22 yaş nasıl olmalı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
fotoğrafı birkaç kişiye attım sizinle ilk kez konuşuyoruz ya atmasam kırılmazsınız değil mi :/
Yok est. merak etmiştim sadece bir de akran olunca:) Giyim tarzına gelince bence bir de onların dediğini abartmamak kaydıyla deneyin. Alışveriş yapmak, yeni bir tarz sizi daha iyi hissettirebilir bence. Değişiklik iyidir:)

maşallah 25 te 2 çocuk .ben 40 oldum yırtık kot ben de gıyıyorum ama gençler kadar yırtığını değil tabi sadee dizlerinde yırtık ha eşim karışmasa paramparça da gıyerım Jean hastasıyımdır

Bende 22 yaşındayım. Vücudum kilo almaya elverişli 162 boyundayim normal kapalıyım kendi vücuduma bakiyorum ne giderse ne oturursa ama sizin kilonuzda boynuzda gayet iyi yani genç belki yan yana gelsek senden 10 yıl buyuk gösteririm ama vucuden. Belki bira daha ciddi giyinmenizi istiyorlar. Yani daha doğrusu yerine göre giyinip kuşanmalı ve davranmanızı istiyorlar

Ben de 21 yaşındayım yaşıtlarıma göre daha çocuksu giyiniyorum.Aslında şimdi ergenler bizden daha kadınsı giyinmeye başladı vallahi :)) Valla nasıl rahat ediyorsam öyle giyiyorum,özel günler de özeniyorum sadece o kadar.

29 yaşındayım 20 gösterdiğimi söylüyorlar. 22 iken de daha ufak gösteriyordum. Yani her zaman bakımlı hafif allık nemlendirici Vs kullandım. O dönemlerde spor ayakkabı geniş t shirtlerden çok daha genç kız kıyafetleri tercih ederdim. Hafif yüksek spor tarzı ayakkabılar, ufak takılar, çok spor giyinmezdim, daha cicili bicili. Haliyle yaşımı yine göstermesemde yaklaşırdım. Ama şimdi mümkün değil 30 gösteremiyorum. Klasik takım, topuklu elbise ve ense topuzumla bile 22 oluyorum :)

22 yaşında niye işkadını gibi giyinesin ki?
Bizim millet çok abartıyor 15lik kız bile 1kg makyaj, topuklu ayakkabı, boyalı saç...
Tayyör mü giycekmişsin yani 22de crop top giyilir tayt da giyilir
sen iş kadınısın cherry sen de vardır ağır takımlar ahahaa

eyeliner ömrümde beceremedim kendi yapanları çok kıskanıyorum çokkk.

24 yasinda avukatlik stajına başlamıştım ve ofise her zaman keten pantolon hafif topuklu deri babet gibi ayakkabılar keten titil tiril bir gömlek ile giderdim ve renkler her daim krem, haki, gri veya siyah olurdu. Her daim temiz ve ütülü giyinirdim. Makyaj yapmazdım saçlarım da doğal dalgalı, kısa idi. Bence son derece duzgun bir stajyer avukat gibi görünüyordum. Ama avukatlar bir gün beni yanlarına çağırdı. Çok öğrenci gibiymisim. Ağır olmam lazimmis. Topuklulari giyip fon cekip makyaj yapıp etek ceket takımı ile gezmezsem hakimler beni ciddiye almazmis. Hakimlerin zevkine afedersin cok da vizyonu olduklarini dusunmuyorum en azından bir kisminin. Lütfen herkes uzerine alinmasin.

Bu ne cidden yani en sinir olduğum sey insanin tarzina mudahele. İlla ağir bugur olacak. Yani laf etmiyorum o tarza da. Herkes yakışanı giysin. Yakıştıran çok güzel yakistiriyor o tarzı. Saygı duyarim.

Ben de avukatlığı bıraktim zaten. Şu an sirt cantasiyla spor ayakkabiyla mülteci kamplarında geziyorum. İyi ki zamaninda karismislar nasil bir hayat istemediğimi anladım resmen. 30 yaşındayım 17 hissediyorum aaaa kocaman kadın kendini çocuk zannediyor diyeni üzerim net!!!!

22 yaş nasıl istiyorsan onu giy yaşıdır hele bir de öğrenci iken. Minyonsan, makyaj, abartılı kıyafetler, topuklu ayakkabı giymiyorsan lise öğrencisi sanmaları çok normal. Beni de üniversitede iken lisedeyim zannederlerdi (oysaki ben uzun da sayılırım). Şimdiki kızlara bakılıyorum yüzleri fondötensiz dışarı çıkmıyorlar. Saçlar hep boya, giyisiler hep kadınsı. E öyle olunca da o 22-25 ler oluyor 30-35.

sen demi mınyon bizdensin Astoria hayallerımde sen 170 boylarında sarı uzun saçlı avatarındaki gibisin ama

bu arada ankarada olanlar salgın mı var ya bugun ailece yatağa duştuk

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…