Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

6+6 bügün doktor keseyi ve yolk u gördü ama bebek yok dedi haftaya tekrar gel bakalım yoksa kürtaj dedi moralim çok bozuk kendi doktoruma cuma gününe randevu bulabildim
bebeği şu ana kadar görmüş müydünüz ? ve vajinal mi bakıldı ? ayrıca yolk kesesi bebeğin varlığına dair e büyük işarettir. Sakın kürtaj olmayın

Benim de bulantı pek olmadı ama halsizlik ve kasik ağrısı oluyor bulantı olacağını hissedersem hemen tuzlu bir şeyler yiyorum
benim bugün bulantımsı bişiler oldu hemen tuzlu bişiler yedim işyerinde olması kötü sabah kalkar kalmaz olmuyor işe gelince başladı leblebi alacağım o da iyi geliyormuş

bebeği şu ana kadar görmüş müydünüz ? ve vajinal mi bakıldı ? ayrıca yolk kesesi bebeğin varlığına dair e büyük işarettir. Sakın kürtaj olmayın
Hayır 12 gün önce yine devlet hastanesi keseyi görememişti kendi doktoruma gittim ertesi gün göründü ama bebek için erkendi bugün de şikayetlerim olunca geldim kendi doktorum zaten 10 gün sonra kalp atışı duyarız demişti ama bugün duyulmadı bebek de yok dedi doktor karından baktı bende cumaya bulabildim kendi doktoruma randevu ona gidicem Kasım ayında da boş gebelikten dolayı kürtaj olmuştum aynı şeyleri yaşamak istemiyorum

içinizdeki sese güvenin başıma ne gelirse gelsin hep içimdeki sesi dinledim , doktorunuz pozitif konuşmuş ,sağlıkla kucağımıza alalım bebişlerimizi

Devlet hastanesi pişmanlıktır. Sakin olun. Benim eşim de doktor ve devlette. Diyor ki en son seçeneğim devlet olur. Bir kere 7 haftadan evvel bebek karından görünmez. Ben daha geçen hafta karından gördüm. şu an 8 buçuk haftalık oldum. Ama tabii ki para verip Liv hospital memorial gibi yerlere gittiğim için vajinalden 5+5te kalp atısı duydum. Bir gece de 6+4 iken kadın doğum acile gittim lekelenmem vardı dalga geçer gibi beni de eşimi de yolladılar, gidecek başka yer yok diye acile gittim. Onda da pişman oldum. Belki sizin hastaneniz iyidir bilemiyorum ancak karından bebek görünmez 6 haftada

6+6 bügün doktor keseyi ve yolk u gördü ama bebek yok dedi haftaya tekrar gel bakalım yoksa kürtaj dedi moralim çok bozuk kendi doktoruma cuma gününe randevu bulabildim
canım 7 8 e kadar kalp atışı duyulabiliyormuş mutlaka 2. 3. hatta 4. doktora git usg iyi olmayabiliyor ama yolk sac bebeğe işaret geçen hafta doktorjum aynen böyle demişti kürtaj asla düşünme

Canım oncelıkle sakın olmalısın bır kere oldu dıye hep olmaz .yolk varsa bebek vardır bos gebelık dıyemeyız.gec dollenme olmustur senınde bence benımde oyle 6+5ler falan erken donemler daha bekleyelım ve munkunse vajinal baktır canım

aynı zamanlardayız yaklaşık vajinal bakıldı canım bana karından hiç bakılmadı başka bir doktora git bence kendi doktorun dışında da gidebilirsin kendini üzme

aynı zamanlardayız yaklaşık vajinal bakıldı canım bana karından hiç bakılmadı başka bir doktora git bence kendi doktorun dışında da gidebilirsin kendini üzme
benim de 7 haftadan sonra karından bakıldı şu an 8 bucugum. o zamandan önce bakılsa da görünmüyor zaten hala bile net görüntğ için doktorum vajinal istiyor

Tekrar muayene oldun mu mercan kesede büyüme var mi

canım bilmediğim bir terim ama çok geçmiş olsun
Sağol canim karnımdan kapalı ameliyatla rahim ağzım dikilecek. Erken doğmasın diye. 27 martta oğlumu 25 haftalık doğurdum. 35 gün yaşadı kaybettik. Adet görmeden tekrar hamile kaldım. Şimdi karından dikiş yapılıp tehlikeli bir haftada erken doğmasın diye

Benim zaten özel sağlık sigortam var ben bulantı ve ağrı şikayeti için devlete geldim evime yakın diye ama moralim bozuldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…