22 yaş nasıl olmalı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sassyassyy

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
27 Mart 2017
9.509
48.090
herkese selamlar gününüz umarım güzel geçiyordur.

aslında kendim rahatsız olmuyorum küçük gösterdiğim için hatta küçük gösterdiğimi de düşünmüyorum. ama çevremden (annem, babam, teyzelerim, abim) biraz daha büyümem gerektiğini duyuyorum.

anneme göre biraz makyaj yapmalıyım, babama göre artık biraz daha özenli giyinmeliyim, abime göre ise artık daha oturaklı olmalıyım. ama bilmiyorum makyaj yapmayı sevmem zaten kendime yakıştıramıyorum sanki çirkin olduğumu hissediyorum; giyim konusunda ise kışın tayt üzerine kazak veya sweat giyerim, yazın ise genelde elbise veya şort üzerine crop top giyerim ayağımda hep sneaker olur; oturaklı olmak tam olarak nedir bilemiyorum ama yerine göre davranabildiğimi düşünüyorum aslında.

bunları duydukça biraz moralim bozuluyor. son olarak bu sabah babamdan artık düzgün şeyler giymen gerekiyor gibi bir uyarı aldım ve moralim bozuldu. mesela ne giyeyim dedim zaten yüzün çok küçük gösteriyor, sürekli çocuk gibi tayt giyip üzerine bir sweat geçirince 16 yaşında gibi oluyorsun dedi.

muhabbetim olan birkaç kişiye fotoğraf atabilirim ama buraya yükleyemem. bence 22 yaşında duruyorum ama ailem 16 gibi olduğumu söylüyor. 22 yaşında bir kadın nasıl görünür dışarıdan yani giyimi nasıl olmalı, nasıl makyaj yapmalı?

yorumlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim. sevgiler. ❤

Ben bunun giyimle alakalı olduğunu düşünmüyorum biraz fiziksel olarak bahsetmiş babanız abiniz ise olaya tamamen kişisel özellikleriniz olarak bakmis

fiziksel olarak aslında boyum 1.57 48 kiloyum ama öyle cılız görünmem spor yapıyorum vs dışarıdan hiç olumsuz bir şey duymadım. babam genel olarak kıyafetlerimi beğenmez zaten. bilmiyorum aşırı moralim bozuldu buna.

Ilerde minyon olmanin cok avantajini goreceksin. Daha dun kayinvalideme gelen misafirle bayramlastim,oradan ayrilinca bu kadin benden 10 yas buyuk gorumceme arkamdan' O uzun sacli kiz kim kizinmi' demis:) 30 yasinda 2 cocukluyum

yok aslında ben minyon olmaktan asla şikayetçi değilim hatta o tribi de saçma ve yapmacık bulurum :)

ailemde tarzımın bu kadar eleştirilmesi biraz bozdu beni cidden. babam kıyafetlerimi, annem makyajımı eleştirince bir noluyoruz lan oldum.

22 yaşında biri hissettiği gibi olmalı. Oluyorsa çocuk reyonundan bile giyinebilir. Herkesi kendine baktıracak kadar absürtte giyinebilir. İstersen yüzüne kelebek çizip çıkarsın sokağa. Kalıplara sığmak için çok gençsin, hep genç kalacaksın.

Kendin olmaya devam et şekerim boyle daha guzelsin :)25 yasindayim. Yasimi gosteriyorum. 2 evladim var. Ayni tarzda giyiniyoruz. Yirtik kot giyerimm aaa biraz oturakli ol. Ustunde ki cok ergence faln muhbbetleri. Ergence dedikleri de misal bu senenin baskili tshortleri. Yahu onlara ne ki ?
Az makyaj yaparim cunki kendimi boyle begeniyorum. Onemli olan ben ne istiyorum.

Ben cok merak ettim 20 yasindayim. Ayni tarzdayim azicik rahatima düşkünüm belki.. bana atar misin normal bir fotonu nasil olmali bakalim farkli hissedersem soylicem

Nasıl olmalı diye değil, içimden nasıl geliyorsa öyle giyiniyorum. 22 yaşımda da öyleydim, şu an 30 yaşımda da öyleyim. Sen keyfine bak bence. Zaten dışarda hep aynı fabrikadan çıkmış gibi dolaşan bir sürü kadın var. Onlardan olmak zorunda mıyız?

Otuzuma 2 merdiven var ve senin gibi takılıyorum cocukluyum da...
Acikcasi giyimine kimseyi karıştırma ama makyaj candır...bi kalem rimel yeterli aslinda....badana luzumsuz
Foto isterim

bir hışımla yazmışım o fotoğrafı da ay insanlara fotoğrafımı atmak çok garip olacak ahahahah ama durun size atayım

22 yaşındayken platin sarısı ydi saclarim
(Hala öyle) hep makyaj yapardim. (Hala yaparim) topuklu ayakkabi giyerdim. Su an giyemiyorum yaslandim galiba saka bir yana yoruluyorum artık topuklu yla. O zamanlar hep pariltili bluzler cicekli bocekli elbiseler giyerdim giyim tarzim değişmedi. Bu bir tarz meselesidir kimisi sadeliği sever kimiside benim gibi şıkır şıkır olmayi sever. Ama benim.kizkardesim de beni gore gore bana makyaj yap demeye basladi 1 yaptim 2 yaptim sonra isyan edince senin malzemelerimin aynısını alalim mi dedi gel alalim dedim. Gittik aldik ogrendi makyaj yapmayi deli kiz suanda yapiyor. Oda cok kucuk gosteriyordu yasindan hem giyim tarzindan hem minyonlugundan bir de sinem kobal a cok benziyor kardesim. ama sen makyaj yapmayi sevmiyorsan hafif bir parlatici neden olmasin... ve allık. Bu arada ben o kadar abartili giyinmeme ragmen yeni tanistigim her kisi yaşımı tam söylerdi. 1 2 tanesi sadece 1 2 yas büyük söyledi.. nasil.oluyor zayifim ince uzunum ordan kurtariyorum ben.. sen nasil mutluysan oyle olmalisin 22 yas guzel bir yaş herkesin bir stili var sonucta.. sen demekki boyle giyinmeyi boyle takilmayi seviyorsun canimmm oturakli ol demelerine bakma sen büyükler bizi hep simarik gorurler zaten

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…