsak burda benım en buyuk sorunum fazla 6 kılom bu ara eşim bile dalga gecıyor valla.boy kısa olunca 6 kılo acayıp fazla gösteriyor.yarın başlıyacağım rejime umarım yaniii

Öncelikle nasıl rahat hissediyorsanız öyle giyinme özgürlüğüne sahipsiniz ama bana çok spor geldiniz yazın haftanın iki günü kot şortunuzun altına güzel bir topuklu giymek bile tarzınızı değiştirecektir. Görmedim seni ama saç konusunda çok özenli olmalısın bir de takı öneriyorum. Naçizane :)

sorma bende de boy yok, 44lerden 52lere çıktım belki daha da çıkmışımdır bakmıyorum 10 gündür böyle çıtır tazecik kızlar crop top diyince geçmişe dönüp ağlayasım geliyor. Spor sevmiyorum, metabolizma çalışmıyor sonra ağla Scarlet ağla tabi.

topukluyla nasıl yurunuyor ben beceremiyorum mesela .geçen ay bir düğüne katıldım ankara da bilenler biler taurus avm içindeydi duğun salonu.valla çıkışta yuruyemedım çıkardım ayakkabıları aldım elime avm içinde yalınayak arabaya kadar yurudum .Allahtan saat geçti de avm kapalıydı az insan gördü ahahaa.var mı püff noktaları

22 yasta olmasi gerektigi gibi bir 22 yasim olmadi. yasimdan, boyumdan buyuk sorumluluklarim vardi.

ben size 22 yasta, daha ust yaslarda yere saglam basacak bir kadin olabilecek bir genc kiz olmayi oneririm. bence 22 yasa en cok bu yakisacaktir. S sassyassyy

Hep benim de o vermeye çalışıp da veremediğim 2-3 kg fazlalığım vardı bu kış gözümü karartıp yağ oranımı da bahane edip diyetisyenle çalışmaya başladım üniversitedeki kilolarıma geri döndüm.
S sassyassyy bu arada İpek kirpikten memnun musun?

:))) makyaja karşı değilim ama nasıl diyeyim herkesin kendini rahat hissettiği bir tarzı vardır ya, kimi kalem etek üstüne şık bluz ve stilettolarla, makyajla kendini rahat hisseder, onun tarzı o'dur çünkü, kimi de bizler gibiler diyeyim :) günlük hayatında makyaj yapmaktan hoşlanmaz, o yüzden de makyaj yüzümüzde sırıtır, rahatsız oluruz, ben özel günler dışında hiç makyaj yapmadım, göz kalemi sürüyorum ama fondotendir, pudradır allıktır hiç sürmüyorum, e alışık olmayınca da özel bir günde yaptığım makyajı bile korumakta zorluk çekiyorum, unutup kaşımla gözümle oynayınca da maskaraya dönüyorum

Hayatım boyunca birkaç kere etek giydim o da binbir zorlamayla, onun dışında jean benim hayat felsefem gibi oldu, bir jean şort, bir body, parmak arası terlikle dünyayı turlayabilirim, ben de annemin hanım kızı olamadım hiç :) bana asla topuklu giydiremedi, etek bluzla gezdiremedi, altına bir jean çekip üstüne salaş tişört giyen asi kızıydım hep, benim tarzım bu, farklı bir tarzda kendimi başka bir bedende gibi hissediyorum, ben benlikten çıkıyorum, hiç kafanıza takmayın genç hanım, herkesin kendi tarzı vardır, bizim farkımız tarzımız, bizi olduğumuz gibi kabul edecekler :)))

düşük bele ve crop toplara çoktan veda ettım ben

mune yi de merak ettik bak şimdi banlamazsa bizi bir resim de ondan ıstesek ahaa kızarmı ki korkuyorum da sorarken

İzle bence. Var tabiii :) ama bu pat diye olan bişey değil. Çalışarak oluyor. Yani bir kere giyersin yürüyemezsin ikinicisinde üçüncüsünde dikkat edersin adımlarına dördüncüsünde rahatlıkla yürürsün: emin ol topuklu giydiğinde daha bir kadınsı hissedeceksin. Ve kesinlikle az da olsa yakışacak şekilde makyaj yapmalısın. Bir ruj olur bir allık olur :)

Ayak acıya alışacak giydikçe:))

Bu videoyu diyvektim bende...oldukca yararlı

21 yasina kadar erkek gibi giyindim. Bol kotlar bol tshirtler
Degisik degisik takilar.. simsiyah makyaj her kiyafetim siyahh.. :))

Ve cok rahattim. Sonra evlendim iste o zaman basladi. Siyah makyajdan siyahlardan vazgecip rengarenk takilmaya basladim. Bence insan nasil isterse oyle giyinmeli nasil rahatsan oyle yap. Ilerde evlenince oturakli giyinirsin ( babana ithafen oturakli dedim )

Bende 22 yaşındayım ve yaşımdan küçük gösteriyorum. Bunun ölçütü nedir bende emin değilim Giyimim standarttır 18-30 yaş skalasındaki herhangi birinin giyinebileceği şekilde yani ama vücut tipime yakışan şekilde tabi. Makyaja gelince göz kapaklarımı düşük bulduğum için eyelinersız asla Bi de rimel sürerim bu günlük istisnasız makyajım onun dışında bazen far kullanırım, cilt makyajı yapmam. Mukayese etmen için kendimden 22 yaş örneği verdim ama bana sorarsan ne hissediyorsan öyle davran bırak kim ne derse desin bu yaşlara geri dönemiycez, kafana takma keyfine bak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…