Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Anlattığınız ağrıyı anladım n işte sanki ip var aşağıdan sağa sola çekilip duruyor o yüzden, belirti fazla aramayın kafanızı yormayın bende o kadar çok Bi belirti yoktu belli başlı şeyler hariç bu ağrı gibi halsizlik gibi vs gögüslerim daha yeni ağrı yapmaya başladı desem yeridir düşük için ilaç var fitil var doktorunuz size vermiştir zaten inşallah kucağınıza almak nasip olur Allaha çok dua edin rabbim kucağıma sağlıklı şekilde almayı nasip et diyin ben hep öyle dua ettim benim de yoğun hayatım var düşük tehlikem yoktu ama korktum yani hep böyle dua ettim

Kızlar benim de çok fazla kasık ağrısı bulantı ve aşırı şişkinlik şikayetim var bende yoldayım şimdi doktora gidiyorum

Kızlar benim de çok fazla kasık ağrısı bulantı ve aşırı şişkinlik şikayetim var bende yoldayım şimdi doktora gidiyorum
Kac haftaliksiniz benimde öyle olmuştu 4 haftalikken. Sabaha kadar ağrıdan uyuyamamistim ve agridan dolayi kusmustum. Sonra 3 4 günde devam etmişti agri. Karnim da davul gibi sismisti. Daha sonra geçti hepsi.

Benim de bulantı pek olmadı ama halsizlik ve kasik ağrısı oluyor bulantı olacağını hissedersem hemen tuzlu bir şeyler yiyorum

Bir Allah bir ben bir de bebeğim varız şu anda dünya durmuş ama içimden bir ses onun beni bırakmayacağını söylüyor. Doktor kalbi yeri boyu her şeyi çok iyi dedi. Sadece kese küçük ama bu şekilde olup büyüyen kese de var hatta dün doğurttum dedi. Bu arada böyle durumlar genelde erkek bebeklerde oluyormuş bunu bana bizzat doktor dedi. Hatta espri yaptı daha anne karnında kadınları üzmeye başlıyorlar. Okuyan annelere de fikir olsun. Kanama vs sorun yaşatanlar anneyi korkutanların erkek olma ihtimali daha fazlaymış

Takibinizi tek doktor mu yapıyor acaba

Takibinizi tek doktor mu yapıyor acaba
3 doktora birden gördündüm 1 prof 1 docent bir de uzman doktor. Hepsi de aynı şeyi söyledi. Yani kesenin küçüklüğü konusunda hem fikirler ama ilk günden göründüğüm devamlı doktorum cinsiyet olarak bu tahminde bulundu onu da belirteyim

Anladım cnm bende ilk defa duyuyorum böyle kese küçüklüğügünü inşallah sağlıkla ilerler

canım çok geçmiş olsun öbür keseden kaynaklı olabilir miymiş?(kendi tahminim) Kendi doktoruna ne zaman gideceksin? bizi de bilgilendir

Kac haftaliksiniz benimde öyle olmuştu 4 haftalikken. Sabaha kadar ağrıdan uyuyamamistim ve agridan dolayi kusmustum. Sonra 3 4 günde devam etmişti agri. Karnim da davul gibi sismisti. Daha sonra geçti hepsi.
6+6 bügün doktor keseyi ve yolk u gördü ama bebek yok dedi haftaya tekrar gel bakalım yoksa kürtaj dedi moralim çok bozuk kendi doktoruma cuma gününe randevu bulabildim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…