Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar selam hamileliğin başından beri oh ne güzel midem bulanmıyor diye dolanıyordum ortada bugün istifra ettim inşallah bir kereye mahsustur.
Ben de hiç kusmadım diye hava atıyordum. Geçen gün günde iki kez kustum. Ama kusunca rahatladım. Arka planda sürekli mide bulantısı çekmekse kusmayı tercih ederim. Benim gözlemim tansiyonum düşünce midem bulanıyor ve kusuyorum. Tansiyonu iyi takip etmek, aç kalmamak, ayakta dikilmemek gerek. Ben kustuğum gün 20 bin adım güneşin alnında gezmiştim.

Maşallah o kadar nasıl yürüdünüz ben iki adım atsam hemen yoruluyorum

Günaydın kızlar Kabızlık bende de var iki gün önce sabaha kadar şiddetli kasık ağrısı çektim doktorum duphalac içebilirsin günde 3 defa dedi. Sende bir doktoruna danış istersen
Kuru erik ve kefir öneriyorum. Özellikle kuru erik. Akşam yiyorum sabah tuvalete koşuyorum. İki tane falan yesem yetiyor.

Merhaba. Baktım ama kaçırdım sanırım bu fiyat Yeditepe nin söylediği fiyat mıydı? Erzurum’da doktorumuz yönlendirdi Yeditepeye gidiyormuş buradan, 11000fiyat verdiler bize ve 23 kromozom bakıyormuş
Bu geniş panel olmayanmış sanırım. Ben başka yerde yaptırdım sonradan canım

Canım işte benim midem de bulanmıyordu. Tövbe est hamile değil gibi dolanıyordum. Kusmamın sebebi de tuvaletimi yaparken kendi dışkı kokumdan midem bulandı

Yok kız çok tatlış duruyo ondan vardır o konsept gibi yani
Beğenmedigimden değil merak ettim başka bir işlevi var mı diye. Ben cinsiyeti olmayan bir şey almak istiyorum da öyle bir şey mi alsam diye düşünüyorum. Evi seçerken her şeyi beyaz sade seçtim. Bebeğin odasıni rengarenk yapcam. Bakıyorum çok soft çok renksiz şeyler var bana enerjisiz geliyor onlar. Canlı canlı kıpır kıpır şeyler almak istiyorum.

Canım neden oda yapıyorsun ki? Zaten bebek ilk 2 sene neredeyse hep seninle yatacak. Anne yanı beşik al temel olarak bebek arabası al başka büyük bir eşyaya gerek yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…