Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba cnm kendini yoracak tempodan uzak durması tavsiye ederim bu dönem için çok dikkat gerekiyor biliyorsun dur yorgun olduğunu canının istemediğini ve söyleyebilir sin ben olsam zaten hamileligimi gizlemezdim çünkü insanlar böyle bı durumda olduğumuzda daha bı anlayışlı oluyorlar genel olarak
Evet olabildiğince zaten hareket etmemeye çalışmam. Zaten yakın çevrem biliyorda diğerleri şimdilik öğrenmesin demiştik. Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için 💞

Pai homozigot çıkmış xlcanim. Olsun caresi var sonuçta sağlıkla kucaklarimiza alalim
İnşallah canım yarın kontrole gideceğim ama çok korkuyorum kendimi rahatlatmaya çalışıyorum bakalım 🙈 inşallah sorunsuz geçerde sağlıkla kucağımıza alırız🙏 ben o zamana kadar rahatlayamayacağım sanırım 😅

İnşallah canım yarın kontrole gideceğim ama çok korkuyorum kendimi rahatlatmaya çalışıyorum bakalım 🙈 inşallah sorunsuz geçerde sağlıkla kucağımıza alırız🙏 ben o zamana kadar rahatlayamayacağım sanırım 😅
Offf beklemekkk çok zor başka şeyler ile zihnini meşgul et canım inşallah bir sorun yok

kızlar haftaya cuma kontrolüm var. 8 haftayı biraz geçmiş oluyor gittiğimde. bu dönemde bebeğe benzer görünüyor mu ultrasonda? kızımı götürmek istiyorum görmek istiyo :)
bir de karnın içinde acı gibi his oluyo mu sizlerde? büyüme kaynaklı mı anlamıyorum ama karnımın içi acıyormuş gibi.
Evet benimde göbeğimin altı içerden sızlıyor arada böyle sanki et çekiliyor gibi rahim bölgesi genişliyor heralde diyorum bebeğe yer hazırlıyor 🙈😂 kötü şeyler çağırmayalım hiç herşey çok güzel olcak 🙏🏻

Evet benimde göbeğimin altı içerden sızlıyor arada böyle sanki et çekiliyor gibi rahim bölgesi genişliyor heralde diyorum bebeğe yer hazırlıyor 🙈😂 kötü şeyler çağırmayalım hiç herşey çok güzel olcak 🙏🏻
bende kasık ağrısı arada yokluyor geçmeyen bel ağrım var normal mi sizce ? umarım her şey güzel olur 🥰

Kızlar ben 34 yaşındayım, ilk gebeliğim. Şu ana kadar bir sıkıntı yok şükür. Benim de eşimin ailesinde de genetik rahatsızlıklar yok. Bu bahsettiğiniz fetal DNA testini yaptırmalı mıyım sizce. İnfluence ettiniz beni 😂

Kızlar ben 34 yaşındayım, ilk gebeliğim. Şu ana kadar bir sıkıntı yok şükür. Benim de eşimin ailesinde de genetik rahatsızlıklar yok. Bu bahsettiğiniz fetal DNA testini yaptırmalı mıyım sizce. İnfluence ettiniz beni 😂
Ben de 34 yaşındayım geçen yıl ilk doğumumu yaptım. İkili taramada sıkıntı çıkmadığı için DNA testi yaptırmadım, üçlü de normal çıktı. Sıkıntı çıkarsa bebeği aldırma gibi düşünceniz de yoksa bence kafa karıştırmaya gerek yok ama sizin kararınız tabi:)

Ben de 34 yaşındayım geçen yıl ilk doğumumu yaptım. İkili taramada sıkıntı çıkmadığı için DNA testi yaptırmadım, üçlü de normal çıktı. Sıkıntı çıkarsa bebeği aldırma gibi düşünceniz de yoksa bence kafa karıştırmaya gerek yok ama sizin kararınız tabi:)
YouTube da dinlediğim doktorlar da daha çok aile geçmişlerinde ya da ultrasonda sıkıntı gördükleri durumlarda önerdiklerini söylüyorlar. Pazartesi randevum var bir de kendi doktoruma sorayım.

Kızlar merhaba ya size bir sorum olcak. Teyzemin kızının düğünü var. Ama ben oynamak istemiyorum dugunde bisey olur diye korkuyorum zaten arada lekelenmem geliyor. Ama bana akrabalar sorarlar neden oynamıyorsun diye büyük ihtimal şüphelencek herkes. Böyle bir durumda siz olsanız ne cevap verirdiniz. Biz biraz daha saklayalım diyorduk.
Benim ilk hamileliğimde kuzenimin düğünü vardı. 13.haftamdaydım. Çok da oynamadım aşırı hareketli de değildim ama ertesi sabah kanamam oldu çok korkmuştum. Şükür bebekte bir şey yoktu ama doktorum bir daha böyle şeyler yapma dedi 😊 Korkutmak için söylemiyorum ama temkinli olmakta fayda var. Kimin ne düşündüğü değil en önemli şey bebeğin bence 🤗

X