Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de izmirliyim izmirde yaşamıyorum ama tatilde muayene olmak için sorduğumda sizin dediğiniz gibi hep Onur beyin adı söylendi memnundu gidenler

Arkadaşlar normal yemek yememe rağmen kilo vermeye başladım. 8+3'teyim şu an. Böyle bir şey yaşayan var mı? Her gün 500 gram gidiyor. Bir de sürekli midem kazınıyor gibi. Değişik bir rahatsızlık hissi. Enerjim falan yerine geldi çok şükür. Şimdi bunlar başladı...

Bende 8+5im hep bakıyorum kilo alıyor muyum diye aynı kilodayim ne aldım ne verdim. Normaldir diye düşünüyorum. Ben sık sık yiyorum ama az yiyorum. Çabuk acıkıyorum ama yiyince de çok yiyemiyorum. Su çok içiyorum belki ondandır sizinde kilo vermeniz.

Hadı ınsallah guzel haberlerle gel canımbenımkıde kesenın yarısı kadarmıs.alttan ılk fotoda etrafını cızdıgı alanmıs.banada haber ver
Balım gittim doktorum durumdan memnundu yeni bir kanama alanı yok eskisi de küçülmüş protestona devam dedi yavaş yavaş hareket edebilirsin ama imkanın varsa dinlen dedi zaten raporum verdi evde yatıyorum bende kalp atışı da 160 çok güzel dedi

Bende 11. Haftadayım hiç kilo almadım aslında yiyorumda günde bir kere kusabiliyorum yalnızca

Maşallah canımbunla gelmiş geçmiş olsunprogestondan ılk basladıgında senınde kasıgındakı tüm kurcalanma kaybolmusmuydu kuzum?bıraz endıselıyım bugun kasımdakı tüm gergınlık ugultu kayboldu

Teşekkür ediyorum, bakacağım doktor isimlerine. Zonguldak merkez ya da Ereğli sizce hangisi daha yaşanılır? Kiraların maşallahı var,3+1 ler 25k ten başlıyor. Yeni evler de tek tük sahibindende
Ben alaplılıyım canım Zonguldak bize çok uzak olduğu için çok fazla gidip imkanlarına hakim değilim. Ama ereğli gerçekten sosyal yaşam için ideal. Yani bir büyük şehir kadar olmasada Zonguldağın en iyi ilçesi. Kiralar malesef her yerde uçtu. İnşallah içine sinen bir yerde oturursun. Bizimde tekrar memlekete dönme ihtimalimiz var bizde ereğliye taşınmayı düşünüyoruz Allah izin verirse

ladin19 İngiltere’de yaşayan bi arkadaşımla konuştum şimdi, o bebek arabalarını baya detaylı incelemiş hamileyken gitmiş test etmiş falan. Cybex’tense Bugaboo’yu öneririm dedi. Daha rahat katlanıyor, daha hafif vs gibi özelliklerden dolayı.
İnternette araştırdığım kadarıyla Türkiye’de yok ama yine sen Almanya’da bulabilirsin ben de biraz bugaboo’ya kaydım sanki, biraz daha anlamaya çalışıcam ek parçalarını vs sonra bi şekilde gidip alıcaz valla

Evet ama sonra hormon etkisiyle kaşık ağrılarım oldu doktor da normal hormonel dedi ilacı koyduktan sonra birkaç saat olup geçti

Kızlar şimdi kilo almazsınız daha çok erken. Belki biraz bel bölgesi kalınlaşır.

Canım cybexe baktım ben elektronik yeni modelleri 1100-1500 civarında yuh yani bir bebek arabasına o para çok fazla zaten. Hadi normal elektronik olmayan modelini alayım desen 750 falan bana çok abartı geldi. Bugabooya bakayım bi de aynen.

Çok geçmiş olsun ..hem sıcaklar hem şuanki durumumuz zaten tansiyonu düşürüyor.. benim baş donmelerim hep var , oturduğum yerde uzandigim yerde bile basım dönüyor, çok dikkatli olmak lazım. Yanında hep şekerin ve tuzlu birşeylerin olsun. Çok dikkatli olmak lazım bu zamanlarda..

Rica ederim evet sordum canım orası daha yeni temmuzda zam yapmış 25.000 Tl dedi ceren hanım. Test birebir aynıymış o yüzden burayı önerdi bize ama sana fatura lazımsa illa biraz daha verip acıbademe yaptırabilirsin başka hangi hastaneler yapıyor bilmiyorum bende

25.000 mi çıldırmışlar
Geri ödeme alsak da bu soygun ama ya. Başka yerlere de bakayım. Çok sağol canım aydınlandım baya

Tamamdır canım çok teşekkür ederim. Önümüzdeki günlerde belli olacak. Şu an Erzurumdayız, ailelerden çok uzakta. Bursa ve Kocaelideler onlar en azından birkaç saatlik mesafeye düşecek. Bu süreçte onların desteğine çok ihtiyacımız olacak malum.
Ben de bugün hava alayım en azından diye çıktım ama bayılacak gibi oldum gerçekten. 2 bardak tuzlu ayran içtim bana mısın demedi. Bursa’da sıcaklar bu sene mahvetti. İyi ki bu sıcaklar son aylarımıza denk gelmedi diye dua ediyorum, o zaman ne yapardık bilmem

kızlar fetal dna baya konuşulmuştu ben aslında yaptırmak düşüncesinde değildim ama yaşım ve ms hastası olmam sebebiyle teknik olarak bi riskk görülmese de riskli gebelik kabul ediliyor doktorum yaptırmamı önerdi. fiyatlar nasıldı anlaşan yaptıracak kişiler olduğunu hatırlıyorum sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…