Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Canım bende iki üç gündür e bebeğe bakıyorum.Çok kararsız kaldım🙈 Dediğin ürünü seçme sebebin var mı
Evet canısı baktım baya. Kapandığında kabin boy bagaja sığabilecek boyuta geliyor ve çift yönlü kullanım özellikle hoşuma gitti. Hem arabanın yönünü değiştirebiliyorsun hem de o tutma yerleri yön değiştirebiliyor. Kumaşı süngeri baya kaliteli geldi. Sürüşü de baya hafif bir de çok şık duruyo hahxhs🥲

Merhaba kızlar nasılsınız? Bugün iş yerinde fenalaştım hastaneye gittik. Koku hassasiyeti var bende iş yerinde de silikon yaptılar bir yere inanılmaz baş dönmesi ve mide bulantısı yaşadım o yüzden 😞 hemen sorum verdiler şimdi iyiyim. Bebekte iyi büyümüş çok şükür 🙏 genetik testi sordum 11. Haftada dedi dışarıdan bir yere yönlendirdi beni. Osmangazi üniversitesi hastanesinde olanı sordum kesinlikle tavsiye etmiyorum yanlış sonuç veriyorlar iki hastama cinsiyet anormalisi dediler yok yere bir sürü üzüntü yaşadı aile dedi biri sormuştu oraya mı yaptırsam diye hatırlıyorum yazayım dedim 🤔
Hangi doktora gidiyorsun ben de Eskişehir'deyim. Fetal Dna için nereye yönlendirme yaptılar? Ben de yarın kontrole gitmek istiyorum. Haftaya izne çıkmadan sanırım dna testini verip giderim bir muayene daha olup :)

Evet canısı baktım baya. Kapandığında kabin boy bagaja sığabilecek boyuta geliyor ve çift yönlü kullanım özellikle hoşuma gitti. Hem arabanın yönünü değiştirebiliyorsun hem de o tutma yerleri yön değiştirebiliyor. Kumaşı süngeri baya kaliteli geldi. Sürüşü de baya hafif bir de çok şık duruyo hahxhs🥲
Güle güle sağlıkla kullanın inşallah yazdığımda bulamadım ürünü bir türlü.Acaba tükendi mi rica etsem link atman mümkün mü bir müsaitliğinde

Kuşum bugun agrım oldu dr a gıttık normalde cumartrsıydı randevu kese bebek yolk hepsı cok guzel olusmus ama kanama alanı var dedı doktor dusuk tehdıtı varmıs cok uzuldum progestron verdı fıtıl olarak tam olarak nasıl kullancam yazarmısınız bana.o kdar uzuldumkı sormayı unuttum lekelenmem neden yok dedım kanama ıcerde kesenın yanında dedı,bı bakın cokmu buyuk kanama bısey olurmu?yıllık ıznımı alcam ıkı hafta daha dınlencem evde destinesiaa destinesiaa @melegim can
Canım bana da demişti ilk kontrollerimde fitil ve iğne verdi dibol dinlendim bir hafta sonra bişey kalmamıştı kafana takma güzel ce dinlen. Fitili de ellerini yıka yada eldiven kullanıyorsan eldiveni islat itebildiğin kadar ileri it sonra 20 dk 30 dk uzan sonrasında kalk evin içinde kısa yürüyüş yap 15 dk. Bana tüp bebek sonrasında bu şekilde kullanmamı söylemişlerdi. Bazen yürümeye mecalim olmuyordu gece yatmadan fitili atıp uyuyordum sabahta lavaboya kalkınca yine kullanıp geri uyuyordum o şekilde fazla dışarı akmıyo

Kızlar selam yurtdışında yaşayanlar bana bi bebek arabası önerebilir mi ben türkiyede kullandığım travel sistemden memnun değildim burada da hep tek elle katlanabilen büyük tekerlekli bebek arabası kullandım. Travel sistemlere pek hakim değilim

Hangi doktora gidiyorsun ben de Eskişehir'deyim. Fetal Dna için nereye yönlendirme yaptılar? Ben de yarın kontrole gitmek istiyorum. Haftaya izne çıkmadan sanırım dna testini verip giderim bir muayene daha olup :)
Ben acıbademde ceren hocaya gidiyorum kendisi çok tatlı bir kadın ve özellikle riskli gebelikler uzmanlık alanı. Hastanede yapılıyor ama burada pahalı aynı testi dışarıda yapan başka yere yönlendireceğim seni dedi. Bu yurt dışına gönderiliyormuş panorama en geniş kapsamlısı ve en doğru çıkanı bu dedi bana bir numara verdi özel bir klinik sanırım kanı alıp yurtdışına gönderiyorlar direk 🤔 istersen özelden numarasını atarım burada paylaşmak yasak olabilir bir konuşursun sende

Ben acıbademde ceren hocaya gidiyorum kendisi çok tatlı bir kadın ve özellikle riskli gebelikler uzmanlık alanı. Hastanede yapılıyor ama burada pahalı aynı testi dışarıda yapan başka yere yönlendireceğim seni dedi. Bu yurt dışına gönderiliyormuş panorama en geniş kapsamlısı ve en doğru çıkanı bu dedi bana bir numara verdi özel bir klinik sanırım kanı alıp yurtdışına gönderiyorlar direk 🤔 istersen özelden numarasını atarım burada paylaşmak yasak olabilir bir konuşursun sende
Ben şu an Ceren hanıma gitmiyorum ama ilk hamileliği öğrendiğimde onla görüşmüştüm. Trombofili paneli için bir laboratuvara yönlendirmişti. İbrahim beyin telefonunu vermişti. Sana da mı o numarayı verdi acaba? Eğer İbrahim beyse ben ona da sorabilirim. Fiyat için bir şey söylediler mi görüştün mü?

Günaydın kızlar. Samsun'da yaşayan var mı? Özel devlet farketmez iyi bir doktor önerisi istiyorum ☺

Ben şu an Ceren hanıma gitmiyorum ama ilk hamileliği öğrendiğimde onla görüşmüştüm. Trombofili paneli için bir laboratuvara yönlendirmişti. İbrahim beyin telefonunu vermişti. Sana da mı o numarayı verdi acaba? Eğer İbrahim beyse ben ona da sorabilirim. Fiyat için bir şey söylediler mi görüştün mü?
Evet onun numarasını verdi bana da 490 usd dedi yaptırdığın zamanki kura göre Tl değişiyor mecburen ha birde nakit alıyor çünkü fatura kesmiyormuş. Birde yaşına ve kilona göre kaç aylık test yaptırman gerektiğini o kendisi söylüyormuş sana mesela ben kilolu olduğum için bebeğin dnasını 11. Haftadab önce yakalayamayız dedi. Sonuç 15 gün civarında çıkıyormuş ve direk doktoruna iletiyorlarmış. Bildiklerim bunlar umarım yardımcı olmuşumdur ☺️

Pregoçok iyidir. Ben oto koltuğunu almıştım. Çok memndum
Balım senin iş iyice Arap saçına döndü inşallah daha da ertelemez Zeynep kamil çok geçmiş olsun sana 🥰

Kuşum bugun agrım oldu dr a gıttık normalde cumartrsıydı randevu kese bebek yolk hepsı cok guzel olusmus ama kanama alanı var dedı doktor dusuk tehdıtı varmıs cok uzuldum progestron verdı fıtıl olarak tam olarak nasıl kullancam yazarmısınız bana.o kdar uzuldumkı sormayı unuttum lekelenmem neden yok dedım kanama ıcerde kesenın yanında dedı,bı bakın cokmu buyuk kanama bısey olurmu?yıllık ıznımı alcam ıkı hafta daha dınlencem evde destinesiaa destinesiaa @melegim can
Canım hiç korkma benim de kesenin çok yakınında kanama alanı vardı hemde baya büyük dedi doktorum yattım Protestan kullandım şimdi kontrole gidiyorum inşallah hayırlı haberler alacağız

Balım senin iş iyice Arap saçına döndü inşallah daha da ertelemez Zeynep kamil çok geçmiş olsun sana 🥰

Canım hiç korkma benim de kesenin çok yakınında kanama alanı vardı hemde baya büyük dedi doktorum yattım Protestan kullandım şimdi kontrole gidiyorum inşallah hayırlı haberler alacağız
Hadı ınsallah guzel haberlerle gel canım🙏🙏🌸benımkıde kesenın yarısı kadarmıs.alttan ılk fotoda etrafını cızdıgı alanmıs.banada haber ver🌸

Eklentiler

• IMG_4702.jpeg
    IMG_4702.jpeg
    126,8 KB · Görüntüleme: 36
Ben 2010 yılında orada Çınarlı doğum hastanesinde doğum yaptım. Doktorum tahir özgüder idi. Hem genel cerrah hem de kadın doğum uzmanı. Ancak genel cerrahlıgı 20 yıl önce bırakmış. Alanında iyi. Bi araştır istersen. Özgüvenli ve güler yüzlü halden anlayan bir adam. Deneyimli en azından.
merhaba canım evet baktım kendi muayenehanesini açmış buca tarafında ama ben çiğlide oturuyorum biraz uzak ama araştıracağım :)

Kızlar bebek arabasını aldık uzun araştırmalar sonucu😁 o kadar çok model marka özellik var ki arasında kaybolmaktan korktum artık. E bebekte %40 indirim vardı aldık sonunda. Prego mios aldım🥲
e bebekte travel sistem bebek arabasını beğendik bizde pusette takabiliyosun bebek arabasına markası joie :) kelebekten beşiği ve mama sandalyesi aldım ben de :)) kurmak için sabırsızlanıyorumm

Kızlar selam yurtdışında yaşayanlar bana bi bebek arabası önerebilir mi ben türkiyede kullandığım travel sistemden memnun değildim burada da hep tek elle katlanabilen büyük tekerlekli bebek arabası kullandım. Travel sistemlere pek hakim değilim
Ben çevremden hep cybex’i duyuyorum, kullanan arkadaşlarım çok memnun. Dün akşam yorumlarını da inceledim yorumları da gayet iyi. Türkiye’de pahalı ama yurtdışında yarı yarıya fiyata satılıyor. Özellikle avrupa ve ingilterede buraya göre uygun görünüyor fiyatları. Biz yurtdışında gitmeyi planlıyoruz, gitmişken cybex’in bebek arabasını da alıp gelebiliriz diye düşündük 😁

Çok geçmiş olsun. T3 ve t4 değerleriniz nasıldı acaba? Yüksek olmasında düşük olması da sıkıntı yazıyor internette. Özellikle düşük olması düşüğe sebep yazıyor.
T3 ve t4 normal araliktaydi ama tsh yüksekti antikor da yuksek cikinca ultrasonla da bakildi nodul varmış takip edilecek dogum sonrası geçmiş olsun sana da

e bebekte travel sistem bebek arabasını beğendik bizde pusette takabiliyosun bebek arabasına markası joie :) kelebekten beşiği ve mama sandalyesi aldım ben de :)) kurmak için sabırsızlanıyorumm
Ben de bebek arabası bakıyorum sürekli ama kabin boy istiyorum katlanıp küçück hale gelsin diye travel sistem de katlanıyor mu

X