Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşlar normal yemek yememe rağmen kilo vermeye başladım. 8+3'teyim şu an. Böyle bir şey yaşayan var mı? Her gün 500 gram gidiyor. Bir de sürekli midem kazınıyor gibi. Değişik bir rahatsızlık hissi. Enerjim falan yerine geldi çok şükür. Şimdi bunlar başladı...
tiroit baktırdın mı ben de dıyet yapmama ragmen alıyorum.

Çok geçmiş olsun ..hem sıcaklar hem şuanki durumumuz zaten tansiyonu düşürüyor.. benim baş donmelerim hep var , oturduğum yerde uzandigim yerde bile basım dönüyor, çok dikkatli olmak lazım. Yanında hep şekerin ve tuzlu birşeylerin olsun. Çok dikkatli olmak lazım bu zamanlarda..
Evet kesinlikle öyle. Valla artık yalnız asla dışarı çıkmam. Dikkat etmek gerekiyor.

Tamamdır canım çok teşekkür ederim. Önümüzdeki günlerde belli olacak. Şu an Erzurumdayız, ailelerden çok uzakta. Bursa ve Kocaelideler onlar en azından birkaç saatlik mesafeye düşecek. Bu süreçte onların desteğine çok ihtiyacımız olacak malum.

Ben de bugün hava alayım en azından diye çıktım ama bayılacak gibi oldum gerçekten. 2 bardak tuzlu ayran içtim bana mısın demedi. Bursa’da sıcaklar bu sene mahvetti. İyi ki bu sıcaklar son aylarımıza denk gelmedi diye dua ediyorum, o zaman ne yapardık bilmem 🥵
Evet burası da çok sıcak ve dediğiniz gibi allahtan ilk aylarımız. Ama şu tansiyon olayına cidden dikkat etmek gerekiyor. Ben toplu taşımada ayaktaydım ve asla kendimi tutamadım. Pat diye gittim.

Evet burası da çok sıcak ve dediğiniz gibi allahtan ilk aylarımız. Ama şu tansiyon olayına cidden dikkat etmek gerekiyor. Ben toplu taşımada ayaktaydım ve asla kendimi tutamadım. Pat diye gittim.
Ayy çok geçmiş olsun 💐 Karnımız belli değil diye hamile kategorisinde değiliz belki ama otobüslerde bize de yer verilmeli artık😂 benim de hamilelikten önceki yaz aylarında da yaşadığım iştahsızlık bu sene de vurdu beni. Yiyebildiğim meyve sadece doğru düzgün.1 kg verdiğimi görünce üzüldüm 🥲 Geçen kontrolde 2 gün gerideydi bebeğim, suçlu hissettim bir an..

Istanbulda gece nem 90lari geçti. Nefes alamıyoruz şekerim tansiyonum çıkıyor yeter bitsin artık şu dalga mıdır nedir lanet gelsin küresel isinmaniza yaaaa bittik 5 litre su içiyoruz anında terle dışarı atılıyor.

Istanbulda gece nem 90lari geçti. Nefes alamıyoruz şekerim tansiyonum çıkıyor yeter bitsin artık şu dalga mıdır nedir lanet gelsin küresel isinmaniza yaaaa bittik 5 litre su içiyoruz anında terle dışarı atılıyor.
Al benden de o kadar bir haftada 3 kere bayılıp hastanelik oldum dün eşimle gidip mecburiyetten klima aldık bi dünya para verip onu bile iki hafta sonra takıyorlar sıcağa tahammülüm kalmadı direk bayılıyorum

Al benden de o kadar bir haftada 3 kere bayılıp hastanelik oldum dün eşimle gidip mecburiyetten klima aldık bi dünya para verip onu bile iki hafta sonra takıyorlar sıcağa tahammülüm kalmadı direk bayılıyorum
Sali günü bitiyormuş. Ama salı gününe çok var ne yapacağız bilmiyorum. Benim kendi evim dönüşüme girecek yakında. O yuzden onu kiraya verip biz de daha iyi bir eve kiraya çıktık. Ev sahibi klimaya olumlu bakmadı. Ben de sanayi tipi çok güçlü bir vantilatör aldım. Onunla iyi oldu ama sadece onun çalıştığı odadayiz.

Ayy çok geçmiş olsun 💐 Karnımız belli değil diye hamile kategorisinde değiliz belki ama otobüslerde bize de yer verilmeli artık😂 benim de hamilelikten önceki yaz aylarında da yaşadığım iştahsızlık bu sene de vurdu beni. Yiyebildiğim meyve sadece doğru düzgün.1 kg verdiğimi görünce üzüldüm 🥲 Geçen kontrolde 2 gün gerideydi bebeğim, suçlu hissettim bir an..
Evet gerçekten sıcaklarla birlikte tansiyon düşebiliyor 🤦🏼‍♀️

Doktorlar ilk üç ay kilo alımını istemiyor. Hatta fazlanız varsa verin bile diyorlar. Günlük protein ihtiyacını karşılasan yeter. ☺️

Kızlar hamilelikle ilgili kitap veya dergi aldınız mı önerileriniz var mi bende almak istiyorum da
IMG_8520.jpeg

Ben bu kitabı aldık canım, hamilelik öncesi ve hamilelikle ilgili kocaman bir ansiklopedi gibi, oldukça faydalı bilgiler var içinde. Bence her annenin elinin altında olmalı ☺️

Kızlar prilam kullanmadığım günler kusuyorum kullandığımda rahatım. 12. Haftaya girdim ama hala değişen bir şey yok. Sizde durumlar nasıl? Ne zamana kadar kusucam acaba ya canım sıkkın🥲

Kızlar prilam kullanmadığım günler kusuyorum kullandığımda rahatım. 12. Haftaya girdim ama hala değişen bir şey yok. Sizde durumlar nasıl? Ne zamana kadar kusucam acaba ya canım sıkkın🥲
kullanmada bır sakınca var mı canım ? benım ıkı hafta bır bulantı kusma surecım oldu. sonra geçti memelerım doldu onun dısında belirtim yok hepsi kayboldu gitti boyle olunca da ınsan endıselenıyor. yuzum bıle değişmedi

kullanmada bır sakınca var mı canım ? benım ıkı hafta bır bulantı kusma surecım oldu. sonra geçti memelerım doldu onun dısında belirtim yok hepsi kayboldu gitti boyle olunca da ınsan endıselenıyor. yuzum bıle değişmedi
Ya sakıncası yok ilacın ama nereye kadar kullanıcam anlamadım. Sürekli kusuyorum onu içmediğimde. Benim göğüslerim dolgun ve acıyo. Onun dışında belirti bende de yok

Ya sakıncası yok ilacın ama nereye kadar kullanıcam anlamadım. Sürekli kusuyorum onu içmediğimde. Benim göğüslerim dolgun ve acıyo. Onun dışında belirti bende de yok
Denemeye devam et canım. Bir yerde duracaktır ve bence az bir vakti kaldı 3. Ayları bitirdik neredeyse. 4. Aya kadar sürer diye biliyorum ama çok nadir de olsa doğuma kadar suren olabiliyormuş inşallah sende kısa zamanda biter

Bende burun tıkanıklığı vat her gebeligimde kızımda olanlarda istisnasız burnum tıkanıyor. Ve sonuna kadar 😔😔

Denemeye devam et canım. Bir yerde duracaktır ve bence az bir vakti kaldı 3. Ayları bitirdik neredeyse. 4. Aya kadar sürer diye biliyorum ama çok nadir de olsa doğuma kadar suren olabiliyormuş inşallah sende kısa zamanda biter

Bende burun tıkanıklığı vat her gebeligimde kızımda olanlarda istisnasız burnum tıkanıyor. Ve sonuna kadar 😔😔
O bende de var ben sterimar kullanıyorum gebeler için de uygun okyanus suyu hemen açıyor çok rahat ediyorum. Kullanmak istersen aklında bulunsun canım.

Cinsiyet tahmini olan varmı 🤣😅
Bugün kontrolümüz vardı. 🧿 herşey yolunda.
2,7 cm olmuş 🐣
Kafa aşa doğru duruyor sanki tersten bakınca bölye yüzü gözü varmış gibi geliyor banamı öyle geliyor bilmem 😅

Eklentiler

• IMG_6961.jpeg
    IMG_6961.jpeg
    123,7 KB · Görüntüleme: 42
X