22 yaş nasıl olmalı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Istedigin gibi giyin ogrenciyken.
Ise baslayinca ister istemez kaliba giriyorsun.
Makyajda sevmiyosan yapma.
Ben 31 yasina kadar rimel allik ve nivea dudak kremiyle idare ettim, yuzum fondoteni ilk ve son kez dugunumde gordu, hala da bilmem fondoten pudra.
32yas itibariyle goz alti icin cc krem aldim o kadar.
2 cocuk annesiyim, bana da disarida hangi bolumde okuyorsun diye soran cok olur.

Giyim tarzimi esim elestirir, babam elestirir.
Burnum delik, gobegim delik.
Gunluk kotlarim resimdeki gibi, yanimdakilerde sipalarim.

22 yasimi geri bana verseler olurum de agir giyinmezdim

Eklentiler

• IMG_3427.JPG
    IMG_3427.JPG
    71,7 KB · Görüntüleme: 199
Tüm sayfaları okumadım. Ama fotoğrafı çok cok merak ettim.

Yorumlarını okuyorum. Eğer zihnimde canlandırdığım gibi ise öyle uçarı, cıvıl cıvıl, her daim eşofman ve salaş gezen bir özgür kız modunda biri canlanıyordu gözümde. Yazdığına göre de benziyormuş.

Aslında taytla çok sık kombinler yapılır. Tayt başlı başına yaşı küçük göstermez. Zaten minyonsun ve üstüne göbek açık giydiğin için yaşın küçük görünmüş olabilir.

Makyaj olayına katılmıyorum. Makyajı çok sevmem. Hele bi markete giderken bile makyaj yapanlardan hiç hazzetmem. Yüz ifaden küçük görünüyordur amenna.

Abinin söylediği ise tamamen kişisel gelişimle alakalı. Evet buna katılıyorum. Bazen ben de bakıyorum bazılarının davranışlarına, öyle ergen ki diyorum 20 yaş üstü insan biraz daha oturaklı olsun, nerde ne konusacagini bilsin falan. Sen nasılsın bilemem tabi.

Bence 22 yaş hayatini yaşamalı kısacası:KK70:

söylemesi ayıp ishal salgını
Dışardan bir şey yemiş miydiniz? ( bu da soru mu şimdi bayram atlattık diyebilirsin) sulardan olabilir mi acaba? Biz musluk suyunu çaya ve yemeğe bile kullanmıyoruz. Damacana su ile yapıyoruz. Hatta içmek için 5 lt sulardan alırdık, baktık başedemedik yemek ve çay için damacana kullanmaya başladık.

Dışardan bir şey yemiş miydiniz? ( bu da soru mu şimdi bayram atlattık diyebilirsin) sulardan olabilir mi acaba? Biz musluk suyunu çaya ve yemeğe bile kullanmıyoruz. Damacana su ile yapıyoruz. Hatta içmek için 5 lt sulardan alırdık, baktık başedemedik yemek ve çay için damacana kullanmaya başladık.
yemek hariç musluk suyu kullanmıyoruz bayramda kimseden bir şey yemedim sadece avm de pizza yedik ama arkadaşlarda aynıymış ondan dedım acaba salgın mı diye

ya pantolonla asla rahat edemiyorum beni o kadar boğuyor ki mis gibi tayt var işte fizik de müsait abes bir görüntü yok direkt giy çık işte.

öyle önü yazılı filan tshirt sevmem ben genelde belki biliyorsunuzdur juicy couture eşofman üstleri veya sweatleri var kadife, kışın hep tek renk onlardan giyerim siyah taytla. yazın yine aynı hep düz crop toplar veya gece çıkıyorsam pullu büstiyer filan olabilir. bilmiyorum absürd olmuyorum sanki ama ailemin beklentisi başka sanki. sabahtan beri aynaya bakıyorum hatta bir ara makyaj yapıp baktım nasılım diye :))

Ben de eşofman delisiydim. O yüzden anliyorum rahatlık sevmenizi.
Çevreniz de mi sizinle aynı giyiniyor? Yaşıt kuzenler özellikle aileniz kıyaslama mi yapıyor acaba? Size normal onlara abes geliyor bu sebeple. Dışarı çıkarken ne giyiyorsunuz bir fotoğraf eklemeniz mümkün mü? Kendiniz değil de internetteki herhangi bir görsel. Merak ettim :)

Istedigin gibi giyin ogrenciyken.
Ise baslayinca ister istemez kaliba giriyorsun.
Makyajda sevmiyosan yapma.
Ben 31 yasina kadar rimel allik ve nivea dudak kremiyle idare ettim, yuzum fondoteni ilk ve son kez dugunumde gordu, hala da bilmem fondoten pudra.
32yas itibariyle goz alti icin cc krem aldim o kadar.
2 cocuk annesiyim, bana da disarida hangi bolumde okuyorsun diye soran cok olur.

Giyim tarzimi esim elestirir, babam elestirir.
Burnum delik, gobegim delik.
Gunluk kotlarim resimdeki gibi, yanimdakilerde sipalarim.

22 yasimi geri bana verseler olurum de agir giyinmezdim

çok tarzsınız :KK66:

ama beni öldürseniz pantolon giyemem pantolon giydiğimde cenderede hissediyorum kendimi yahu taytın gözünü seveyim ben

ama beni öldürseniz pantolon giyemem pantolon giydiğimde cenderede hissediyorum kendimi yahu taytın gözünü seveyim ben
tayt Jean ler var renk renk düğme vs.yok çok rahat hm den aldım ben birkaç tane tavsiye ederim .boyunuda yaptır ayakbileği ustunde çok tarz duruyor

Ben de eşofman delisiydim. O yüzden anliyorum rahatlık sevmenizi.
Çevreniz de mi sizinle aynı giyiniyor? Yaşıt kuzenler özellikle aileniz kıyaslama mi yapıyor acaba? Size normal onlara abes geliyor bu sebeple. Dışarı çıkarken ne giyiyorsunuz bir fotoğraf eklemeniz mümkün mü? Kendiniz değil de internetteki herhangi bir görsel. Merak ettim :)

kuzenlerim süslüdür. arkadaşlarımın da yarısı ki genelde benim gibi mühendis olanlar aynı benim tarzımda, diğerleri okula gelirken topuklu ayakkabı giyecek tarzdalar. babam kendi arkadaşlarının kızlarına özeniyor olabilir onlar her daim full makyajlı filanlardır.

Fotoğraf bulamadım benzer ama mesela bugün üzerimde beyaz şort, bildiğiniz koyu mavi basic tshirt onun üzerinde de gri hırka vardı. ayağımda çok bilinen bir markanın şeritli sneakerlarından vardı. babam beğenmedi :))

:KK200:

Kisin bende tayt giyerim.
Calzedonia nin kot taytlari da oluyor elastik, onun bile yirtik pirtigini buldum.
Penye taytlarda kisin cok iyi.
Yazin sicaginda bende yuksek bel sort ustune crop top, elbise, genis tulum vs giyerim, hatta dusuk bel hic giymiyorum etekte bile, oram yoksa buram aciliyor cocuklara egilip dogrulurken.

Istedigin gibi giyin canim, su gibi yasindasin.
Kaliba sokma kendini.

kuzenlerim süslüdür. arkadaşlarımın da yarısı ki genelde benim gibi mühendis olanlar aynı benim tarzımda, diğerleri okula gelirken topuklu ayakkabı giyecek tarzdalar. babam kendi arkadaşlarının kızlarına özeniyor olabilir onlar her daim full makyajlı filanlardır.

Fotoğraf bulamadım benzer ama mesela bugün üzerimde beyaz şort, bildiğiniz koyu mavi basic tshirt onun üzerinde de gri hırka vardı. ayağımda çok bilinen bir markanın şeritli sneakerlarından vardı. babam beğenmedi :))
haftasonu Jean tulum giydim kızımla bir ornek valla istedığımı giyerim bir daha mı geleceğim dünya ya

Bence tam yaşınıza göre giyiniyorsunuz sassyassyy, makyaj yapmanızdan kasıt nedir mesela? Şahsen ben 22 yaşında birinin 30 yaşında gibi gösterdiği abartı makyajı sevmem, belki bir kalem, eyeliner, soft renklerde bir ruj ama hepsi o kadar, full fondoten, far, kapatıcı, ruj, allık derken 22 değil 30-35 yaş arasında görünürsünüz ki bu da dışarıdan bakınca en azından benim için komik duruyor, 23 yaşında bir kızım var, yazın şort üzerine tişörtler giyer, ayağında bir sandalet, bazen saçlarını iki yandan örer, bazen toplar, tüm makyajı bir kalem bir rujdan ibaret, topuklu ayakkabıları özel günlerde tercih ediyor, yüzü ufaktır, gören 23 yaşında demez ama ben tarzını beğeniyorum, kaldı ki yüzünüz belli bir yaştan sonra oturuyor, olgun görünmeye başlıyor, örnek ben:) minyon bir kadınım, 22 yaşındayken kimse o yaşlarda olduğuma inanmazdı, 30'dan sonra yüzüm olgunlaşmaya başladı, 46 yaşındayım ve artık 46 yaşında biri gibi göründüğümü düşünüyorum, her ne kadar yakın çevrem yok canım yaşını söylemesen kimse anlamaz kibarlığı yapsa da bakınca evet ben artık yaşımı gösteriyorum diyebiliyorum, makyaj yapmamanın veya spor giyimin, yüzünüzün küçük göstermesinin avantajını 35'den sonra yaşayacaksınız, aileniz kırıcı şeyler demiş olabilir ama kendinize has bir tarzınız varsa kimse için bu tarzı değiştirmeyin çünkü tatlı minnoş elbiseler, topuklu ayakkabılar ve makyajla rahat edemezsiniz, ben hiç rahat edemiyorum mesela, sizle tarzım benzer bu yaşıma rağmen :KK66:

Küçük göstermek candır :KK66: 30uma merdiven dayamış biri olarak küçük göstermenin keyfini sürüyorum. Boşver eleştirenleri

:KK200:

Kisin bende tayt giyerim.
Calzedonia nin kot taytlari da oluyor elastik, onun bile yirtik pirtigini buldum.
Penye taytlarda kisin cok iyi.
Yazin sicaginda bende yuksek bel sort ustune crop top, elbise, genis tulum vs giyerim, hatta dusuk bel hic giymiyorum etekte bile, oram yoksa buram aciliyor cocuklara egilip dogrulurken.

Istedigin gibi giyin canim, su gibi yasindasin.
Kaliba sokma kendini.
i
Ooo çıtır en sevdiğim :KK53: sen boşver kim ne diyor nasıl rahat ediyorsan öyle yaşa :KK66: ha foto görmek isterim o ayrı :KK8:
ahhhaa aranan üye geldi

tayt candır ya benim yaş 30 olmak üzere, hala taytlardan kopamıyorum annem de hep bebe gibi giyindiğimi ima ediyor :işsiz:
22 yaş iyidir, o günlere dönsem keşke. Bence yaşına göre giyiniyorsun ama çevresel faktörler bakış açısını etkileyebilir tabi. İşe başlayınca böyle şeyler giymeyeceksin nasılsa , nasıl rahat ediyorsan öyle devam et. Şu crop toplara özendim ama 8 kg almasam iyiydi benim yerime de giy :KK51:

Bence tam yaşınıza göre giyiniyorsunuz sassyassyy, makyaj yapmanızdan kasıt nedir mesela? Şahsen ben 22 yaşında birinin 30 yaşında gibi gösterdiği abartı makyajı sevmem, belki bir kalem, eyeliner, soft renklerde bir ruj ama hepsi o kadar, full fondoten, far, kapatıcı, ruj, allık derken 22 değil 30-35 yaş arasında görünürsünüz ki bu da dışarıdan bakınca en azından benim için komik duruyor, 23 yaşında bir kızım var, yazın şort üzerine tişörtler giyer, ayağında bir sandalet, bazen saçlarını iki yandan örer, bazen toplar, tüm makyajı bir kalem bir rujdan ibaret, topuklu ayakkabıları özel günlerde tercih ediyor, yüzü ufaktır, gören 23 yaşında demez ama ben tarzını beğeniyorum, kaldı ki yüzünüz belli bir yaştan sonra oturuyor, olgun görünmeye başlıyor, örnek ben:) minyon bir kadınım, 22 yaşındayken kimse o yaşlarda olduğuma inanmazdı, 30'dan sonra yüzüm olgunlaşmaya başladı, 46 yaşındayım ve artık 46 yaşında biri gibi göründüğümü düşünüyorum, her ne kadar yakın çevrem yok canım yaşını söylemesen kimse anlamaz kibarlığı yapsa da bakınca evet ben artık yaşımı gösteriyorum diyebiliyorum, makyaj yapmamanın veya spor giyimin, yüzünüzün küçük göstermesinin avantajını 35'den sonra yaşayacaksınız, aileniz kırıcı şeyler demiş olabilir ama kendinize has bir tarzınız varsa kimse için bu tarzı değiştirmeyin çünkü tatlı minnoş elbiseler, topuklu ayakkabılar ve makyajla rahat edemezsiniz, ben hiç rahat edemiyorum mesela, sizle tarzım benzer bu yaşıma rağmen :KK66:

makyaj bugün hiç yapmamıştım. normalde rimel sürerim sadece ama artık ipek kirpik yaptırınca onu da sürmüyorum evden direkt çıkıyorum. kendimi daha fresh hissediyorum bu şekilde bilmiyorum makyaj bana kendimi kirli hissettiriyor sanki yüzümden damlayacak gibi. yalnız olmadığımı öğrendiğime sevindim :)) ❤

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X